پنجشنبه 13 بهمن 1401

  • delivery ارسال به تمام کشور
  • support پشتیبانی خدمات
  • reward ضمانت کیفیت

10 نکته کلیدی برای خرید خودکار تبلیغاتی

10 نکته کلیدی  برای خرید خودکار تبلیغاتی
چکیده این مطلب : انتشار : 1401/06/12 0 نظر 212 بازدید

 

هر پیام و لوگوی چاپ شده روی یک خودکار عالی و قدرتمند است. جای تعجب نیست که شرکت‌ها در سراسر جهان از خودکار ها برای رساندن پیام خود استفاده می‌کنند

10 نکته کلیدی برای خرید خودکار تبلیغاتی

قطعا همه می دانند خودکار تبلیغاتی چیست. در واقع، اگر بخواهید به مجموعه قلم خود نگاه کنید، حداقل یک خودکار چاپ شده در میان آنها پیدا خواهید کرد. هر کدام از اینها پیام خاصی به شما می دهد. طبیعتاً هر پیام و لوگوی چاپ شده روی یک خودکار عالی و قدرتمند است. جای تعجب نیست که شرکت‌ها در سراسر جهان از خودکار ها برای رساندن پیام خود استفاده می‌کنند. درست مانند سایر محصولات تبلیغاتی موجود در بازار، خودکار تبلیغاتی ابزار بازاریابی عالی برای تبلیغ محصولات و خدمات شما می باشد.

خرید خودکار تبلیغاتی

با این حال، قلم هایی وجود دارند که این کار را درست انجام می دهند، و قلم هایی که این کار را اشتباه انجام می دهند. چگونه می توان خودکار تبلیغاتی مناسب را انتخاب کرد؟ آیا راهی برای استفاده موثر از خودکارهای تبلیغاتی وجود دارد؟ چگونه می توان قلم را به یک بازاریاب فعال تبدیل کرد؟ در ادامه ده مرحله برای خرید و استفاده از خودکارها به منظور بازاریابی ذکر شده است. رعایت این نکات می تواند به بازاریابی برند کمک زیادی کند.

بررسی نکات کلیدی در انتخاب و خرید خودکار تبلیغاتی

1.فضای مناسب برای چاپ

داشتن نوع مناسب خودکار مهم است. پیام شما هر چه باشد، به یاد داشته باشید، خودکار دارای یک منطقه بسیار کوچک است که بر روی آن می توانید چاپ تبلیغات خود را انجام دهید. برخی از خودکارها کوچکتر یا باریکتر از بقیه هستند و بنابراین فضای چاپ آن ها نیز محدودتر است. اگر فقط یک متن کوتاه یک خطی برای چاپ دارید، این قلم های باریک می توانند برای شما مفید باشند. با این حال، اگر پیام شما طولانی‌تر است، باید از قلمی با قطر بیشتر استفاده کنید.
نوع چاپ برای هر قلم متفاوت است. برای خودکار تبلیغاتی فلزی از چاپ لیزر و برای نوع پلاستیکی آن از چاپ تامپو استفاده می شود. . چاپ لیزر به صورت حک بوده و در آن امکان انتخاب رنگ وجود ندارد، اما در مورد خودکار تبلیغاتی پلاستیکی رنگ فونت را نیز در نظر بگیرید. بهتر این است از یک رنگ متناسب با لوگوی خود استفاده نمایید. همچنین می توان رنگ چاپ را متناسب با رنگ بدنه ی خودکار انتخاب کرد تا زیبایی هدیه تبلیغاتی خود را بیشتر کنید.

