سه شنبه 11 بهمن 1401

  • delivery ارسال به تمام کشور
  • support پشتیبانی خدمات
  • reward ضمانت کیفیت

7 دلیل برای استفاده از هدایای تبلیغاتی در تجارت

7 دلیل برای استفاده از هدایای تبلیغاتی در تجارت
چکیده این مطلب : انتشار : 1401/05/26 0 نظر 243 بازدید

 

 

هدایای تبلیغاتی، ارزان کاربردی و یک مکمل عالی برای برنامه بازاریابی موجود شما هستند. مدیرانی که به دنبال موفقیت و رشد کسب و کار خود هستند می دانند که هدایای تبلیغاتی چقدر می توانند اثر گذار باشند.

7 دلیل برای استفاده از هدایای تبلیغاتی در تجارت

محصولات تبلیغاتی این روزها همه جا هستند و درک دلیل آن آسان است. آن ها ارزان، کاربردی و یک مکمل عالی برای برنامه بازاریابی موجود شما هستند. مدیرانی که به دنبال موفقیت و رشد کسب و کار خود هستند می دانند که هدایای تبلیغاتی چقدر می توانند اثر گذار باشند. کالاهای تبلیغاتی در برابر  هر نوع رسانه و روش تبلیغاتی دیگر، نسبت هزینه به ازای هر نمایش، بسیار پایین تری دارند و این توانایی را دارند که ابزار فروش و بازاریابی بسیار قدرتمندی باشند. اقلام تبلیغاتی برای مشاغل جدید، استارت آپ ها و یا مشاغل قدیمی به طور یکسان اثر گذار و عالی هستند.

اگرچه مزایای استفاده از هدایای تبلیغاتی زیاد است، اما بسیاری از کسب و کارها هنوز در اختصاص بخشی از بودجه بازاریابی خود به این محصولات تردید دارند. اگر هنوز نسبت به بکارگیری اقلام تبلیغاتی دچار تردید هستید، در اینجا هفت دلیل ذکر شده که چرا باید از هدایای تبلیغاتی برای کسب و کار خود استفاده نمایید:

1) هدایای تبلیغاتی دارای هدف هستند

آگهی ‌های رادیویی، تلویزیونی و روزنامه‌ها برای مخاطبان گسترده‌ای منتشر می‌شوند که ممکن است تنها بخش محدودی از آن ها در بازار به دنبال محصول یا خدمات شما باشند. محصولات تبلیغاتی به شما این توانایی را می دهند که توزیع را کنترل کنید و افرادی را که به محصول یا خدمات شما علاقه مند هستند، هدف قرار دهید. این منجر به تلاش بازاریابی قدرتمندتر و بازگشت سرمایه بهتر می شود.

هدیه تبلیغاتی

2) کالاهای تبلیغاتی در بلند مدت استفاده می شوند

محصولات تبلیغاتی نسبت به انواع تبلیغات سنتی مانند مجله یا رادیو، «عمر ماندگاری» بیشتری دارند. مردم تمایل دارند هدایای تبلیغاتی را بیشتر از سایر اشکال تبلیغات نگهداری کنند و بسیاری از افراد در واقع از مواردی که به آنها داده می شود به طور منظم استفاده می کنند. این باعث می شود شرکت شما در بین مخاطبان هدف شما در معرض دید بیشتری قرار بگیرد.

3) آن ها قابل تنظیم هستند

هزاران کالای تبلیغاتی در بازار وجود دارد، و شما به راحتی می‌توانید یکی را پیدا کنید که متناسب با استراتژی بازاریابی و بودجه کسب‌وکارتان باشد. هدایای تبلیغاتی به شما توانایی خلاقیت را می دهند و می توانید پیام، رنگ، مخاطب و موارد دیگر را انتخاب کنید.

4) هدایای تبلیغاتی همه کاره هستند

راه ‌های مختلفی برای استفاده از محصولات تبلیغاتی وجود دارد، و احتمالاً متوجه خواهید شد که راه‌های متعددی وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها در تجارت خود استفاده کنید. برخی از کاربردهای عالی محصولات تبلیغاتی شامل موارد وفاداری مشتری، هدایای قدردانی از کارمندان، هدایای تبلیغاتی مخصوص نمایشگاه تجاری، هدایای تشکر، هدایای جلسه بازار یابی، مشوق های فروش، هدایای جشن تعطیلات و غیره است.

هدیه مناسب برای تبلیغات

5) اقلام تبلیغاتی آگاهی از برند را ایجاد می کنند

هر بار که شخصی از هدایای تبلیغاتی شما استفاده می کند، نام شرکت شما دیده می شود. این باعث می شود که گیرندگان دفعه بعد که به محصولات یا خدماتی که ارائه می دهید نیاز دارند به شما فکر کنند. اگر اقلامی مانند کلاه، تی شرت، گرمکن یا کیف را هدیه دهید، گیرندگان هر بار که آن را می پوشند به بیلبوردهای تبلیغاتی تبدیل می شوند.

6) خاطره انگیز هستند

هنگامی که افراد اقلام تبلیغاتی را دریافت می کنند، تمایل دارند به یاد بیاورند که آن را از چه کسی و از کجا تهیه کرده اند. مردم تبلیغات مجلات، بیلبوردها یا تبلیغات رادیویی را فراموش می کنند، مگر اینکه بسیار به یاد ماندنی باشند، اما اگر از کسی در مورد کالای تبلیغاتی که اخیرا دریافت کرده‌ سؤال شود، خیلی راحت‌تر به یاد می‌آورند که چه چیزی بوده و چه کسی آن را به او داده است. به زبان ساده: هدایای تبلیغاتی به یاد ماندنی هستند.

هدیه تبلیغاتی ارزان

7)مردم آن ها را دوست دارند

چه کسی هدیه رایگان را دوست ندارد؟ واقعیت این است که مردم اقلام تبلیغاتی را دوست دارند. چه یک رویداد ورزشی باشد و چه نمایشگاه تجاری، مردم به سمت چادرها و غرفه‌هایی که اقلام هدیه می‌دهند جذب می‌شوند. یک آیتم تبلیغاتی مفید یا سرگرم کننده، تصوری مثبت و ماندگار از شرکت شما ایجاد می کند.

آیا علاقه مند به شروع کار با محصولات تبلیغاتی هستید؟

آیا به دنبال هدایای تبلیغاتی ارزان هستید؟ آیا نیاز به هدایای تبلیغاتی مدیریتی دارید؟ آراگیفت اینجاست تا محصولات تبلیغاتی باکیفیت و مناسب کسب و کار شما را با قیمتی مناسب در اختیارتان قرار دهد. ما را در موفقیت خود شریک کنید. برای مشاوره رایگان کافیست با ما تماس بگیرید.

نظرات