سه شنبه 15 آذر 1401

  • ارسال به تمام کشور
  • پشتیبانی خدمات
  • ضمانت کیفیت

هشتمین نمایشگاه بین المللی خانه مدرن، معماری داخلی و دکوراسیون

هشتمین نمایشگاه بین المللی خانه مدرن، معماری داخلی و دکوراسیون
چکیده این مطلب : انتشار : 1396/09/23 0 نظر 2,172 بازدید

 

 

هشتمین نمایشگاه بین المللی خانه مدرن، معماری داخلی و دکوراسیون

موضوع : ارائه محصولات و خدمات شرکتهای مشاوره و طراح معماری و معماری داخلی ، تجهیزات دکوراسیون ، پرده ، لوازم ترئینی ، تجهیزات نورپردازی ، تکنولوژیهای ساختمانهای نوین و ...

مکان برگزاری : محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

تاریخ نمایشگاه : 21 - 24 دی ماه

مجری نمایشگاه : شرکت نماگر

تلفن : 88203020

وبسایت : www.midex.com

 

نمایشگاه بین المللی فرصتی بسیار ارزشمند برای صاحبان صنایع و فعالان اقتصادی جهت عرضه محصولات و توانمندیهای خود و ایجاد ارتباط با فعالان حوزه کاری خود  فراهم می آورد تا با ارائه هر چه بهتر و خلاقانه تر بتوانند به بهترین نحو پذیرای مراجعین محترم باشند  .

با توجه به افزایش روز افزون رقابت بین شرکت ها و بنگاه های اقتصادی ، نقش تبلیغات در افزایش و جذب مشتری بخوبی محسوس است . استفاده از هدایای تبلیغاتی در میان روشهای متداول تبلیغات ، روشی مقرون بصرفه با تاثیرگذاری بالا می باشد .

انواع هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی اعم از خودکار تبلیغاتی ، فلش تبلیغاتی ، پاوربانک تبلیغاتی ، جاکارتی تبلیغاتی ، لیوان تبلیغاتی ، جاکلیدی تبلیغاتی و ... در نمایشگاه بین المللی در تعداد بالا به مراجعین تقدیم می شود . هر چه خلاقیت و نبوغ شما در انتخاب و طراحی تبلیغ بر روی این هدایای تبلیغاتی بیشتر باشد ، تبلیغ شما موثرتر خواهد بود .

آراگیفت با ارائه انواع متعدد و بیشمار هدایای تبلیغاتی ، راهنما و مشاور شما برای شرکت در هشتمین نمایشگاه بین المللی خانه مدرن، معماری داخلی و دکوراسیون ، واقع در بزرگراه چمران ، محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران خواهد بود .

 

مدیر ناظر : آقای احسانپور

تلفن تماس : 21912283

مطالب مرتبط