سه شنبه 15 آذر 1401

  • ارسال به تمام کشور
  • پشتیبانی خدمات
  • ضمانت کیفیت

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام،طیور و صنایع وابسته

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام،طیور و صنایع وابسته
چکیده این مطلب : انتشار : 1396/09/06 0 نظر 1,765 بازدید

 

 

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام،طیور و صنایع وابسته

موضوع : انتقال و مبادله دانش و تکنولوژی بین فعالان این صنعت در ایران و سایر کشور ها ، معرفی محصولات جدید ، فراهم ساختن زمینه جهت ارائه دستاورهای علمی و پژوهشی و ...

مکان برگزاری : محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

تاریخ نمایشگاه :  13 - 16 آذر ماه

مجری نمایشگاه : میلاد مبتکر شرق

تلفن : 44448216

وب سایت : www.iranplex.ir 

 

با توجه به نقش مهم نمایشگاه ها در تبادل اطلاعات فنی و بازرگانی و آشنایی صاحبان سرمایه و شرکتهای مختلف و پژوهشگران و محققان و دست اندرکاران ، با آخرین تکنولوژی ها و دستاوردهای صنعتی و فناوری روز دنیا ، نمایشگاه های بین المللی هر ساله در زمینه های گوناگون میزبان تعداد بیشماری از فعالان و علاقه مندان به آشنایی با آخرین تکنولوژیهای ارائه شده در نمایشگاه بین المللی می باشد .

از طرفی شرکت کنندگان در نمایشگاه  بین المللی به گونه ای سعی در معرفی محصول و زمینه فعالیتی خود دارند . یکی از بهترین روشها جهت معرفی و تبلیغات برای محصولات ، استفاده از هدایای تبلیغاتی می باشد . انواع متعدد و گوناگون هدایای تبلیغاتی موجود در بازار با رنج قیمتی متنوع توسط آراگیفت گردآوری شده تا شما با خیال آسوده تبلیغات خود را به ما بسپارید .

با هدایای تبلیغاتی آراگیفت میزبان شرکت کنندگان و علاقه مندان به شانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام،طیور و صنایع وابسته ، واقع در بزرگراه چمران ، محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران باشید .

 

مدیر ناظر : آقای رضوی

تلفن تماس : 21912522

مطالب مرتبط