سه شنبه 15 آذر 1401

  • ارسال به تمام کشور
  • پشتیبانی خدمات
  • ضمانت کیفیت

نهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته

نهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته
چکیده این مطلب : انتشار : 1396/09/27 0 نظر 1,515 بازدید

 

 

نهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته

موضوع : معرفی ظرفیت کشور در زمینه تولید و بازرگانی و خدمات مربوط به این صنعت ، آشنایی دست اندرکاران با محصولات و نوآوریهای موجود در سایر کشورها ، ایجاد و ارتقاء رویکرد صادرات محصول به خارج از کشور ، ایجاد فضای رقابتی و ...

مکان برگزاری : محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

تاریخ نمایشگاه : 13 - 16 بهمن ماه

مجری نمایشگاه : شرکت بین المللی بازرگانی و نمایشگاهی تهران

تلفن : 22396947 - 22397296 - 22397540

وب سایت :  www.titexgroup.com 

 

با توجه به نقش مهم نمایشگاه ها در تبادل اطلاعات فنی و بازرگانی و آشنایی صاحبان سرمایه و شرکتهای مختلف و پژوهشگران و محققان و دست اندرکاران ، با آخرین تکنولوژی ها و دستاوردهای صنعتی و فناوری روز دنیا ، نمایشگاه های بین المللی هر ساله در زمینه های گوناگون میزبان تعداد بیشماری از فعالان و علاقه مندان به آشنایی با آخرین تکنولوژیهای ارائه شده در نمایشگاه بین المللی می باشد .

از طرفی شرکت کنندگان در نمایشگاه  بین المللی به گونه ای سعی در معرفی محصول و زمینه فعالیتی خود دارند . یکی از بهترین روشها جهت معرفی و تبلیغات برای محصولات ، استفاده از هدایای تبلیغاتی می باشد . انواع متعدد و گوناگون هدایای تبلیغاتی موجود در بازار با رنج قیمتی متنوع توسط آراگیفت گردآوری شده تا شما با خیال آسوده تبلیغات خود را به ما بسپارید .

با هدایای تبلیغاتی آراگیفت میزبان شرکت کنندگان و علاقه مندان به نهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته ، واقع در بزرگراه چمران ، محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران باشید .

مطالب مرتبط