• delivery ارسال به تمام کشور
  • support پشتیبانی خدمات
  • reward ضمانت کیفیت

داشتن تبلیغات موثر با محصولات تبلیغاتی ( بخش سوم )

داشتن تبلیغات موثر با محصولات تبلیغاتی ( بخش سوم )
چکیده این مطلب : انتشار : 1401/09/28 0 نظر 78 بازدید

با استفاده از هدیه تبلیغاتی، تنها کاری که باید انجام دهید این است که طرح مورد نظر خود را ایجاد کنید، آن را روی محصول انتخابی چاپ کنید و سپس آنها را در طول نمایشگاه ها، رویدادها یا کنفرانس ها به مشتریان بالقوه تحویل دهید

داشتن تبلیغات موثر با محصولات تبلیغاتی ( بخش سوم )

در قسمت دوم این مقاله در مورد اینکه چرا هدایای تبلیغاتی بهتر از سایر تکنیک های تبلیغاتی کار می کنند صحبت شد.

پیشنهاد میکنیم بخش اول و دوم  این مقاله را پیش از این مقاله مطالعه کنید :

اکنون در بخش سوم به ادامه این دلایل می پردازیم:
دردسر کمتر - با استفاده از هدیه تبلیغاتی، تنها کاری که باید انجام دهید این است که طرح مورد نظر خود را ایجاد کنید، آن را روی محصول انتخابی چاپ کنید و سپس آنها را در طول نمایشگاه ها، رویدادها یا کنفرانس ها به مشتریان بالقوه تحویل دهید. اگرچه بخش طراحی ممکن است مدت زیادی طول بکشد، به خصوص برای اولین بار، اما هنگامی که یک لوگو ایجاد شد، و طرح مورد توافق قرار گرفت، آنگاه همه چیز باید آسان باشد.

بنابراین اگر استفاده از اقلام تبلیغاتی سفارشی روشی است که مقرون به صرفه است، می تواند مشتریان بالقوه زیادی را جذب کند، به علاوه حتی لازم نیست کار خسته کننده ای باشد، با این سه دلیل، کافی است بگوییم که شرکت ها باید از این تکنیک استفاده کنند تا مطمئن شوند که بهترین نتیجه را از تبلیغات خود می برند. بالاخره کدام شرکت نمی خواهد توجه مردم را جلب کند و در نهایت آنها را به خریدار تبدیل کند؟

ایده هدیه تبلیغاتی

انتخاب هدایای تبلیغاتی مناسب

انتخاب یک محصول تبلیغاتی یک کار بسیار لذت بخش و سرگرم کننده به نظر می رسد، اما به محض اینکه متوجه شدید که نمی دانید کدام یک از گزینه های گسترده را انتخاب کنید، سرگرمی متوقف می شود. شما همیشه می توانید به سراغ پیراهن های معمولی مانند پیراهن های تبلیغاتی بروید، یا این انتخاب را دارید که به سراغ چیزی متفاوت و غیرعادی بروید. همه اینها بستگی به این دارد که می خواهید مردم چگونه به شرکت شما نگاه کنند، و مهمتر از همه، بستگی زیادی به گیرندگانی دارد که آن اقلام را تحویل می گیرند.

واقعیت این است که واقعاً انتخاب درست یا غلط وجود ندارد. محصولات تبلیغاتی می توانند از هدایای معمولی مانند کیف یا خودکار تبلیغاتی تا چیزهایی خارج از جعبه مانند بالش یا حتی پتو متغیر باشند. اما همانطور که گفته شد، دانستن سلیقه مشتریان بالقوه و همچنین اطمینان از مناسب بودن اقلام تبلیغاتی شما، امتیاز بزرگی برای شرکت شما خواهد بود.

چه هدیه ای مناسب رویداد ها و کنفرانس ها می باشد؟

یک مثال خوب زمانی است که یک گردهمایی تجاری برای یک جلسه کنفرانس با یک مشتری بزرگ احتمالی دارید. در این مورد، مناسب است که یک هدیه تبلیغاتی خاص و رسمی مانند خودکار مدیریتی تبلیغاتی انتخاب کنید. شما نمی خواهید در چنین رویدادی با ابزارهای عادی و همیشگی بازاریابی خود حرکت کنید. به نظر نمی رسد در طول چنین جلسه کاری، اقلام معمولی تبلیغاتی را به مشتریان یا مدیران عامل شرکت بدهید. چنین اقداماتی می تواند باعث شکستن معامله شود، بنابراین شما باید هنگام ارائه رایگان هدایای تبلیغاتی بسیار مراقب باشید.

چه هدیه ای مناسب مراکز خرید می باشد؟

در مواردی که طی آن محصولات تبلیغاتی را در رویدادهای اجتماعی، مهمانی‌ها یا حتی در مراکز خرید عرضه می‌کنید، می‌توانید هر طور که می‌خواهید عمل کنید، زیرا مخاطبان هدف شما افرادی از طبقات مختلف زندگی هستند. ممکن است نوجوانان، بزرگسالان و گاهی اوقات کودکان نیز وجود داشته باشند. بنابراین، هدیه دادن خودکارهایی با لوگوی شرکتی بر روی آن ایده خوبی خواهد بود تا آنها را مجبور کنید نام کسب و کار شما را در طول یک نمایشگاه تجاری یا هر رویدادی به خاطر بسپارند. بچه‌ها از این نوع هدایا لذت می‌برند و اجازه دهید بپذیریم که حتی برای بزرگسالان هم این نوع هدایای تبلیغاتی لذتبخش خواهد بود.

فلش تبلیغاتی

چگونه بهترین نتیجه را با هدیه دادن بگیریم؟

به خاطر داشته باشید که اقلام تبلیغاتی می توانند نام شرکت را ایجاد کنند یا آن را خراب کنند. شما باید مطمئن شوید که اقلام با کیفیت بالا را به گیرندگان خود ارائه می دهید.

زیرا این اقلام نشان دهنده شما به عنوان یک شرکت هستند و اگر این محصولات به راحتی شکسته شوند، به احتمال زیاد مردم فکر می کنند که محصولات شما هم با همان کیفیت اقلام تبلیغاتی شما هستند. یا فکر می کنند که شما واقعاً به محصولات تبلیغاتی خود اهمیتی نداده اید و متوجه کیفیت پایین اقلام نشده اید. با در نظر گرفتن این موضوع، شما فقط زمان و پول خود را با مواردی که کار خود را برای تبلیغ شرکت شما انجام نداده اند هدر داده اید و همچنین می توانید مشتریان بالقوه خود را به طور کلی از دست بدهید.

بنابراین انتخاب بهترین هدایای تبلیغاتی در ابتدا می تواند مشکل باشد. با این حال، همیشه به خاطر داشته باشید که باید به طور مداوم تحقیق کنید و اگر می توانید با یک شرکت تبلیغاتی کار کنید، بهتر است زیرا آنها بیشتر در مورد نکات و زیر و بم های این کار می دانند.
برای مشاوره در مورد انتخاب هدایای تبلیغاتی و چاپ تبلیغات، و برای اطمینان از موفقیت کسب و کار خود از کارشناسان ما در گروه آراگیفت راهنمایی بخواهید.

نظرات