سه شنبه 8 آذر 1401

  • ارسال به تمام کشور
  • پشتیبانی خدمات
  • ضمانت کیفیت

هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری کشور

هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری کشور
چکیده این مطلب : انتشار : 1396/09/07 0 نظر 1,579 بازدید

 

 

هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری کشور

موضوع : ارائه توانمندیهای مراکز دانشگاهی ، مراکز تحقیقاتی ، پژوهشکده ها و ... به متقاضیان فناوری ، موسسات تامین مالی و سرمایه گذاران

مکان برگزاری : محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

تاریخ نمایشگاه :  22 - 25 آذر ماه

مجری نمایشگاه : وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اجراء توسط موسسه خدمات مدیریت سیماتین​

تلفن : 88939859

وب سایت : www.hpajohesh.com 

 

با توجه به نقش مهم نمایشگاه ها در تبادل اطلاعات فنی و بازرگانی و آشنایی صاحبان سرمایه و شرکتهای مختلف و پژوهشگران و محققان و دست اندرکاران ، با آخرین تکنولوژی ها و دستاوردهای صنعتی و فناوری روز دنیا ، نمایشگاه های بین المللی هر ساله در زمینه های گوناگون میزبان تعداد بیشماری از فعالان و علاقه مندان به آشنایی با آخرین تکنولوژیهای ارائه شده در نمایشگاه بین المللی می باشد .

از طرفی شرکت کنندگان در نمایشگاه  بین المللی به گونه ای سعی در معرفی محصول و زمینه فعالیتی خود دارند . یکی از بهترین روشها جهت معرفی و تبلیغات برای محصولات ، استفاده از هدایای تبلیغاتی می باشد . انواع متعدد و گوناگون هدایای تبلیغاتی موجود در بازار با رنج قیمتی متنوع توسط آراگیفت گردآوری شده تا شما با خیال آسوده تبلیغات خود را به ما بسپارید .

با هدایای تبلیغاتی آراگیفت میزبان شرکت کنندگان و علاقه مندان به هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری کشور ، واقع در بزرگراه چمران ، محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران باشید .

 

مدیر ناظر : آقای کبیری

تلفن تماس : 21912549

مطالب مرتبط