پنجشنبه 13 بهمن 1401

  • delivery ارسال به تمام کشور
  • support پشتیبانی خدمات
  • reward ضمانت کیفیت

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو، لوازم و مجموعه های خودرو

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو، لوازم و مجموعه های خودرو
چکیده این مطلب : انتشار : 1396/08/18 0 نظر 2,236 بازدید

 

 

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو، لوازم و مجموعه های خودرو

موضوع : ایجاد فرصت برای صنعت گران خلاق جهت معرفی آخرین محصولات مدرن و آشنایی با صنعت قطعات خودرو ، ارائه توانمندیها و قابلیت شرکتهای داخلی و هدایت ایشان به بازارهای گسترده تر و بازارهای جهانی .

مکان برگزاری : محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

تاریخ نمایشگاه :  22 - 25 آبان ماه

ساعات بازدید : 9 - 17

مجری نمایشگاه : شرکت بازرگانی بین المللی ایدرو

تلفن : 7-22662765

وب سایت : www.idro-fairs.com

 

با توجه به نقش مهم نمایشگاه ها در تبادل اطلاعات فنی و بازرگانی و آشنایی صاحبان سرمایه و شرکتهای مختلف و پژوهشگران و محققان و دست اندرکاران ، با آخرین تکنولوژی ها و دستاوردهای صنعتی و فناوری روز دنیا ، نمایشگاه های بین المللی هر ساله در زمینه های گوناگون میزبان تعداد بیشماری از فعالان و علاقه مندان به آشنایی با آخرین تکنولوژیهای ارائه شده در نمایشگاه بین المللی می باشد .

از طرفی شرکت کنندگان در نمایشگاه  بین المللی به گونه ای سعی در معرفی محصول و زمینه فعالیتی خود دارند . یکی از بهترین روشها جهت معرفی و تبلیغات برای محصولات ، استفاده از هدایای تبلیغاتی می باشد . انواع متعدد و گوناگون هدایای تبلیغاتی موجود در بازار با رنج قیمتی متنوع توسط آراگیفت گردآوری شده تا شما با خیال آسوده تبلیغات خود را به ما بسپارید .

با هدایای تبلیغاتی آراگیفت میزبان شرکت کنندگان و علاقه مندان به دوازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو، لوازم و مجموعه های خودرو ، واقع در بزرگراه چمران ، محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران باشید .

 

مدیر ناظر : آقای رسولی

تلفن تماس : 21912328

مطالب مرتبط