دوشنبه 29 اسفند 1401

  • delivery ارسال به تمام کشور
  • support پشتیبانی خدمات
  • reward ضمانت کیفیت

5 دلیل برای استفاده از خودکار تبلیغاتی در کمپین بازاریابی

5 دلیل برای استفاده از خودکار تبلیغاتی در کمپین بازاریابی
چکیده این مطلب : انتشار : 1401/07/30 0 نظر 143 بازدید

5 دلیل برای استفاده از خودکار تبلیغاتی در کمپین بازاریابی

فکر می کنید روزی چند بار یک خودکار را در دست می گیرید و از آن استفاده می کنید؟ برای بسیاری از ما، یک خودکار هرگز دور از دسترس نیست زیرا در موارد متعددی نیاز به استفاده از آن خواهیم داشت.
خودکار تبلیغاتی یک ابزار بازاریابی ظریف و عالی است که می تواند هر چند وقت یکبار و در فاصله های کوتاه مورد استفاده قرار گیرد. اگر از خود می پرسید که یک خودکار تبلیغاتی چگونه می تواند به بازاریابی شما کمک کند؟ ما پنج دلیل ساده و اثبات شده را در زیر آورده ایم.

خودکار مدیریتی

هدیه تبلیغاتی مقرون به صرفه

هزینه برای هر کمپین بازاریابی بزرگ یا کوچک کلیدی است، کسب و کار شما به دنبال کسب درآمد است، بنابراین هر تکنیک بازاریابی باید مقرون به صرفه باشد و باعث بازگشت سرمایه شود. خودکار تبلیغاتی فلزی و یا خودکار تبلیغاتی پلاستیکی چاپ شده با لوگوی شما بسیار مقرون به صرفه هستند زیرا قیمت پایینی دارند و یک ابزار بازاریابی بسیار عالی هستند، این هدایای تبلیغاتی هرگز قدیمی نمی شوند. یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین قلم های ما خودکار تبلیغاتی فلزی پورتوک 185 می باشد. این قلم یک محصول تبلیغاتی ارزان برای تبلیغات برند شما خواهد بود.
این فقط یکی از پیشنهادات ما است که با سفارش در تعداد بالا مقرون به صرفه تر خواهد بود. گروه محصولات تبلیغاتی آراگیفت طیف گسترده ای از هدایای تبلیغاتی ارزان و باکیفیت خصوصا انواع خودکار تبلیغاتی فلزی و لوکس را در اختیار شما قرار می دهد. همین امروز قلم تبلیغاتی عالی خود را پیدا کنید!

خودکار تبلیغاتی پورتوک 185

 یک هدیه تبلیغاتی مناسب هر موقعیت

خودکار ابزاری ساده است که می توان آن را  همه جا برد. سفر یک خودکار معمولی بسیار گسترده است، به خصوص زمانی که "قرض گرفته شده" باشد. ایده شگفت انگیزی دارید؟ سریع آن را بنویس! آیا نیاز به دریافت جزئیات آدرسی که می خواهید بازدید کنید دارید؟ سریع، آن را بنویس! ناگهان چیزی را به یاد آوردید که باید برای شام امشب بخرید؟ چه کنیم؟ ما آن را یادداشت می کنیم. در طول روز صدها لحظه وجود خواهد داشت که در آن باید یک خودکار برداشته و یادداشت کنید. در هر زمان که از خودکار تبلیغاتی استفاده شود، لوگوی شما در معرض دید اطرافیان قرار خواهد گرفت، این بازاریابی بسیار ظریفی  است که برند شما می‌تواند از آن استفاده کند!

هدیه تبلیغاتی کاربردی

به اطراف خود نگاه کنید، آیا می توانید یک میز را بدون خودکار ببینید؟ خیر!! خودکار یک کالای جهانی است که آن را به یک محصول تبلیغاتی عالی تبدیل می کند. یک خودکار به سادگی دور انداخته یا فراموش نمی شود زیرا مفید است. خودکارهای مارکدار پرطرفدارترین محصول تبلیغاتی هستند. یک خودکار معمولی همیشه بیش از یک کاربر دارد، بنابراین یک راه عالی برای تبلیغات شما برای سفر در میان افراد مختلف است. آیا می دانستید که یک خودکار متوسط می تواند خطی به طول 1.5 مایل بکشد؟ این یکی از راه‌های حرکت لوگوی شماست!

خودکار تبلیغاتی فلزی

تنوع طرح

یکی دیگر از دلایلی که مشتریان ما خودکارهای چاپی را به عنوان یک ابزار بازاریابی دوست دارند این است که می توانند در میان طیف وسیعی از مدل های مختلف، خودکار متناسب با برند خود را انتخاب کنند. با مدل ها، آلیاژ، رنگ ها و حتی انواع مختلف جوهر؛ طیف وسیعی از امکانات وجود دارد که قلم های تبلیغاتی می توانند ارائه دهند. از طراحی ساده و زیبای خودکارهای تبلیغاتی فلزی و پرفروش ما گرفته تا قلم های مدیریتی از برند های مطرح و خوشنام، می‌توانیم به تطبیق یک خودکار با نیازهای تجاری شما کمک کنیم.

تاثیر ماندگاری داشته باشید

ما در دنیایی زندگی می کنیم که برداشت ها زودگذر است، ممکن است یک تبلیغ 10 ثانیه ای در فیس بوک یا هر شبکه ی اجتماعی دیگری ببینید و لحظاتی بعد آن را فراموش کنید، ما به محیط زودگذر خود عادت کرده ایم. خودکار تبلیغاتی به مشتریان شما تبلیغاتی ملموس و قابل توجه ارائه می دهد تا کسب و کار شما را به خاطر بسپارند. با هدیه دادن یک خودکار تبلیغاتی مدیریتی و لوکس به مشتریان خود نشان دهید که به آنها اهمیت می دهید، استفاده از قلم تبلیغاتی یک عمل ساده است که مدت زمان زیادی برای موفقیت شما وجود خواهد داشت. خودکارها هنوز هم بسیار ضروری هستند و یک هدیه تبلیغاتی مفید و ارزشمند برای مشتریان شما خواهند بود.

نظرات