سه شنبه 11 بهمن 1401

  • delivery ارسال به تمام کشور
  • support پشتیبانی خدمات
  • reward ضمانت کیفیت

هفتمین نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو

هفتمین نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو
چکیده این مطلب : انتشار : 1397/02/01 0 نظر 1,421 بازدید

 

هفتمین نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو

اهداف : معرفی جدیدترین خودروها اعم از خودرو های مسافربری ، سواری ، خودروهای خدماتی و سایر وسایل نقلیه موتوری از سرتاسر جهان .

مکان برگزاری : محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

تاریخ نمایشگاه : 29 اردیبهشت - 3 خرداد ماه

مجری نمایشگاه : شرکت بین المللی و نمایشگاهی تهران

تلفن : 74501000

وبسایت : www.iran-autoshow.com

با توجه به نقش مهم نمایشگاه ها در تبادل اطلاعات فنی و بازرگانی و آشنایی صاحبان سرمایه و شرکتهای مختلف و پژوهشگران و محققان و دست اندرکاران ، با آخرین تکنولوژی ها و دستاوردهای صنعتی و فناوری روز دنیا ، نمایشگاه های بین المللی هر ساله در زمینه های گوناگون میزبان تعداد بیشماری از فعالان و علاقه مندان به آشنایی با آخرین تکنولوژیهای ارائه شده در نمایشگاه بین المللی می باشد .

از طرفی شرکت کنندگان در نمایشگاه  بین المللی به گونه ای سعی در معرفی محصول و زمینه فعالیتی خود دارند . یکی از بهترین روشها جهت معرفی و تبلیغات برای محصولات ، استفاده از هدایای تبلیغاتی می باشد . انواع متعدد و گوناگون هدایای تبلیغاتی موجود در بازار با رنج قیمتی متنوع توسط آراگیفت گردآوری شده تا شما با خیال آسوده تبلیغات خود را به ما بسپارید .

با هدایای تبلیغاتی آراگیفت میزبان شرکت کنندگان و علاقه مندان به هفتمین نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو ، واقع در بزرگراه چمران ، محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران باشید .

 

مطالب مرتبط