دوشنبه 29 اسفند 1401

  • delivery ارسال به تمام کشور
  • support پشتیبانی خدمات
  • reward ضمانت کیفیت

هدایای تبلیغاتی اقتصادی

هدایای تبلیغاتی اقتصادی
چکیده این مطلب : انتشار : 1400/11/23 0 نظر 577 بازدید

 

هدایای تبلیغاتی یکی از روشهای نوین تبلیغات در بازار فروش محصولات است . شرکت های مختلف با توجه به حیطه فعالیت خود و همچنینی با توجه به نیاز مشتریان خود ، اقدام به خرید کالاهایی می نمایند که بتوانند در زمان ها و مواقع خاص به مشتریان و یا حتی به کارکندان خود اهدا نمایند . هدایایی که هزینه های آن برای خود خریدار به صرفه بوده و برای مشتری یا کارمندان نیز کاربردی باشد ، طبیعتاً مورد توجه بیشتری قرار خواهد گرفت . 

 

 

  هدایای تبلیغاتی یکی از روشهای نوین تبلیغات در بازار فروش محصولات است . شرکت های مختلف با توجه به حیطه فعالیت خود و همچنینی با توجه به نیاز مشتریان خود ، اقدام به خرید کالاهایی می نمایند که بتوانند در زمان ها و مواقع خاص به مشتریان و یا حتی به کارکندان خود اهدا نمایند . هدایایی که هزینه های آن برای خود خریدار به صرفه بوده و برای مشتری یا کارمندان نیز کاربردی باشد ، طبیعتاً مورد توجه بیشتری قرار خواهد گرفت . 

در این مقاله به معرفی چند هدیه تبلیغاتی که به دلیل قیمت پایین تر و مقرون به صرفه بودن در بازار فروش بیشتر داشته است می پردازیم .

 -خودکار تبلیغاتی

   خودکار تبلیغاتی یکی از پر فروش ترین و پر مصرف ترین هدایای تبلیغاتی است .این هدیه تبلیغاتی به دلیلی قیمت پایین و کاربرد و مصرف بسیار زیادی که دارد همیشه در صدر هدایای تبلیغاتی قرار دارد . شاید به ظاهر دادن یک خودکار به عنوان هدیه تبلیغاتی از طرف یک شرکت یا فروشنده ، چندان به چشم نیاید . ولی انتخاب خودکار برای هدایای تبلیغاتی ، انتخابی هوشمندانه است . چرا که هدیه شما هر روز در معرض دید افراد بیشماری قرار می گیرد .یک خودکار ساده و زیبا با لوگوی شما می تواند به عنوان یک تبلیغات ارزشمند برای شما عمل کند . انواع مختلف خودکار در بازار هدایای تبلیغاتی موجود است . اعم از خودکار تبلیغاتی فلزی ، خودکار تبلیغاتی پلاستیکی ، خودکار تبلیغاتی تاچ دار ، فلش خودکاری تبلیغاتی ، خودکار هولدر دار و ... و همچنین خودکار اسپری دار که در شرایط اخیر کرونایی بسیار مورد استفاده مشتریان قرار می گیرد . انواع چاپ بر روی خودکار تبلیغاتی فلزی یا پلاستیکی امکان پذیر می باشد . حک لیزر ، چاپ تامپو و چاپ فلت بیشترین استفاده را بر روی این هدایای تبلیغاتی دارند .

- جاکلیدی تبلیغاتی

   یکی دیگر از محصولاتی که به دلیلی قیمت مناسب درخواست زیادی از آن در بازار وجود دارد، جاکلیدی تبلیغاتی می باشد . جاکلیدی نیز از جمله کالاهایی است که مصرف بالایی دارد و به عنوان هدایای تبلیغاتی کابردی شناخته می شود . مزیت جاکلیدی تبلیغاتی نسبت به خودکار تبلیغاتی فضای بیشتر چاپ آن است . با چاپ لوگو و اسم برند خود بر روی این هدیه تبلیغاتی ، می توانید تبلیغات موثر در بازار رقابتی این روزها داشته باشید . انواع چاپ را می توان بر روی جاکلیدی تبلیغاتی انجام داد که بیشتر چاپ تامپو بر روی جاکلیدی پلاستیکی ، و حک لیزر بر روی جاکلیدی تبلیغاتی فلزی صورت می گیرد .

- جاکارتی تبلیغاتی

   این دسته از هدایای تبلیغاتی در سالهای اخیر با توجه به افزایش خرید با کارت اعتباری و با توجه به گستردگی خدمات الکترونیک بانکها ، بسیار مورد توجه قرار گرفته اند . و با توجه به فضای قابل توجهی که جهت چاپ تبلیغات دارند ، یک هدیه تبلیغاتی فوق العاده محسوب می شوند .

- لیوان تبلیغاتی

   یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی موجود در بازار ، انواع لیوان تبلیغاتی است . لیوان تبلیغاتی با جنس و کیفیت های مختلف در بازار موجود است . بیشترین مصرف لیوان به عنوان هدیه تبلیغاتی به ترتیب مربوط می شود به لیوان تبلیغاتی سرامیکی ، لیوان تبلیغاتی پلاستیکی و لیوان تبلیغاتی فلزی و ... . از انواع چاپ سابلیمیشن ، کوره ، تامپو و لیزر می توان برای چاپ تبلیغات بر روی این هدایای تبلیغاتی استفاده نمود . فضای گسترده جهت چاپ ، این هدیه تبلیغاتی را در میان سایر هدایای تبلیغاتی درخشان می نماید .

- دفترچه یادداشت تبلیغاتی

   دفترچه تبلیغاتی نیز یکی از هدایای تبلیغاتی پرمصرف و به نسبت ارزان قیمت موجود در بازار می باشد . دفترچه های یادداشت با توجه به ابعاد و تعداد صفحات و شکل و ظاهر برای مصارف گوناگون خریداری می شوند . برای چاپ بر روی این هدایای تبلیغاتی عموما از لیزر ، چاپ فلت و چاپ تامپو استفاده می شود . در میان دفترچه های تبلیغاتی ، دفترچه یادداشت یوروپن می تواند هدیه تبلیغاتی مناسبی برای افراد خاص باشد .

    موارد بالا جزو پرفروش ترین و به صرفه ترین هدایای تبلیغاتی در سالهای اخیر بوده اند . علیرغم اینکه بسیاری موارد دیگر نیز می توان به این لیست اضافه نمود . باید توجه داشت وقتی حرف از اقتصادی بودن هدایای تبلیغاتی می شود ، قطعا نباید فقط ارزان بودن هدیه تبلیغاتی مد نظر باشد . هدیه ای برای شما تاثیرگذار خواهد بود که علاوه بر قیمت مناسب از کیفیت مطلوبی نیز برخوردار باشد . نه اینکه مشتری بعد از اولین استفاده ، قید هدیه تبلیغاتی شما را بزند .

   سعی ما در آراگیفت اینست که علاوه بر فراهم نمودن هدایای تبلیغاتی با قیمت مناسب ، کیفیت محصولات را در بالاترین حد ممکن در در نظر بگیریم و شما را در رسیدن به اهداف و توسعه کسب و کارتان یاری نماییم .

نظرات