پنجشنبه 20 بهمن 1401

 • delivery ارسال به تمام کشور
 • support پشتیبانی خدمات
 • reward ضمانت کیفیت

داشتن تبلیغات موثر با هدایای تبلیغاتی

داشتن تبلیغات موثر با هدایای تبلیغاتی
چکیده این مطلب : انتشار : 1401/06/02 0 نظر 161 بازدید

 

 

هدایای تبلیغاتی حتی اگر محصولی ساده نیز باشند، تأثیر قدرتمندی بر گیرندگان می گذارد.  شرکت‌ها، سازمان‌ها و حتی سیاستمداران از دادن هدایای تبلیغاتی به دلیل مزایای مثبتی که برای صنعت مربوطه ایجاد می‌کند، سود می‌برند.

داشتن تبلیغات موثر با هدایای تبلیغاتی

اکثر افرادی که در کسب و کار آزاد و تجارت فعال هستند به رویدادهای تجاری از قبیل کنفرانس ها، همایش ها و نمایشگاه های تجاری دعوت شده اند. غالبا، در پایان رویداد، میزبان یا اسپانسر اقلامی را که به عنوان هدایای تبلیغاتی شناخته می شوند، به صورت رایگان به شرکت کنندگان اهدا می کند. این هدایای زیبا ممکن است انواع مختلفی داشته باشد و به طور کلی نشان چاپ شده شرکت مربوطه را داشته باشند. بیشتر اقلام تبلیغاتی پرطرفدار که ارائه می‌شوند، مواردی هستند که می‌توانیم روزانه از آن‌ ها استفاده کنیم مانند خودکار، دفترچه یادداشت، کیف، لیوان و موارد دیگر.

هدایای تبلیغاتی موثر

مزایای هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی حتی اگر محصولی ساده نیز باشند، تأثیر قدرتمندی بر گیرندگان می گذارد.  شرکت‌ها، سازمان‌ها و حتی سیاستمداران از دادن هدایای تبلیغاتی به دلیل مزایای مثبتی که برای صنعت مربوطه ایجاد می‌کند، سود می‌برند. استفاده از محصولات تبلیغاتی مزایای زیادی دارد که در اینجا به 2 مورد از آن ها اشاره خواهیم کرد:

 1. مشتریان بالقوه را به مشتریان بالفعل تبدیل می کند.
 2. پیوند بین شرکت و مشتریان موجود را تقویت می کند.

برای بالا بردن بهره وری هدایای تبلیغاتی چه نکاتی را باید رعایت کرد؟

کاری که کسب و کارها باید انجام دهند این است که تبلیغاتی موثر داشته باشند. در بیشتر روش‌ها، استفاده از کالاهای تبلیغاتی در  به دست آوردن بهترین بازخورد ها بسیار مؤثر است. استفاده درست و هوشمندانه از کالاهای تبلیغاتی برای رسیدن به اهداف تجاری بسیار اهمیت دارد.

هدایای تبلیغاتی خاص

رعایت نکات زیر برای بالابردن بهره وری این اقلام مفید خواهد بود:

 • اطمینان حاصل کنید که عموم مردم از آن مطلع هستند. به طور خاص، به بازار هدف اطلاع دهید که شرکت شما در حال انجام تبلیغات با محصولات سفارشی است. هنگام اطلاع رسانی به آنها، نیازی به خرید فضاهای تبلیغاتی در روزنامه ها یا زمان پخش رادیوها ندارید. به سادگی تبلیغات را در معرض دید عموم قرار دهید. راه اندازی غرفه خود در اماکن شلوغ یکی از راه های انجام این کار است.
 • در انتخاب کالاهایی که به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده می کنید دقت کنید. در صورت امکان، محصولاتی را انتخاب کنید که نزدیک و مرتبط با کالا یا شعار و هدف شرکت شما باشند.  به عنوان مثال، اگر در کار لوازم تحریر برای مدارس و ادارات هستید، استفاده از خودکار تبلیغاتی، دفترچه یادداشت تبلیغاتی یا سایر لوازم مربوطه انتخاب خوبی هستند. فرض کنید شرکتی در حال تبلیغ یک نام تجاری برای قهوه است و از ماگ تبلیغاتی سرامیکی که آرم و شعار شرکت بر روی آن چاپ شده به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده کند. به این ترتیب گیرندگان نه تنها از محصول آن شرکت لذت می برند، بلکه از همان لیوان‌ها در تجربه روزانه نوشیدن قهوه خود نیز استفاده می‌کنند و برند مربوطه را به نمایش می گذارند.
 •  به غیر از استفاده از محصولات تبلیغاتی مرتبط با کالای خود، می‌توانید از هدایای تبلیغاتی دیگری نیز استفاده کنید که به کالای شما مرتبط نیستند اما کاربرد عملی دارند که مردم به راحتی از آن استقبال می‌کنند. این یکی از دلایلی است که اقلامی چون ماگ تبلیغاتی و فلش تبلیغاتی را به آیتم هایی محبوب و مؤثر تبدیل می کند.
 • کالاهایی را انتخاب کنید که کیفیت خوبی داشته باشند. در حالی که این ممکن است مستلزم صرف هزینه بیشتر باشد، اما مزایای آن بسیار زیاد است، زیرا حس تمایز و کیفیت را به مشتری القا می کند، همچنین هدایای تبلیغاتی باکیفیت دوام بیشتری خواهند داشت زیرا مواد استفاده شده از کیفیت خوبی برخوردار هستند.

هدایای تبلیغاتی ارزان

 • محصولاتی را انتخاب کنید که افراد به راحتی بتوانند آن را شناسایی کنند و در معرض دید عموم باشند. استفاده از محصولات پر کار برد مانند خودکار تبلیغاتی فلزی بسیار موثر خواهد بود.
 • شرکت ها باید در مورد لوگو و متن یا شعاری که بر روی اقلام تبلیغاتی نقش می بندند بسیار محتاط باشند زیرا این تنها راهی است که همه آن ها را می شناسند. اگر آنها لوگو و متنی با طراحی ضعیف انتخاب کرده باشند، می تواند به راحتی از ذهن مصرف کنندگان پاک شود.

 رعایت این نکات و به کار گیری سایر روش های تبلیغاتی در کنار استفاده از محصولات تبلیغاتی باعث می شود شرکت ها یا سازمان های مختلف نام برند خود را به بهترین شکل ممکن به جامعه ی هدف معرفی کنند.

نحوه سفارش و انتخاب مناسب ترین هدیه تبلیغاتی

استفاده از هدایای تبلیغاتی بخش مهمی از استراتژی بازاریابی شرکت های موفق است و این تکنیک مسیر را برای رسیدن به اهداف آن ها هموار می نماید. استفاده از اقلام شخصی‌سازی شده به ارزیابی دقیق شرکت نیاز دارد تا استراتژی‌های بازاریابی آن‌ ها اثرگذاری کامل داشته باشد.  همیشه استفاده از محصولات تبلیغاتی تاثیرات مثبت زیادی دارد. خودتان آن را تجربه کنید و حتما از این تجربه خوشحال خواهید شد.
تاکتیک های بازاریابی و تبلیغات خود را با استفاده از هدایای تبلیغاتی تکمیل کنید. در سایت آراگیفت هدایای تبلیغاتی ارزان و باکیفیت را مشاهده کنید و از بین آن ها مناسب ترین محصول را سفارش دهید. تنها کافیست با ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

نظرات