• ارسال به تمام کشور
  • پشتیبانی خدمات
  • ضمانت کیفیت

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی
چکیده این مطلب : انتشار : 1401/04/14 0 نظر 334 بازدید

 

 

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی

مکان برگزاری : محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

تاریخ نمایشگاه : 10 - 13 مرداد ماه 1401

مجری نمایشگاه : راهکار تجارت، مدیریت کوشا

وبسایت : www.iran-elecomp.com

تلفن : 42917000-021

مدیر ناظر : آقای عسگری 21912200-021

   

   بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی بزرگترین رویداد فناوری کشور است که همه ساله با شرکت طیف وسیعی از فعالان و دست اندرکاران این حوزه برگزار می شود . این نمایشگاه پرمخاطب از تاریخ 10 - 13 مرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد. مجری برگزاری این نمایشگاه شرکت راهکار تجارت، مدیریت کوشا​ می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با برگزاری این رویداد می توانید به وبسایت www.iran-elecomp.com مراجعه نموده یا با شماره تلفن 42917000-021 تماس حاصل فرمایید.

   نمایشگاه های اختصاصی هر کسب و کار را می توان از بهترین فرصت ها در جهت شناساندن هر چه بیشتر برند و تجارت به مشتریان دانست. قطعا تعداد زیادی از مشتریان برای بازدید از غرفه های مختلف، بررسی و مقایسه محصولات و خدمات شرکتهای مختلف در این همایش شرکت خواهند کرد .

  هرچند که در زمانی زندگی میکنیم که هوش مصنوعی و تکنولوژی حرف اول را در بیشتر زمینه ها می زند و اشکال مختلفی از تبلیغات بر همین اساس شکل گرفته اند ام بهترین راه برای جذب این مشتریان بالقوه به سمت برند خود استفاده از هدایای تبلیغاتی است. 

طبق آمار تعداد کثیری از شرکت کنندگان در نمایشگاه ها تمایل به دریافت هدیه تبلیغاتی دارند و به سمت غرفه هایی که این کالاها را ارائه می دهند جذب می شوند . با توجه به این حقیقت چنین فرصتی برای جذب مشتری را به هیچ عنوان نباید از دست داد.   شما میتوانید با خرید هدایای تبلیغاتی ارزان در  تیراژ بالا و چاپ لوگو یا اطلاعات مربوط به برند و خدمات خود بر روی آن محصولات بر تعداد زیادی از مخاطبین خود تاثیر مثبت بگذارید . برای اثر گذاری بیشتر از هدایای تبلیغاتی با کیفیت استفاده نمایید تا ضمن ایجاد حس رضایت در مشتری مدت زمان بیشتری در برابر نگاه مشتریان و اطرافیان آنها باشید .این یعنی به دست آوردن بازدید بیشتر با صرف هزینه کمتر . گروه هدایای تبلیغاتی آراگیفت مفتخر است تا با ارائه ی انواع هدایای تبلیغاتی ارزان و با کیفیت شما را در این مسیر همراهی نماید.

   کالاهای زیادی را می توان بعنوان هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی به کار برد. از خودکار فلزی، خودکار پلاستیکی، لیوان سرامیکی، فلش تبلیغاتی گرفته تا ست های تبلیغاتی، قلم های لوکس و هدایای تبلیغاتی مدیریتی و خاص. حتی اقلامی همچون اسپیکر بلوتوث، دفترچه یادداشت، پاور بانک، فلاسک و ابزار را نیز می توان در این راه به کار برد. شرایط استفاده از هر کالا بر حسب مناسبت و تعداد و نوع  مشتری می تواند متفاوت باشد. در زمان خرید محصولات تبلیغاتی توجه به این نکته بسیار مهم است که از هدایای تبلیغاتی کاربردی استفاده شود. رعایت این نکته در بیشتر دیده شدن برند شما بسیار تاثیرگذار خواد بود.

   هرگز به محصولات تبلیغاتی به چشم یک هدیه رایگان و یا یک هزینه اضافه نگاه نکنید. هدایای تبلیغاتی نقش بسیار مهمی در بوجود آوردن حس رضایت و ایجاد یک مشتری وفادار دارند. کافی است تا نگاهی به آمار و ارقام جمع آوری شده توسط شرکت های معتبر در بازار جهانی بیندازید تا با اهمیت این صنعت و استفاده از هدایای تبلیغاتی در امر بازاریابی بیشتر آشنا شوید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه پیشنهاد می گردد مقاله حقایق جالب توجه در مورد هدایای تبلیغاتی را مطالعه نمایید. 

   مطمئنا با بررسی این اعداد و آمارها هرگز چنین فرصت ارزشمندی را برای جذب بیشتر مشتریان بالقوه و تبدیل آنها به مشتری وفادار از دست نخواهید داد.

مطالب مرتبط