• delivery ارسال به تمام کشور
  • support پشتیبانی خدمات
  • reward ضمانت کیفیت

8دلیل برای افزایش آگاهی و دیده شدن برند با کمپین های هدایای تبلیغاتی (بخش دوم)

8دلیل برای افزایش آگاهی و دیده شدن برند با کمپین های هدایای تبلیغاتی  (بخش دوم)
چکیده این مطلب : انتشار : 1401/10/14 0 نظر 30 بازدید

طبق یک مطالعه ای که انجام شده است، نرخ پاسخگویی مشتریان و کاربران به نامه ‌ای  تشکر که یک هدیه تبلیغاتی همراه با آن ارسال شده باشد، 500% بیشتر از سایر روش های بازایابی میباشد.

پیشنهاد میکنیم پیش از مطالعه این بخش، بخش اول این مقاله را مطالعه نمایید :

8دلیل برای افزایش آگاهی و دیده شدن برند با کمپین های هدایای تبلیغاتی  (بخش اول )

6. وفاداری مشتری را افزایش دهید

کسب و کار شما نباید فقط هدایای تبلیغاتی را برای مشتریان احتمالی تان ارسال کند. هدیه تبلیغاتی به طور قطع باید برای مشتریان فعلی شما نیز ارسال شود تا از حمایت آنها تشکر کرده باشید. این امر به مشتریان نشان می دهد که چقدر برای تجارت با آنها ارزش قائل هستید. و ثابت می کند که آنها فقط یک منبع مالی برای خرید محصولات شما نیستند (به خصوص اگر یک یادداشت شخصی به هدیه تبلیغاتی مورد نظر ضمیمه کنید).
چنین تمهیداتی مشتریان گذری را به مشتریانی دائمی و همیشگی تبدیل می کند که برند شما و خرید از شما را بخشی از برنامه کسب و کار و حتی زندگی روزمره خود قرار می دهند.

بازایابی موثر با هدیه

7.بازاریابی دهان به دهان را تشویق کنید

طبق یک مطالعه ای که انجام شده است، نرخ پاسخگویی به نامه ‌ای که یک هدیه تبلیغاتی همراه با آن ارسال شده باشد، 500 درصد بیشتر از نامه ‌ای بدون اقلام تبلیغاتی است. نام برند شما توسط شرکتی که چنین نامه درخواستی با هدیه تبلیغاتی دریافت می کند، قطعا بین کارمندان و حتی شرکتهای مرتبط با آنها رد و بدل خواهد شد.
تبلیغات دهان به دهان یکی از مؤثرترین اشکال بازاریابی است و باید تا حد امکان از آن استفاده کرد. هدیه تبلیغاتی رایگان شما موضوعی برای بحث و صحبت کردن و تامل را به مصرف کنندگان می دهد. ایجاد آن سطح از شهرت و آوازه با یک بروشور یا آگهی استاندارد که صرفاً اطلاعات را ارائه می دهد بسیار کمتر و در بسیاری موارد گران تر خواهد بود.

8.بهبود بازاریابی داخل شرکت

بازاریابی و استفاده از هدایای تبلیغاتی تنها برای مشتریان شما اعمال نمی شود. همچنین در مورد کارمندان و کارمندان بالقوه شما نیز صدق می کند. هدیه دادن اقلام تبلیغاتی هرچند ساده (مانند یک خودکار تبلیغاتی یا لیوان تبلیغاتی) به کارمندان خود باعث ایجاد حسن نیت و ایجاد وفاداری می شود. اگر هدیه تبلیغاتی کالایی مرتبط با شغل یا نیاز کارمندان تان باشد، این تصور دوچندان صادق است.
این تلاش ها قطعا به نفع محیط کار شرکت شما خواهد بود و روابط شما با کارمندان را تقویت می کند و سازمان شما را به مکانی برای استعدادهای برتر تبدیل می کند.

خودنویس تبلیغاتبی

آیا هدایای تبلیغاتی برند شما را بیشتر نمایان می کند؟

بیایید کمی محاسبه انجام دهیم.
فرض کنید شرکت شما یک بیلبورد یا یک تبلیغ تلویزیونی دارد. در این موارد، شما محدود به تماشاگرانی هستید که هنگام پخش آگهی شما در کنار بیلبورد رانندگی می کنند یا تلویزیون تماشا می کنند.
در صورتی که هدایای تبلیغاتی را می توان به صورت عمده در اختیار مخاطبان خاص خود قرار داد. شما این پتانسیل را دارید که به مخاطبان بیشتری که مرتبط با کسب و کار شما هستند دست یابید.
علاوه بر این، ایده های هدایای تبلیغاتی برای بازاریابی تجاری مانند پوشاک، ظروف نوشیدنی و کیف های مسافرتی مانند بیلبوردها و حتی بهتر و موثرتر از آنها برای شما عمل می کنند. مردم آنها را می پوشند یا آنها را به محل کار می آورند یا آنها را در خانه استفاده می کنند تا دیگران لوگو و پیام های شما را ببینند.

پیشنهاد مطالعه : نقش هدایای تبلیغاتی در برندسازی

همه تخم مرغ هات رو تو یک سبد نزار!

هدایای تبلیغاتی همچنین می توانند به افراد دیگر تحویل داده شوند زیرا اقلام ارزشمندی هستند. آن‌ها محصولاتی هستند که مردم به‌ جای زیورآلاتی که پس از دریافت آن‌ها بیرون می‌اندازند، می‌خواهند. بنابراین، منطقی است که آنها از فردی به فرد دیگر منتقل شوند، به خصوص زمانی که با هدایایی مانند هدایای نمایشگاه تجاری، هدیه رسانه های اجتماعی یا سایر هدایای تبلیغاتی خلاق تر روبرو می شوند.

همه ما این مثال معروف را بارها شنیده ایم که می گوید همه تخم مرغ هایتان را در یک سبد قرار ندهید! به وسیله هدایای تبلیغاتی به جای اینکه تمام تخم مرغ های خود را در یک سبد مانند روش های تبلیغاتی سنتی قرار دهید، برند شما  گسترش خواهد یافت و بیشتر دیده خواهد شد.

هدیه تبلیغاتی

آیا ایده های هدایای تبلیغاتی موفقیت کسب و کار را تضمین می کند؟

موفقیت در زندگی هرگز تضمینی نیست. صرف نظر از اینکه یک روش چقدر مورد آزمون و خطا قرار گرفته است، به استراتژی شما در اجرای آن روش بستگی دارد. تلاش برای تهیه هدایای تبلیغاتی به تنهایی نمی تواند یک روش کاملا موثر باشد. به هر حال، شما مشغول اداره یک کسب و کار با محصولات و خدمات خاص خود هستید. سرمایه گذاری بیش از حد برای کار بر روی کمپین های تبلیغاتی مارک دار می تواند حواس شما را پرت کند.
از طرف دیگر، کار با شرکتهای تبلیغاتی که خدمات هدایای تبلیغاتی را  ارائه می‌کند، نزدیک‌ ترین تضمین موفقیت کمپین شما است. تمام سعی همکاران ما در آراگیفت این است که با دادن مشاوره و راهنمایی شما، بتوانیم گامی در جهت پیشرفت کسب و کار شکا برداریم.
همین حالا تلفن را بردارید و جهت مشاوره یا ثبت سفارش با کارشناسان ما تماس بگیرید!

نظرات