سه شنبه 11 بهمن 1401

  • delivery ارسال به تمام کشور
  • support پشتیبانی خدمات
  • reward ضمانت کیفیت

پنجمین نمایشگاه بین المللی خشکبار، آجیل، میوه های خشک و صنایع وابسته

پنجمین نمایشگاه بین المللی خشکبار، آجیل، میوه های خشک و صنایع وابسته
چکیده این مطلب : انتشار : 1396/09/21 0 نظر 2,595 بازدید

 

 

پنجمین نمایشگاه بین المللی خشکبار، آجیل، میوه های خشک و صنایع وابسته

موضوع : توسعه و افزایش تولید خشکبار ، افزایش صادرات و یافتن بازارهای جدید صادراتی ، آشنایی با جدیدترین صنایع و تجهیزات تبدیلی ، فرآوری و بسته بندی خشکبار و ...

مکان برگزاری : محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

تاریخ نمایشگاه : 13 - 16 دی ماه

مجری نمایشگاه : شرکت سایا نمای پارسیان

تلفن : 36633939-031

وبسایت : www.irannutex.ir

 

با توجه به نقش مهم نمایشگاه ها در تبادل اطلاعات فنی و بازرگانی و آشنایی صاحبان سرمایه و شرکتهای مختلف و پژوهشگران و محققان و دست اندرکاران ، با آخرین تکنولوژی ها و دستاوردهای صنعتی و فناوری روز دنیا ، نمایشگاه های بین المللی هر ساله در زمینه های گوناگون میزبان تعداد بیشماری از فعالان و علاقه مندان به آشنایی با آخرین تکنولوژیهای ارائه شده در نمایشگاه بین المللی می باشد .

از طرفی شرکت کنندگان در نمایشگاه  بین المللی به گونه ای سعی در معرفی محصول و زمینه فعالیتی خود دارند . یکی از بهترین روشها جهت معرفی و تبلیغات برای محصولات ، استفاده از هدایای تبلیغاتی می باشد . انواع متعدد و گوناگون هدایای تبلیغاتی موجود در بازار با رنج قیمتی متنوع توسط آراگیفت گردآوری شده تا شما با خیال آسوده تبلیغات خود را به ما بسپارید .

با هدایای تبلیغاتی آراگیفت میزبان شرکت کنندگان و علاقه مندان به پنجمین نمایشگاه بین المللی خشکبار، آجیل، میوه های خشک و صنایع وابسته ، واقع در بزرگراه چمران ، محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران باشید .

 

مدیر ناظر : آقای صفاری

تلفن تماس : 21912663

مطالب مرتبط