سه شنبه 15 آذر 1401

  • ارسال به تمام کشور
  • پشتیبانی خدمات
  • ضمانت کیفیت

هجدهمین نمایشگاه بین المللی متالوژی

هجدهمین نمایشگاه بین المللی متالوژی
چکیده این مطلب : انتشار : 1400/09/07 0 نظر 528 بازدید

 

 

هجدهمین نمایشگاه بین المللی متالوژی (فولاد،صنایع معدنی،آهنگری و ماشین کاری، قالب سازی و ریخته گری)

مکان برگزاری : محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

تاریخ نمایشگاه : 14 - 17 آذر ماه 1400

مجری نمایشگاه : شرکت نمانگر

تلفن : 88203020-021

وبسایت : www.nni.ir

 

استفاده از هدایای تبلیغاتی در تمامی ادوار گذشته مورد توجه افراد بوده است و به عنوان یکی از مهمترین راههای افزایش مشتری و افزایش فروش اهمیت ویژه ای را دارد . هدایای تبلیغاتی شامل انواع گوناگون لوازمی است که می تواند بسیار کاربردی باشد . انتخاب هوشمندانه هدایای تبلیغاتی می تواند شما را هر چه بیشتر به هدفتان نزدیک کند .

شرکت در نمایشگاه های بین المللی فرصتی استثنایی است برای معرفی محصولات . محلی که می توانید هر ساله میزبان بسیاری از افراد و شرکتهای داخلی و خارجی باشید . از این رو نمایشگاه های بین المللی نقش به سزایی در فروش و معرفی شما خواهد داشت. در این میان نقش هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی در تبلیغات بسیار واضح و مشخص است . هدایای تبلیغاتی در رنج قیمت متفاوت در بازار ارایه می گردد . از هدایای تبلیغاتی ارزان و پرکاربرد مانند خودکار تبلیغاتی فلزی ، خودکار پلاستیکی تبلیغاتی ، جاکلیدی تبلیغاتی و ... گرفته تا ست لوکس مدیریتی و هدایای تبلیغاتی خاص که شرکتها بسته به نوع نمایشگاه و مشتریان خود ، سعی در انتخاب بهترین و به صرفه ترین موارد می نمایند .

هدایای تبلیغاتی آراگیفت با طیف گسترده ای از هدایای تبلیغاتی شما را در هجدهمین نمایشگاه بین المللی متالوژی (فولاد،صنایع معدنی،آهنگری و ماشین کاری، قالب سازی و ریخته گری) همراهی می نماید .

مطالب مرتبط