• delivery ارسال به تمام کشور
  • support پشتیبانی خدمات
  • reward ضمانت کیفیت

آیا از محصولات تبلیغاتی خود با تمام توان استفاده می کنید؟

آیا از محصولات تبلیغاتی خود با تمام توان استفاده می کنید؟
چکیده این مطلب : انتشار : 1401/10/02 0 نظر 63 بازدید

سالهای طولانی است که برندها برای تبلیغات خود از محصولات تبلیغاتی استفاده می کنند و این روش برای اکثر شرکتها به عنوان یک روش کارآمد جا افتاده است. اکنون در ابتدای این مقاله چند دلیل ارائه می دهیم که چرا سرمایه گذاری در هدایای تبلیغاتی ایده درستی است.

آیا از محصولات تبلیغاتی خود با تمام توان استفاده می کنید؟

سالهای طولانی است که برندها برای تبلیغات خود از محصولات تبلیغاتی استفاده می کنند و این روش برای اکثر شرکتها به عنوان یک روش کارآمد جا افتاده است. اکنون در ابتدای این مقاله چند دلیل ارائه می دهیم که چرا سرمایه گذاری در هدایای تبلیغاتی ایده درستی است.
محصولات تبلیغاتی تنها رسانه تبلیغاتی هستند که می توانند تمام حواس کاربران یا مشتری شما را فعال کنند: بینایی، شنوایی، لامسه، بویایی و چشایی.

تحقیقات (PPAI) نشان می‌ دهد که 83 درصد از مردم شرکت ‌هایی را که به آنها کالاهای تبلیغاتی هدیه داده ‌اند به یاد می ‌آورند. در حالیکه تنها 7 درصد نام شرکت ها را از یک آگهی تلویزیونی به یاد می آورند.
داده های تحقیقاتی در ایالات متحده نشان می دهد که 91 درصد از مردم یک هدیه تبلیغاتی مانند خودکار تبلیغاتی در آشپزخانه خود دارند. و 74 درصد حداقل یک کالای تبلیغاتی مانند لیوان تبلیغاتی در دفتر خود دارند.
تحقیقات در ایالات متحده نشان می دهد که حداقل 73 درصد از افراد مصاحبه شونده حداقل یک بار در هفته از هدایای تبلیغاتی خود استفاده می کنند.
در یکی از تحقیقات PPAI، 60 درصد از افراد مصاحبه شونده ادعا کردند که ترجیح می دهند با شرکتی کار کنند که به آنها یک پاوربانک تبلیغاتی هدیه داده است.

محصولات تبلیغاتی ارزان

PPAI همچنین تأثیرات تبلیغات را بر لیوان های تبلیغاتی در مقابل تبلیغات رادیویی و تلویزیونی بررسی کرد. داده‌ها نشان می‌دهد که 57 درصد تبلیغ لیوان را به خاطر می‌آورند، در حالی که فقط 32 درصد آگهی رادیویی و کمتر از 28 درصد آگهی تلویزیونی را به خاطر می‌آورند.
پوشیدنی ها همچنان محبوب ترین گروه در هدایای تبلیغاتی هستند. آنها بیش از نیمی از اقلام تبلیغاتی فروخته شده در سراسر جهان را تشکیل می دهند و بعد از آن ابزارهای فناوری و اقلام اداری قرار دارند. بر اساس گزارش PPAI، آیتم تبلیغاتی با بیشترین بازده پاوربانک ها هستند. 87 درصد از دریافت کنندگان تصمیم گرفتند پاوربانک را برای خود نگه دارند.

اگر با داده ‌ها و آمار متقاعد شده‌ اید، مطمئناً فعالیت ‌های بازاریابی خود را طوری تنظیم خواهید کرد که هدایای تبلیغاتی و شرکتی را در برنامه های خود جای دهید. اما با این حال، دستیابی به اهداف شرکت می تواند دشوار باشد و هدایای تبلیغاتی به خودی خود چیزی را تضمین نمی کند. یک کالای تبلیغاتی خوب به خوبی ساخته شده، مفید است و طول عمر بالایی دارد. اکثر کاربران مفید بودن هدایا را بالاتر از کیفیت های مطلوب قرار می دهند.
روند استفاده از هدایای تبلیغاتی، مانند هر جای دیگر، در صنعت اقلام تبلیغاتی نیز تغییر می کند. طبق گزارش PPAI، اینها روندهای سال 2017 هستند.

روند شماره 1: تاکید بیشتر بر کیفیت، کمتر بر قیمت

در گذشته محبوب ترین هدایای تبلیغاتی اقلام ارزان قیمت بودند. مشتریان از دریافت هر چیزی خوشحال بودند، اما زمانه تغییر کرده است. مشتریان شما برای کالاهای تبلیغاتی که به خوبی ساخته شده و مفید هستند ارزش قائل هستند. با هدایای تبلیغاتی یا شرکتی ارزان، بی‌فایده و بی کیفیت، به برداشتی که آنها از شما و شرکت شما دارند آسیب می‌رسانید. آنها شروع به پیوند کیفیت بد هدیه تبلیغاتی با محصولات، خدمات و برند شما خواهند کرد.
این به معنای صرفه هزینه های بالاتر برای شرکت ها است، اما با وجود این، نتایج نشان می دهد ارزش آن را دارد. جدی گرفتن اقلام تبلیغاتی تصویر برند شما را در چشم مشتریان یا مشتریان بالقوه بهبود می بخشد که در نهایت منجر به درآمد بیشتر می شود.

