دوشنبه 29 اسفند 1401

  • delivery ارسال به تمام کشور
  • support پشتیبانی خدمات
  • reward ضمانت کیفیت

خودکار تبلیغاتی، هدیه ای پرسود

خودکار تبلیغاتی، هدیه ای پرسود
چکیده این مطلب : انتشار : 1401/07/23 0 نظر 118 بازدید

 

 

هر چقدر تکنولوژی پیشرفت کند باز هم لوازم التحریر همچنان لازم و ضروری و مفید خواهند بود. اگر تا به حال یک قلم تبلیغاتی دریافت کرده اید، ممکن است متوجه شده باشید که این کالای نوشتاری بسیار موثر و مفید است.

خودکار تبلیغاتی، هدیه ای پرسود

خودکار از متداول ترین ابزار نوشتاری است که انسان از آن استفاده می کند. مدل های بسیاری زیادی از برند های شناخته شده و یا متفرقه در بازارهای جهانی به فروش می رسند و از این میان برخی از این قلم ها مناسب هدایای تبلیغاتی هستند. از انواع خودنویس، روان نویس، هایلایتر و مداد نیز برای این منظور استفاده می شود اما در این میان استفاده از خودکار تبلیغاتی بسیار متداول تر است.

آیا خودکارهای تبلیغاتی می توانند کارساز باشند؟

این سؤالی است که مرتباً از ما پرسیده می شود، آیا خودکارها هنوز هدیه تبلیغاتی ثمر بخشی هستند؟ ممکن است متوجه نباشید، اما هر چقدر تکنولوژی پیشرفت کند باز هم لوازم التحریر همچنان لازم و ضروری و مفید خواهند بود. اگر تا به حال یک قلم تبلیغاتی دریافت کرده اید، ممکن است متوجه شده باشید که این کالای نوشتاری بسیار موثر و مفید است. نه تنها برای مشتری در مواقعی که نیاز دارد چیزی را یادداشت کند، بلکه برای برندی که قلم را به مشتری هدیه داده نیز مفید است.

خودکار تبلیغاتی فلزی پورتوک 104

خودکار فلزی پورتوک 104 ایده آل برای هر مخاطبی، این محصول یکی از پرفروش ترین قلم های تبلیغاتی می باشد.

باید پرسید چرا برندها از اقلامی مانند خودکار تبلیغاتی فلزی یا پلاستیکی استفاده می کنند در حالی که می توانند به راحتی از رسانه های اجتماعی و روش های دیگر برای تبلیغ برند خود استفاده کنند؟ پاسخ ساده است - زیرا این هدیه تبلیغاتی وظیفه خود را به درستی انجام می دهد. استفاده از محصولات تبلیغاتی، از جمله خودکار، به طرز شگفت انگیزی موثر است، و کسب و کارها با استفاده از این کالا برای تبلیغات خود، از این امر استفاده کرده اند.

خودکار تبلیغاتی فلزی اشل

مزایای استفاده از خودکارهای تبلیغاتی برای بازاریابی شما چیست؟

مزایای اقلام تبلیغاتی چیست؟ مزایای زیادی برای استفاده از هدایای تبلیغاتی وجود دارد. اول از همه، آنها بسیار کم هزینه هستند. در حالی که کسب و کارهای نوپا ممکن است آن ها را یک هزینه اضافی در نظر بگیرند، اما نسبت به سایر روش های تبلیغاتی مانند تبلیغات تلویزیونی بسیار ارزان تر هستند. آن ها همچنین بیشتر احتمال دارد که "در اطراف خود بچرخند". منظور ما این است که آن ها توسط مخاطب یا اطرافیان او بارها مورد استفاده قرار می گیرند. این برخلاف تبلیغات تلویزیونی است که به موجب آن تبلیغات زمان پخش مشخصی دارند و پس از پایان اجرای خود، دیگر دیده نمی شوند.
یکی از ارزان ترین هدایای تبلیغاتی، قلم های برند پورتوک می باشند. این خودکارهای فلزی در عین داشتن کیفیت بالا، دارای قیمتی مناسب نیز می باشند. خودکار تبلیغاتی فلزی پورتوک را در مدل های متنوع و زیبا در سایت آراگیفت مشاهده کنید.

خودکار تبلیغاتی فلزی پورتوک 152

خودکار تبلیغاتی فلزی پورتوک 152 یکی دیگر از پر فروش های برند پورتوک و قلم های تبلیغاتی می باشد.

یک خودکار تبلیغاتی نسبت به سایر روش های تبلیغاتی می تواندانعطاف پذیرتر باشد. طبق قانون، تبلیغات روزنامه و تلویزیون باید از مقررات خاصی پیروی کنند، در حالی که اقلام تبلیغاتی از طریق شخص ثالث توزیع نمی‌شوند و این بدان معناست که محدودیت‌های کمتری وجود دارد.

مزایای استفاده از انواع خودکار تبلیغاتی یا در واقع هر نوع هدیه تبلیغاتی برای یک شرکت بسیار زیاد است. استفاده از آن ها می تواند در ارتقا جایگاه نام و تصویر برند در ذهن مخاطب بسیار مفید باشد. همچنین می تواند باعث ایجاد حسن نیت بین مشتریان و کارکنان شود. این حسن نیت می تواند به تقویت وفاداری به برند کمک کند. افزایش وفاداری مشتری می تواند به معنای بهبود روابط با مشتری و در نهایت فروش بیشتر شما در آینده باشد.

قلم مدیریتی یوروپن

چگونه می توانید این هدایا را توزیع کنید؟

 مشتریان می توانند برای دریافت هدایای تبلیغاتی خود با شرکت تماس بگیرند. به عنوان مثال، ممکن است متوجه شده باشید که برخی از برندها مشتریان را تشویق به جمع آوری توکن برای دریافت هدیه خود می کنند. اقلام تبلیغاتی همچنین می توانند به عنوان مشوق های کارکنان مورد استفاده قرار گیرند، به عنوان مثال، اگر یک کارمند به هدف فروش خاصی برسد، می تواند با یک هدیه به او پاداش داده شود. خودکارهای تبلیغاتی همیشه یک کالای تبلیغاتی محبوب هستند و شما باید آن ها را برای تجارت خود در نظر بگیرید. از انواع قلم تبلیغاتی از مدل های ارزان و ساده تا مدل های لوکس و خودکار تبلیغاتی مدیریتی را می توان برای اهداف متفاوت استفاده کرد، یعنی خودکار تبلیغاتی برای هر نوع سلیقه، بودجه و هدفی مناسب است.

قلم مدیریتی ایپلمات

سفارش انواع هدایای تبلیغاتی با قیمت مناسب

اگر به دنبال قلمی مناسب برای کمپین های بازاریابی خود هستید، کافیست به صفحه خودکار تبلیغاتی فلزی یا خودکار تبلیغاتی پلاستیکی در سایت آراگیفت مراجعه نمایید. همچنین انواع  ست مدیریتی تبلیغاتی و خودکار تبلیغاتی لوکس را نیز می توانید در سایت ما مشاهده فرمایید. برای خرید یک خودکار تبلیغاتی مدیریتی باکیفیت از محصولات برند های یوروپن، ایپلمات، کراس، شیفر، ملودی، فور اور یا قلم های پیرکاردین بازدید نمایید.

نظرات