پنجشنبه 10 آذر 1401

  • ارسال به تمام کشور
  • پشتیبانی خدمات
  • ضمانت کیفیت

پنجمین نمایشگاه بین المللی کاغذ، مقوا، فرآورده های سلولزی و ماشین آلات وابسته

پنجمین نمایشگاه بین المللی کاغذ، مقوا، فرآورده های سلولزی و ماشین آلات وابسته
چکیده این مطلب : انتشار : 1401/04/13 0 نظر 246 بازدید

 

 

پنجمین نمایشگاه بین المللی کاغذ، مقوا، فرآورده های سلولزی و ماشین آلات وابسته 

مکان برگزاری : محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

تاریخ نمایشگاه : 2 - 5 مرداد ماه 1401

مجری نمایشگاه : شرکت آینده اندیشان رادینا

وبسایت : www.ayandehandishan.ir

تلفن : 88795625-021

 

   پنجمین نمایشگاه بین المللی کاغذ، مقوا، فرآورده های سلولزی و ماشین آلات وابسته از تاریخ 2 - 5 مرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد. مجری برگزاری این نمایشگاه شرکت آینده اندیشان رادینا​ می باشد. از دلایل اهمیت این نمایشگاه آشنایی با تکنولوژیهای جدید و امکان استفاده از این تکنولوژیها، ارتباط مستقیم بین عرضه کننده و مصرف کننده ، معرفی برندهای مطرح جهانی و معرفی محصولات داخلی در عرصه جهانی و ... می باشد. 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با برگزاری این رویداد می توانید به وبسایت www.ayandehandishan.ir مراجعه نموده یا با شماره تلفن 88795625-021 تماس حاصل فرمایید.

   نمایشگاه های اختصاصی هر کسب و کار را می توان از بهترین فرصت ها در جهت شناساندن هر چه بیشتر برند و تجارت به مشتریان دانست. قطعا تعداد زیادی از مشتریان برای بازدید از غرفه های مختلف، بررسی و مقایسه محصولات و خدمات شرکتهای مختلف در این همایش شرکت خواهند کرد .

  هرچند که در زمانی زندگی میکنیم که هوش مصنوعی و تکنولوژی حرف اول را در بیشتر زمینه ها می زند و اشکال مختلفی از تبلیغات بر همین اساس شکل گرفته اند ام بهترین راه برای جذب این مشتریان بالقوه به سمت برند خود استفاده از هدایای تبلیغاتی است. 

طبق آمار تعداد کثیری از شرکت کنندگان در نمایشگاه ها تمایل به دریافت هدیه تبلیغاتی دارند و به سمت غرفه هایی که این کالاها را ارائه می دهند جذب می شوند . با توجه به این حقیقت چنین فرصتی برای جذب مشتری را به هیچ عنوان نباید از دست داد.   شما میتوانید با خرید هدایای تبلیغاتی ارزان در  تیراژ بالا و چاپ لوگو یا اطلاعات مربوط به برند و خدمات خود بر روی آن محصولات بر تعداد زیادی از مخاطبین خود تاثیر مثبت بگذارید . برای اثر گذاری بیشتر از هدایای تبلیغاتی با کیفیت استفاده نمایید تا ضمن ایجاد حس رضایت در مشتری مدت زمان بیشتری در برابر نگاه مشتریان و اطرافیان آنها باشید .این یعنی به دست آوردن بازدید بیشتر با صرف هزینه کمتر . گروه هدایای تبلیغاتی آراگیفت مفتخر است تا با ارائه ی انواع هدایای تبلیغاتی ارزان و با کیفیت شما را در این مسیر همراهی نماید.

مطالب مرتبط