• delivery ارسال به تمام کشور
  • support پشتیبانی خدمات
  • reward ضمانت کیفیت

خودکار تبلیغاتی، کلید موفقیت یک رویداد

خودکار تبلیغاتی، کلید موفقیت یک رویداد
چکیده این مطلب : انتشار : 1401/10/26 0 نظر 18 بازدید

هدایای تبلیغاتی و شرکتی بخش مهمی از هر رویدادی هستند، زیرا در محل برگزاری، بسیار مورد توجه حضار قرار می‌گیرند و حتی پس از رویداد نیز اثری طولانی مدت دارند.

ما سال ها با مشتریان خود برای آماده سازی و سازماندهی رویدادهای تجاری و حرفه ای همکاری کرده ایم. هدایای تبلیغاتی و شرکتی بخش مهمی از هر رویدادی هستند، زیرا در محل برگزاری، بسیار مورد توجه حضار قرار می‌گیرند و حتی پس از رویداد نیز اثری طولانی مدت دارند. ما در گروه تبلیغاتی آراگیفت جهت انتخاب هدیه مناسب، طراحی، سفارش و تحویل محصولات تبلیغاتی برای نمایشگاه ها، کنفرانس ها، کنگره ها و غیره پشتیبانی قابل اعتمادی ارائه می دهیم.

هدایای تبلیغاتی مناسب رویدادها را چگونه انتخاب کنیم؟

تهیه هدایای تبلیغاتی خوب هنگام سازماندهی یک رویداد بسیار مهم است زیرا وجود یک مجموعه از هدایای تبلیغاتی که به صورت تک یا ست به مراجعین ارائه می شوند، به استاندارد مورد انتظار شرکت کنندگان در رویدادهای تجاری و حرفه ای تبدیل شده است. همچنین این کالاها ارزش افزوده رویداد شما را افزایش می دهند. علاوه بر این، دیدگاه مخاطبین و مشتریان را حتی تا مدت ها بعد از رویداد تقویت می کند.
تحقیقات (PPAI - انجمن بین المللی محصولات تبلیغاتی) نشان می دهد که هدایای تبلیغاتی خوب نتایج بهتری نسبت به تبلیغات تلویزیونی یا رادیویی دارند. به عنوان مثال، آن ها دریافتند که ماگ تبلیغاتی بسیار مؤثرتر از تبلیغات رادیویی یا تلویزیونی است.

خودکار تبلیغاتی عمده

کدام هدیه تبلیغاتی پرطرفدار است؟

خودکار تبلیغاتی در میان پر طرفدارترین محصولات تبلیغاتی در جایگاه اول قرار دارد. شما می توانید از بین حدود بیش از 200 مدل خودکار موجود در سایت آراگیفت، بهترین گزینه را انتخاب کنید. در میان این گستره وسیع، ما در انتخاب محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین قلم ها و باکیفیت ترین خودکارهای تبلیغاتی شما را راهنمایی خواهیم کرد. در بیشتر مواقع  ما قلم های خود را با تخفیف برای فروش می گزاریم تا بتوانید خودکار تبلیغاتی خود را با کمترین قیمت تهیه نمایید.
خودکار تبلیغاتی تاچ، برای سهولت استفاده از صفحه نمایش های لمسی (در تبلت ها، تلفن های هوشمند و غیره) طراحی شده اند. ما همچنین لوگوی شما را روی آنها چاپ یا حک می کنیم.
بگ تبلیغاتی یکی دیگر از پر استفاده ترین هدایای تبلیغاتی می باشد. وجود این محصول کاربردی در رویدادهای حرفه ای کاملا ضروری است، زیرا محصولات تبلیغاتی ارائه شده در داخل آن ها سطح و ارزش کاملاً جدیدی پیدا می کنند. شما می توانید از بین طیف گسترده ای از کیف ها در هر شکل، رنگ، اندازه ای را انتخاب کنید و سفارش دهید.
فلش تبلیغاتی نیز توسط سازمان دهندگان رویداد ها بسیار مورد  استفاده قرار میگیرد. معمولاً از آن ها برای انتقال داده های قابل حمل مانند اطلاعات همایش یا اطلاعات مربوط برند تبلیغ کننده استفاده می کنند. ما در آراگیفت لوگو یا پیام های تبلیغاتی شما را بر روی انواع فلش تبلیغاتی فلزی، چرمی و فلش تبلیغاتی کارتی، چاپ کرده و آن ها را برای ارائه به مشتریانتان آماده می کنیم.  

هنگام سازماندهی رویدادهای حرفه ای،به چه اقلامی نیاز دارید؟

آیا شما حامی مالی یک رویداد هستید؟

حتی در این مورد نیز، استفاده از هدایای تبلیغاتی را فراموش نکنید.

برای اینکه سرمایه گذاری شما در همایش ها بیشترین بازدهی را به همراه داشته باشد، پیشنهاد می کنیم تا هدایای تبلیغاتی را به تعداد تمام شرکت کنندگان تهیه کنید، حتی اگر یک هدیه ساده و ارزان باشد. آن ها باعث دیده شدن برند شما خواهند شد و تا مدت ها پس از پایان رویداد، وابستگی به شرکت شما را تقویت می کنند. در اینجاست که می توان دید چرا خودکار تبلیغاتی اولین انتخاب است؟

خرید خودکار تبلیغاتی ارزان
قیمت پایین این هدیه تبلیغاتی کار شما را در مورد خرید اقلام تبلیغاتی در تعداد زیاد را آسان می کند. ضمن اینکه مدل های بسیار متنوع در رنگ بندی های بسیار زیبا جهت انتخاب بهترین گزینه در اختیار شما است.  شرکت کنندگان هدیه شما را گاها تا 7 ماه نگه می دارند. 73 درصد از مردم حداقل هفته ای یک بار از محصولات تبلیغاتی شما استفاده می کنند که البته این مورد در رابطه با خودکار تبلیغاتی بسیار بیشتر خواهد بود.. 83 درصد از مردم شما را به یاد خواهند آورد و 20 درصد بعداً از شما خرید خواهند کرد. مطالعات همچنین نشان داده است که هدایای تبلیغاتی به گیرندگان هدیه احساس مطلوبی از شرکت شما می دهد.  عهده دار شدن اسپانسری یک رویداد می تواند فرصت خوبی برای شرکت یا برند شما باشد تا شرکای تجاری موجود و آینده را به سمت شما بکشاند. هدایای تبلیغاتی و شرکتی روش های مقرون به صرفه و مردم پسندی برای تبلیغات هستند، بنابراین عاقلانه است که از آن ها نهایت استفاده را ببرید.

خودکار تبلیغاتی ارزان را از کجا بخریم؟

شما می توانید بهترین قلم های تبلیغاتی را از سایت آراگیفت تهیه نمایید. خوش نام ترین برند های بازار هدایای تبلیغاتی را در سایت آراگیفت مشاهده نموده و مقایسه کنید. خودکار تبلیغاتی فلزی پورتوک هدیه ای مناسب برای مشتران شماست. قلم هایی با کیفیت و ارزان.
اگر به دنبال یک قلم عالی برای مشتریان خاص خود هستید سری به بخش خودکار مدیریتی تبلیغاتی در سایت ما بزنید. بهترین ست ها و قلم های مدیریتی از برند های یوروپن، شیفر، ایپلمات، ملودی و... گزینه های مناسب برای افراد مشکل پسند می باشد.
برای خرید خودکار تبلیغاتی ارزان و بهترین قلم های مدیریتی تبلیغاتی با ما تماس بگیرید.

نظرات