سه شنبه 4 آبان 1400

ششمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی، صنایع و تجهیزات وابسته

ششمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی، صنایع و تجهیزات وابسته
چکیده این مطلب : انتشار : 1397/03/19 0 نظر 2,084 بازدید

 

 

ششمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی، صنایع و تجهیزات وابسته

مکان برگزاری : محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

تاریخ نمایشگاه : 29 خرداد - 1 تیر ماه

اهداف نمایشگاه : ارائه آخرین تکنولوژی و دستاوردها و تبادل دانش و اطلاعات در زمینه صنعت حمل و نقل ریلی

مجری نمایشگاه : شرکت نمایشگاهی میلاد نور

تلفن : 88656169

مدیر ناظر : آقای بوجار

وبسایت : www.miladfair.ir

 

با توجه به نقش مهم نمایشگاه ها در تبادل اطلاعات فنی و بازرگانی و آشنایی صاحبان سرمایه و شرکتهای مختلف و پژوهشگران و محققان و دست اندرکاران ، با آخرین تکنولوژی ها و دستاوردهای صنعتی و فناوری روز دنیا ، نمایشگاه های بین المللی هر ساله در زمینه های گوناگون میزبان تعداد بیشماری از فعالان و علاقه مندان به آشنایی با آخرین تکنولوژیهای ارائه شده در نمایشگاه بین المللی می باشد .

از طرفی شرکت کنندگان در نمایشگاه  بین المللی به گونه ای سعی در معرفی محصول و زمینه فعالیتی خود دارند . یکی از بهترین روشها جهت معرفی و تبلیغات برای محصولات ، استفاده از هدایای تبلیغاتی می باشد . انواع متعدد و گوناگون هدایای تبلیغاتی موجود در بازار با رنج قیمتی متنوع توسط آراگیفت گردآوری شده تا شما با خیال آسوده تبلیغات خود را به ما بسپارید .

ششمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی، صنایع و تجهیزات وابسته با هدف ارائه آخرین تکنولوژی و دستاوردها و تبادل دانش و اطلاعات در زمینه صنعت حمل و نقل ریلی برگزار می گردد .

با هدایای تبلیغاتی آراگیفت میزبان شرکت کنندگان و علاقه مندان به ششمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی، صنایع و تجهیزات وابسته ، واقع در بزرگراه چمران ، محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران باشید .

مطالب مرتبط