سه شنبه 15 آذر 1401

  • ارسال به تمام کشور
  • پشتیبانی خدمات
  • ضمانت کیفیت

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته
چکیده این مطلب : انتشار : 1396/09/19 0 نظر 2,231 بازدید

 

 

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته

موضوع : معرفی بازارهای جدید صادراتی ، ارتقاء و تبیین اهمیت و جایگاه تبلیغات در میان جامعه و بنگاه های اقتصادی ، ترویج و آموزش فرهنگ بازاریابی جهت موفقیت بیشتر در رقابتها ، تشویق بازار داخلی به استفاده بیشتر از فرهنگ نوین بازاریابی ، حمایت از صنعت تبلیغات و ...

مکان برگزاری : محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

تاریخ نمایشگاه : 12 - 15 دی ماه

مجری نمایشگاه : شرکت آوین افراز

تلفن : 22020248

وب سایت :  www.avin-co.ir 

 

با توجه به نقش مهم نمایشگاه ها در تبادل اطلاعات فنی و بازرگانی و آشنایی صاحبان سرمایه و شرکتهای مختلف و پژوهشگران و محققان و دست اندرکاران ، با آخرین تکنولوژی ها و دستاوردهای صنعتی و فناوری روز دنیا ، نمایشگاه های بین المللی هر ساله در زمینه های گوناگون میزبان تعداد بیشماری از فعالان و علاقه مندان به آشنایی با آخرین تکنولوژیهای ارائه شده در نمایشگاه بین المللی می باشد .

از طرفی شرکت کنندگان در نمایشگاه  بین المللی به گونه ای سعی در معرفی محصول و زمینه فعالیتی خود دارند . یکی از بهترین روشها جهت معرفی و تبلیغات برای محصولات ، استفاده از هدایای تبلیغاتی می باشد . انواع متعدد و گوناگون هدایای تبلیغاتی موجود در بازار با رنج قیمتی متنوع توسط آراگیفت گردآوری شده تا شما با خیال آسوده تبلیغات خود را به ما بسپارید .

با هدایای تبلیغاتی آراگیفت میزبان شرکت کنندگان و علاقه مندان به چهاردهمین نمایشگاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته ، واقع در بزرگراه چمران ، محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران باشید .

 

مدیر ناظر : آقای حاجی زاده

تلفن تماس : 21912592

مطالب مرتبط