سه شنبه 15 آذر 1401

  • ارسال به تمام کشور
  • پشتیبانی خدمات
  • ضمانت کیفیت

پنجمین نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات

چکیده این مطلب : انتشار : 1396/09/25 0 نظر 1,638 بازدید

 

 

پنجمین نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات

مکان برگزاری : محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

تاریخ نمایشگاه : 3 - 6 بهمن ماه

مجری نمایشگاه : اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

اجرا توسط : شرکت بانیان امید

تلفن : 74501000

وبسایت : www.iranpropertyexpo.com

 

نمایشگاه بین المللی فرصتی بسیار ارزشمند برای صاحبان صنایع و فعالان اقتصادی جهت عرضه محصولات و توانمندیهای خود و ایجاد ارتباط با فعالان حوزه کاری خود  فراهم می آورد تا با ارائه هر چه بهتر و خلاقانه تر بتوانند به بهترین نحو پذیرای مراجعین محترم باشند  .

با توجه به افزایش روز افزون رقابت بین شرکت ها و بنگاه های اقتصادی ، نقش تبلیغات در افزایش و جذب مشتری بخوبی محسوس است . استفاده از هدایای تبلیغاتی در میان روشهای متداول تبلیغات ، روشی مقرون بصرفه با تاثیرگذاری بالا می باشد .

انواع هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی اعم از خودکار تبلیغاتی ، فلش تبلیغاتی ، پاوربانک تبلیغاتی ، جاکارتی تبلیغاتی ، لیوان تبلیغاتی ، جاکلیدی تبلیغاتی و ... در نمایشگاه بین المللی در تعداد بالا به مراجعین تقدیم می شود . هر چه خلاقیت و نبوغ شما در انتخاب و طراحی تبلیغ بر روی این هدایای تبلیغاتی بیشتر باشد ، تبلیغ شما موثرتر خواهد بود .

آراگیفت با ارائه انواع متعدد و بیشمار هدایای تبلیغاتی ، راهنما و مشاور شما برای شرکت در پنجمین نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات ، واقع در بزرگراه چمران ، محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران خواهد بود .

 

مدیر ناظر : آقای بوجار دولابی

تلفن تماس : 21912547

مطالب مرتبط