• delivery ارسال به تمام کشور
  • support پشتیبانی خدمات
  • reward ضمانت کیفیت

داشتن تبلیغات موثر با محصولات تبلیغاتی ( بخش دوم )

داشتن تبلیغات موثر با محصولات تبلیغاتی ( بخش دوم )
چکیده این مطلب : انتشار : 1401/09/24 0 نظر 107 بازدید

دایای تبلیغاتی یک روش بازاریابی است که برای مدت طولانی نیز مورد استفاده قرار گرفته و بسیار مقرون به صرفه است.

داشتن تبلیغات موثر با محصولات تبلیغاتی ( بخش دوم )

دلایلی که در بخش اول این مقاله ارائه شد  و سایر دلایل مرتبط همیشه در ذهن شرکت ها یا سازمان های مختلف است تا نام برند خود را منتشر کنند یا هر آنچه که می خواهند مردم در مورد آنها بدانند.

پیشنهاد میکنیم بخش اول این مقاله را پیش از این مقاله مطالعه کنید :   داشتن تبلیغات موثر با محصولات تبلیغاتی ( بخش اول )
 
به عبارت دیگر، استفاده از هدایای تبلیغاتی بخشی از استراتژی بازاریابی آنهاست و این تکنیک انگیزه هایی را که در ذهن دارند ایجاد می کند. استفاده از اقلام شخصی‌سازی شده ممکن است برای گیرندگان آسان باشد، اما به ارزیابی دقیق شرکت نیاز دارد تا استراتژی‌های بازاریابی آنها به طور کامل تأثیرگذار باشد. اول از همه، شرکت باید چیزهایی را در نظر داشته باشد که مورد توجه مصرف کنندگان قرار گیرد و اینکه چگونه آنها را با استراتژی های بازاریابی خود ترکیب می کند.
 برای مثال، فرض کنید که این شرکت در حال تبلیغ یک نام تجاری قهوه است، ممکن است لیوان های قهوه با آرم و شعار شرکت خود را به شما بدهد.

به این ترتیب گیرندگان نه تنها از نمونه‌های رایگان قهوه که ممکن است برای مصرف‌کنندگان به اشتراک بگذارند لذت می برند، بلکه از همان لیوان‌ها در تجربه روزانه قهوه خود نیز استفاده می‌کنند. شرکت ها باید در مورد لوگو و متن یا شعاری که بر روی هدیه تبلیغاتی نقش می بندند بسیار محتاط باشند زیرا این تنها راهی است که همه آنها را می شناسند. اگر آنها لوگو و متنی با طراحی ضعیف انتخاب کرده باشند، می تواند به معنای واقعی کلمه در ذهن مصرف کنندگان پاک شود. راه بهتری برای این شرکت‌ ها است که هدایای رایگان خود را به دست متخصصان بسپارند، زیرا متخصصان با تجربیاتی که دارند می ‌توانند ایده ‌های منحصر به ‌فردی را به شرکت ‌ها بدهند که چه چیزی را ارائه دهند و چگونه تأثیر خوبی برای دریافت ‌کنندگان بگذارند. همیشه تاثیر مثبتی در استفاده از هدایای تبلیغاتی وجود دارد. خودتان آن را تجربه کنید و خوشحال خواهید شد که این کار را انجام داده اید.

هدیه خودکار تبلیغاتی

چرا هدایای تبلیغاتی سفارشی ابزارهای تبلیغاتی بهتری هستند؟

تبلیغات قرن ها پیش آغاز شد، که قدمت آن به زمان مصر برمی گردد، جایی که از پاپیروس به عنوان پوستر و تبلیغات چاپی برای تبلیغ معاملات و فروش خود استفاده می کردند. نقاشی دیواری نیز رایج شد که نسخه فعلی تبلیغات بیلبورد است. با این حال، امروزه انجام این نوع کمپین ‌های بازاریابی می ‌تواند بسیار پرهزینه باشد و گاهی اوقات از نظر شرکت کارآمد نیست. پوسترها به راحتی پاره می‌شوند و معمولاً چند هفته قبل از فرسوده شدن دوام نمی‌آورند، بنابراین این تنها به معنای اتلاف بزرگ بودجه تبلیغاتی است. اگرچه تبلیغات رسانه ‌ای مانند تبلیغات تلویزیونی و رادیویی می‌تواند کمک بزرگی باشد، اما این تبلیغات فقط چند ثانیه طول می‌کشد، به‌علاوه در بیشتر مواقع، مردم معمولاً از تبلیغات خودداری می‌کنند.
 از این رو تبلیغات تلویزیونی ممکن است آنقدر که به نظر می رسد موثر نباشند. اما اهدای هدایای تبلیغاتی یک روش بازاریابی است که برای مدت طولانی نیز مورد استفاده قرار گرفته و بسیار مقرون به صرفه است. در عین حال، اگر این روش به درستی انجام شود، وظیفه خود را برای تبلیغ نام تجاری برای عموم انجام می دهد. این روزها شرکت ها از رایج ترین هدایای تبلیغاتی مانند تی شرت یا خودکار تبلیغاتی به سمت لوازم آرایشی مانند بالم لب یا ابزار باربیکیو می روند. دلیل اینکه این موارد شگفت ‌انگیز هستند این است که مردم واقعاً از این محصولات استفاده می‌کنند و هر بار که از آنها استفاده می‌کنند بیشتر در معرض نام محصول چاپ شده قرار می‌گیرند. کلید موفقیت محصولات تبلیغاتی این است که عموم مردم به طور مرتب از این موارد برای ارتقاء آگاهی و افزایش دیده شدن نام محصول در سراسر بازار استفاده کنند.

هدیه تبلیغاتی و برندینگ

پس چرا این هدایای تبلیغاتی بهتر از سایر تکنیک های تبلیغاتی کار می کنند؟

 بیایید آنها را فهرست کنیم و در مورد آنها بیشتر بحث کنیم:

بودجه پسند - در مقایسه با سایر تاکتیک های بازاریابی، اقلام تبلیغاتی به بودجه تبلیغاتی شرکت آسیبی نمی رساند. معمولاً اینها می توانند فقط نصف یا حتی فقط یک چهارم قیمت معمول برای یک تبلیغ تلویزیونی هزینه داشته باشند.
دسترسی – تصور کنید که یک بیلبورد در امتداد بزرگراه نصب می کنید. این بدان معنی است که شما فقط می توانید محصولات و خدمات خود را هر روز در همان نقطه تبلیغ کنید. یا شاید اگر تبلیغات رادیویی را انتخاب کنید، فقط کسانی که به ایستگاه های رادیویی در اطراف گوش می دهند می توانند در مورد محصولات و پیشنهادات شما بشنوند.
در حالی که اگر از یک کالای تبلیغاتی مانند کلاه یا پیراهن استفاده کرده باشید، به احتمال زیاد می توانید نام برند خود را هر کجا که پوشنده می رود تبلیغ کنید. اگر این افراد به خارج از کشور سفر کنند و آن کلاه یا پیراهن مارک دار را با خود ببرند، خوش شانس خواهید بود. این افراد را به عنوان یک بیلبورد در حال پیاده روی تصور کنید. حالا آیا این برای قرار گرفتن در معرض نام کسب و کار شما عالی نیست؟

نظرات