سه شنبه 15 آذر 1401

  • ارسال به تمام کشور
  • پشتیبانی خدمات
  • ضمانت کیفیت

چهارمین نمایشگاه بین المللی پروژه ایران

چهارمین نمایشگاه بین المللی پروژه ایران
چکیده این مطلب : انتشار : 1396/12/20 0 نظر 1,899 بازدید

 

 

چهارمین نمایشگاه بین المللی پروژه ایران

مکان برگزاری : محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

اهداف نمایشگاه : ارائه نوین ترین صنایع و تجهیزات اجرای پروژه ها ، معرفی پتانسیل صنعتی و اقتصادی ایران به شرکتهای خارجی ، سرمایه گذاری در پروژه های بزرگ کشور و ...

تاریخ نمایشگاه : 5 - 8 اردیبهشت ماه

وبسایت : www.project-iran.com

 

با توجه به نقش مهم نمایشگاه ها در تبادل اطلاعات فنی و بازرگانی و آشنایی صاحبان سرمایه و شرکتهای مختلف و پژوهشگران و محققان و دست اندرکاران ، با آخرین تکنولوژی ها و دستاوردهای صنعتی و فناوری روز دنیا ، نمایشگاه های بین المللی هر ساله در زمینه های گوناگون میزبان تعداد بیشماری از فعالان و علاقه مندان به آشنایی با آخرین تکنولوژیهای ارائه شده در نمایشگاه بین المللی می باشد .

از طرفی شرکت کنندگان در نمایشگاه  بین المللی به گونه ای سعی در معرفی محصول و زمینه فعالیتی خود دارند . یکی از بهترین روشها جهت معرفی و تبلیغات برای محصولات ، استفاده از هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی می باشد . انواع متعدد و گوناگون هدایای تبلیغاتی موجود در بازار با رنج قیمتی متنوع توسط آراگیفت گردآوری شده تا شما با خیال آسوده تبلیغات خود را به ما بسپارید .

با هدایای تبلیغاتی آراگیفت میزبان شرکت کنندگان و علاقه مندان به چهارمین نمایشگاه بین المللی پروژه ایران ، واقع در بزرگراه چمران ، محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران باشید .

پروژه ایران در واقع یکی از گردهمایی های بزرگ اهل تجارت در زمینه صنعت ساختمان می باشد که در تاریخ 5-8 اردیبشهت ماه در تهران برگزار می گردد .

 

​مدیر ناظر : خانم افشار

مطالب مرتبط