• delivery ارسال به تمام کشور
  • support پشتیبانی خدمات
  • reward ضمانت کیفیت

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی مخابرات ،فناوری اطلاعات و راه حل های نو آورانه

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی مخابرات ،فناوری اطلاعات و راه حل های نو آورانه
چکیده این مطلب : انتشار : 1400/09/25 0 نظر 556 بازدید

 

 

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی مخابرات ،فناوری اطلاعات و راه حل های نو آورانه

مکان برگزاری : محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

تاریخ نمایشگاه : 2 - 5 دی ماه 1400

مجری نمایشگاه : شرکت پالار سامانه

تلفن : 88059457-021

مدیر ناظر : خانم افشار 21912771-021

 

استفاده از هدایای تبلیغاتی در تمامی ادوار گذشته مورد توجه افراد بوده است و به عنوان یکی از مهمترین راههای افزایش مشتری و افزایش فروش اهمیت ویژه ای را دارد . هدایای تبلیغاتی شامل انواع گوناگون لوازمی است که می تواند بسیار کاربردی باشد . انتخاب هوشمندانه هدایای تبلیغاتی می تواند شما را هر چه بیشتر به هدفتان نزدیک کند .

شرکت در نمایشگاه های بین المللی فرصتی استثنایی است برای معرفی محصولات . محلی که می توانید هر ساله میزبان بسیاری از افراد و شرکتهای داخلی و خارجی باشید . از این رو نمایشگاه های بین المللی نقش به سزایی در فروش و معرفی شما خواهد داشت. در این میان نقش هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی در تبلیغات بسیار واضح و مشخص است . هدایای تبلیغاتی در رنج قیمت متفاوت در بازار ارائه می گردد . از هدایای تبلیغاتی ارزان و پرکاربرد مانند خودکار تبلیغاتی فلزی ، خودکار تبلیغاتی پلاستیکی ، جاکلیدی تبلیغاتی و ... گرفته تا ست لوکس مدیریتی و هدایای تبلیغاتی خاص که شرکتها بسته به نوع نمایشگاه و مشتریان خود ، سعی در انتخاب بهترین و به صرفه ترین موارد می نمایند .

هدایای تبلیغاتی آراگیفت با طیف گسترده ای از هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی شما را در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی مخابرات ،فناوری اطلاعات و راه حل های نو آورانه همراهی می نماید .

مطالب مرتبط