دوشنبه 29 اسفند 1401

  • delivery ارسال به تمام کشور
  • support پشتیبانی خدمات
  • reward ضمانت کیفیت

چهارمین نمایشگاه فرانچایز، توسعه کسب و کار

چهارمین نمایشگاه فرانچایز، توسعه کسب و کار
چکیده این مطلب : انتشار : 1400/10/08 0 نظر 646 بازدید

 

 

چهارمین نمایشگاه فرانچایز، توسعه کسب و کار

مکان برگزاری : محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

تاریخ نمایشگاه : 30 دی ماه - 31 بهمن ماه 1400

مجری نمایشگاه : شرکت ایده تجارت هرمس

تلفن : 54512-021

وبسایت : www.hermesbi.com

مدیر ناظر : آقای صفاری 912663-021

 

استفاده از هدایای تبلیغاتی در تمامی ادوار گذشته مورد توجه افراد بوده است و به عنوان یکی از مهمترین راههای افزایش مشتری و افزایش فروش اهمیت ویژه ای را دارد . هدایای تبلیغاتی شامل انواع گوناگون لوازمی است که می تواند بسیار کاربردی باشد و آمار فروش شما را بالا ببرد . انتخاب هوشمندانه هدایای تبلیغاتی می تواند شما را هر چه بیشتر به هدفتان نزدیک کند .

شرکت در نمایشگاه های بین المللی فرصتی استثنایی است برای معرفی محصولات . محلی که می توانید هر ساله میزبان بسیاری از افراد و شرکتهای داخلی و خارجی باشید . از این رو نمایشگاه های بین المللی نقش به سزایی در فروش و معرفی شما خواهد داشت. در این میان نقش هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی در تبلیغات بسیار واضح و مشخص است . هدایای تبلیغاتی در رنج قیمت متفاوت در بازار ارائه می گردد . از هدایای تبلیغاتی ارزان و پرکاربرد مانند خودکار تبلیغاتی فلزی ، خودکار تبلیغاتی پلاستیکی ، جاکلیدی تبلیغاتی و ... گرفته تا ست لوکس مدیریتی و هدایای تبلیغاتی خاص که شرکتها بسته به نوع نمایشگاه و مشتریان خود ، سعی در انتخاب بهترین و به صرفه ترین موارد می نمایند .

هدایای تبلیغاتی آراگیفت با طیف گسترده ای از هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی شما را در چهارمین نمایشگاه فرانچایز، توسعه کسب و کار همراهی می نماید .

مطالب مرتبط