سفارش خودکار تبلیغاتی

2.تناسب با مخاطب

به دقت فکر کنید که در کجا و برای چه افرادی از قلم های تبلیغاتی خود استفاده می کنید. به عنوان مثال، اگر در یک نمایشگاه تجاری هستید، تعداد زیادی از بازدیدکنندگان عادی به شما نزدیک می شوند تا از هدایای تبلیغاتی شما بهره مند گردند. در این موارد باید از هدایای تبلیغاتی ارزانی همچون خودکار تبلیغاتی پلاستیکی و یا بعضا قلم های فلزی با کیفیت و ارزان استفاده نمایید.
از سوی دیگر، مواقعی پیش می آید که می خواهید تأثیر زیادی بر مخاطب خود بگذارید و یا به یک هدیه تبلیغاتی مناسب مدیران نیاز دارید، در این مواقع بهتر است از خودکار تبلیغاتی مدیریتی استفاده نمایید. این محصولات دارای کیفیت بسیار بالاتری هستند که عمدتا در بسته بندی های شکیل عرضه می شوند. نام هایی همچون یوروپن، شیفر، ایپلمات و کراس در زمره ی بهترین هدایای تبلیغاتی مناسب مدیران هستند.

3.همه چیز در رنگ است

ممکن است گاهی اوقات تنها رنگ چاپ کافی نباشد. در حقیقت، هر کسی می تواند روی یک خودکار معمولی با یک بدنه سفید یا شفاف چاپ کند. با این حال، انجام این کار ممکن است برند شما را معمولی جلوه دهد. کاری که باید انجام دهید این است، از خودکارهایی استفاده کنید که رنگ بدنه آن ها با رنگ لوگوی شما تطابق دارد. به عنوان مثال، کوکاکولا از خودکارهای قرمز با چاپ سفید روی آن ها استفاده می کند.

 4.شماره تلفن

فقط پیام یا شعار شرکت را روی قلم خود قرار ندهید. بهتر است یک شماره تلفن نیز روی خودکار چاپ کنید. اگر می توانید از یک شماره تلفن مجزا استفاده کنید. به این ترتیب می توانید از تعداد تماس های ورودی آن خط، به میزان تاثیر هدایای تبلیغاتی خود پی ببرید.

بهترین خودکار تبلیغاتی

5.رنگ جوهر

در هنگام سفارش از انتخاب رنگ جوهر خود مطمئن شوید. به عنوان مثال، اگر جوهر سیاه می‌خواهید، باید آن را به تامین‌کننده اطلاع دهید. معمولاً  خودکارهای تبلیغاتی با جوهر آبی عرضه می شوند.

6.قلم شما باید منحصر به فرد باشد

شکل، رنگ و پیام قلم تبلیغاتی شما می‌تواند واکنش‌های مختلفی را برانگیزد. بنابراین، شما باید واکنشی را هدف قرار دهید که باعث شود مشتری قلم را نگه دارد. اگر یک خودکار معمولی و ساده به مشتری بدهید، به استفاده از قلم های قبلی خود ادامه خواهد داد، بنابراین از خودکارهایی زیبا، خاص و باکیفیت استفاده کنید.

7.سلیقه مشتری را بشناسید

گاهی اوقات فکر کردن مانند مشتری سودمند است، سعی کنید خود را به جای او بگذارید. خصوصیات قلمی که برای شما جذاب است را به خاطر بسپارید. سپس سعی کنید محصولی با همان ویژگی ها در میان خودکارهای موجود پیدا کنید.

خرید خودکار تبلیغاتی

8.طول عمر

مردم تمایل دارند پس از دریافت خودکار تبلیغاتی سفارشی، برای مدت طولانی از آن استفاده کنند. بنابراین، حتما از یک محصول عالی و باکیفیت استفاده کنید .

9.بازاریابیCall-to-Action

قرار دادن آدرس وب سایت بر روی هدایای تبلیغاتی می تواند بازاریابی را تا حد زیادی تقویت کند. حتما این کار را با خودکارهایی که دارید انجام دهید.

10. تامین

تعداد زیادی خودکار تبلیغاتی ارزان بخرید، بیشتر از آنچه ممکن است نیاز داشته باشید، زیرا آن ها در مدت کوتاهی تمام می شوند. علاوه بر این، خرید عمده هزینه هر قلم را کاهش می دهد.

نظرات