هدیه تبلیغاتی

روند شماره 2: زمان ایده آل برای هدیه دادن ... "همیشه" است.

روندها نیز در زمان بندی به جلو رفته اند. همه ما در طول سال جدید و شاید یک بار در طول سال به مشتریان و مشتریان بالقوه خود هدیه می دادیم. اما اخیراً شرکت های بیشتری در حال کشف مزایا و قدرت هدایای تبلیغاتی هستند و در طول سال از آن ها استفاده می کنند.
شرکت ها آموخنه اند که از هدایای تبلیغاتی می توان برای تسریع فروش، برنامه های حفظ مشتری، تقویت روابط با مشتریان و شرکای تجاری، برنامه های انگیزش کارکنان و موارد دیگر استفاده کرد.

روند شماره 3: ابزارهای الکترونیک روز به روز محبوب تر می شوند.

گجت های الکترونیک به سرعت در صنعت تبلیغات محبوبیت پیدا می کنند. آنها بسیار مفید هستند، همانطور که به یاد دارید، معیارهای اصلی برای کالاهای تبلیغاتی هستند. مردم بیشتر و بیشتر از آنها استفاده می کنند (فلاسک های آب هوشمند، دستگاه های شارژ هوشمند، بلندگوها و هدفون و ...) و بازاریابان به آن توجه کرده اند. درایوهای فلش USB هنوز یک انتخاب بسیار محبوب و مفید برای شرکت ها هستند. هیچ وقت نمی توان از آن ها سیر شد، درست است؟

خودکار تبلیغاتی

روند شماره 4: پوشیدنی ها باید سرگرم کننده باشند

منسوجات تبلیغاتی باید نه تنها با آرم شرکت، بلکه با یک پیام سرگرم کننده مارک شوند. مردم باید لباس را دوست داشته باشند تا آن را زیاد بپوشند و برند شما را به نمایش بگذارند. یک پیام انگیزشی، یک تصویر سرگرم کننده، یک پیام شرکتی یا فقط یک اثر هنری خنده دار را در پیش زمینه قرار دهید، حتی به قیمت قرار گرفتن در معرض نام تجاری خود. در درازمدت جلب توجه بیشتری ایجاد خواهد کرد. همچنین، در اینجا از کیفیت صرفه جویی نکنید. یک لباس با ماندگاری طولانی تر نسبت به یک لباس ارزان قیمت بیشتر در معرض دید قرار می گیرد. همچنین به مشتری شما کمک می کند کیفیت را با برند یا شرکت شما مرتبط کند.

روند شماره 5: هدایای سازگار با محیط زیست در حال حاضر رایج هستند

اقلام تبلیغاتی زیست محیطی (مانند هر چیز دیگری که این روزها از نظر زیست محیطی و زیستی استفاده می شود) فوق العاده محبوب هستند، هم توسط بازاریابان و هم توسط گیرندگان. اقلامی که از مواد قابل بازیافت ساخته شده‌اند، سازگار با محیط ‌زیست هستند یا به راحتی از بین می‌روند و بازیافت می‌شوند، دوستدار محیط زیست هستند. تحقیقات PPAI نشان داد که 40٪ از گیرندگان بلافاصله طرفدار برندی که به آنها یک هدیه دوستدار محیط زیست هدیه می دهد خواهند شد.

محصولات تبلیغاتی

برندسازی و تبلیغات موثر با هدایای تبلیغاتی به کمک مشاوره های آراگیفت

هدایای تبلیغاتی را که امسال قرار است انتخاب کنید به شانس نسپارید. برای این انتخاب باید برنامه ریزی دقیقی صورت گیرد و برند شما، تصویری که می خواهید منتقل کنید و همچنین مشتریان بالقوه را در نظر گرفته شود. انتخاب تامین کننده نیز از اهمیت کمتری برخوردار نیست، زیرا از دست دادن مهلت های زمانی یا کیفیت پایین تولید می تواند حتی بهترین استراتژی ها را خراب کند.

ما در آراگیفت از اهمیت شغل خود آگاه هستیم. به همین دلیل است که وقت خود را صرف شناخت شما، برند و مشتریانتان می کنیم تا بتوانیم کالای مناسب را برای شما انتخاب کنیم. با سالها تجربه، روابط قوی با تولید کنندگان و شبکه گسترده ای از مشتریان، امیدواریم بتوانیم رضایت تمامی مراجعه کنندگان و مشتریان عزیز را جلب کنیم. با هدایای تبلیغاتی آراگیفت کیفیت عالی، قیمت مناسب و تحویل سریع را تجربه نمایید.

در پایان متذکر می شویم انتخاب هدیه تبلیغاتی به تنهایی کافی نیست. برای اینکه به نتایج دلخواه برسید، باید برندینگ باکیفیتی داشته باشند که چشم نواز و جالب توجه باشد. برندسازی هدیه تبلیغاتی با لوگو، پیام یا شعار شما باعث می‌شود که اطلاعاتی در مورد شرکت یا سازمان شما منتشر شود. و این همان دلیلی است که هدایای تبلیغاتی را مورد توجه بسیاری از افراد و شرکت ها قرارمی دهد. آنها مطمئن می شوند که نام تجاری شما در ذهن مشتریان یا مخاطبین شما باقی می ماند. به طوری که وقتی زمان فروش فرا می رسد، شما اولین انتخاب آنها باشید.

نظرات