سه شنبه 15 آذر 1401

  • ارسال به تمام کشور
  • پشتیبانی خدمات
  • ضمانت کیفیت

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری
چکیده این مطلب : انتشار : 1396/09/17 0 نظر 1,682 بازدید

 

 

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری    

موضوع : معرفی دستاوردها و فناوریهای جدید ، ظرفیت و توانمندیهای شرکتهای مختلف و سازمانها اعم از داخلی و خارجی در این زمینه و ...

مکان برگزاری : محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

تاریخ نمایشگاه : 3 - 6 دی ماه

مجری نمایشگاه : شرکت آوین افراز

تلفن : 22020248

وب سایت :  www.avin-co.ir 

 

با توجه به نقش مهم نمایشگاه ها در تبادل اطلاعات فنی و بازرگانی و آشنایی صاحبان سرمایه و شرکتهای مختلف و پژوهشگران و محققان و دست اندرکاران ، با آخرین تکنولوژی ها و دستاوردهای صنعتی و فناوری روز دنیا ، نمایشگاه های بین المللی هر ساله در زمینه های گوناگون میزبان تعداد بیشماری از فعالان و علاقه مندان به آشنایی با آخرین تکنولوژیهای ارائه شده در نمایشگاه بین المللی می باشد .

از طرفی شرکت کنندگان در نمایشگاه  بین المللی به گونه ای سعی در معرفی محصول و زمینه فعالیتی خود دارند . یکی از بهترین روشها جهت معرفی و تبلیغات برای محصولات ، استفاده از هدایای تبلیغاتی می باشد . انواع متعدد و گوناگون هدایای تبلیغاتی موجود در بازار با رنج قیمتی متنوع توسط آراگیفت گردآوری شده تا شما با خیال آسوده تبلیغات خود را به ما بسپارید .

با هدایای تبلیغاتی آراگیفت میزبان شرکت کنندگان و علاقه مندان به پانزدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری ، واقع در بزرگراه چمران ، محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران باشید .

 

مدیر ناظر : آقای صفاری

تلفن تماس : 21912663

مطالب مرتبط