دوشنبه 29 اسفند 1401

  • delivery ارسال به تمام کشور
  • support پشتیبانی خدمات
  • reward ضمانت کیفیت

تجارتی دوستانه با هدایای تبلیغاتی(بخش اول)

تجارتی دوستانه با هدایای تبلیغاتی(بخش اول)
چکیده این مطلب : انتشار : 1401/12/16 0 نظر 16 بازدید

هدیه دادن بیشتر از جنبه مادی، به معنای توجهی است که نسبت به دیگران دارید و این یکی از دلایلی است که بهتر است هدایای تبلیغاتی خود را برای مخاطب اختصاصی کنید

دوستانت روزت را اینگونه می سازند!!! این پیام یک کالای تبلیغاتی است که به صورت سفارشی برای مشتری خود تهیه نموده اید. فرض کنید شرکای تجاری و مشتریان خاص شما و حتی کارمندان چه حس فوق العاده ای پیدا خواهند کرد، زمانی که یک هدیه از شما دریافت کنند. آن هم هدیه ای که فقط مختص خود آن ها باشد. به طور مثال یک خودکار تبلیغاتی باکیفیت که نام شخص گیرنده بر روی آن حک شده باشد.

 هدیه دادن بیشتر از جنبه مادی، به معنای توجهی است که نسبت به دیگران دارید و این یکی از دلایلی است که بهتر است هدایای تبلیغاتی خود را برای مخاطب اختصاصی کنید و دلیل دیگر این است که یک تصور خوب برای شرکای تجاری ایجاد خواهید کرد تا شما را به یاد داشته باشند. تأثیر گذاری روی شرکای تجاری در این مورد می تواند عالی باشد. به این ترتیب، تنها با کمی تلاش و همان مقدار پول سرمایه گذاری شده، می توانید تاثیر بسیار خوبی داشته باشید و همکاری تجاری خود را بیش از پیش موفق کنید.

هدیه خودکار به کارمندان

آیا می خواهید تأثیر مثبتی بر شرکای تجاری یا مشتریان خاص خود بگذارید؟ آیا می خواهید چیزی به آن ها بدهید که برای مدت طولانی آن را به یاد داشته باشند؟ با آراگیفت تماس بگیرید و ما خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم یک هدیه تبلیغاتی ارزان و مناسب برای خود پیدا کنید.

موثرترین هدایای تبلیغاتی ارزان چیست؟

بهترین کالایی که می توان از آن بیشترین نتیجه را گرفت، خودکار تبلیغاتی است. خودکار ها چه از نوع پلاستیکی و چه فلزی همیشه از اولین انتخاب ها بوده و جزء ثابتی از یک سبد کالای تبلیغاتی می باشند. انواع خودکار تبلیغاتی ارزان را در آراگیفت مشاهده کنید و جهت خرید خودکار تبلیغاتی به صورت عمده با ما تماس بگیرید.

 با شخصی سازی هدایای تبلیغاتی، هر یک از آن ها فراموش نشدنی خواهند شد و به حفظ و تقویت روابط کمک خواهند کرد. با این حال، ما چند دلیل دیگر را فهرست کرده‌ایم که چرا بهتر است تا هدایای تبلیغاتی را مقداری شخصی تر کنید.

هدایای تبلیغاتی خاص، بیشتر مورد توجه هستند

خوب فکر کنید که یک لیوان ساده را نزد خود نگاه خواهید داشت یا یک ماگ تبلیغاتی را که نام شما روی آن چاپ شده؟  هدایای تبلیغاتی که شخصی سازی شده باشند برای گیرندگان هدیه ارزش بیشتری خواهد داشت. یک هدیه معمولی بدون هیچ گونه چاپ و نشانی از هدیه دهنده یا گیرنده به سرعت فراموش می شود. اما اگر بر روی همان هدیه یه چاپ زیبا انجام شده باشد و یا نام هدیه گیرنده روی آن ثبت شده باشد همیشه در یک مکان مناسب و در دسترس خواهد بود. به این ترتیب هدیه گیرنده همیشه وقتی به آن نگاه می کند به یاد شما و شرکتتان می افتد و ناخودآگاه آن را در ذهن نگه می دارد. آیا این رویای هر بازاریاب نیست!

بهترین هدیه برای نوروز

همیشه شرکت شما را به مردم یادآوری می کنند

هر زمان که مخاطب از هدیه تبلیغاتی شما استفاده کند به یاد شخصی خواهد افتاد که آن را اهدا کرده است. از نظر روانشناسی، هدایای تبلیغاتی باکیفیت احساسات مثبت مشتری را نسبت به شرکت شما بیشتر تحریک خواهند کرد. این باعث می شود که مشتریان در مورد شما فکر کنند و هر زمان که به محصول یا خدمات مشابه شرکت شما نیاز دارند، ابتدا به شما فکر می کنند. آن ها همچنین به یاد خواهند داشت که شما همیشه در دسترس آن ها خواهید بود.

برای همه مناسب هستند

مهم نیست که هدف از هدیه دادن چیست و هدیه برای چه کسی است. چه برای مشتریان معمولی شما باشد، چه مدیران شرکت های همکار یا برای کارمندان شما. از بین همه گزینه های موجود، تنها کاری که باید انجام دهید این است، کالایی مناسب را انتخاب کنید، محصولی که فکر می کنید داستان مثبتی در مورد شرکت شما خواهد گفت و برای گیرندگان هدیه در زندگی روزمره آن ها مفید خواهد بود.

هدایای تبلیغاتی به ایجاد پیوندهای قوی تر کمک می کنند

هدیه گیرندگان اغلب به هدایا منطقی نگاه می کنند. با این حال، محصولات تبلیغاتی شخصی تر، برای آن ها جذابیت دارد. با یک هدیه شخصی، مخاطب را در سطحی شخصی تری مورد توجه قرار خواهید داد. بدین ترتیب، محبت خود به مخاطب را بهتر ابراز خواهید کرد.

هدایای تبلیغاتی عمده

و بالاخره! همانطور که بسیاری از مدیران فکر می کنند و به آن ها ثابت شده، هدایای تبلیغاتی به هیچ وجه هدر دادن پول نیستند، بلکه ارزان ترین شکل اثبات شده تبلیغات هستند که قطعاً چندین برابر به شما بازپرداخت خواهند داشت. یک نگاه به آمار و رشد جهانی این صنعت طی دهه های گذشته بیان گر این موضوع است که استفاده از اقلام تبلیغاتی در تجارت جهانی چه جایگاه پر اهمیتی دارد. قطعا هر مدیر یا بازار یاب با تجربه و کار آزموده ای از اهمیت این محصولات مطلع بوده و از آن ها در استراتژی های تبلیغاتی و بازار یابی خود استفاده خواهد کرد. برای اطلاع از قیمت هدایای تبلیغاتی با آراگیفت تماس بگیرید.

نظرات