• delivery ارسال به تمام کشور
  • support پشتیبانی خدمات
  • reward ضمانت کیفیت

چگونه هدایای تبلیغاتی باعث افزایش آگاهی از برند می شود؟

چگونه هدایای تبلیغاتی باعث افزایش آگاهی از برند می شود؟
چکیده این مطلب : انتشار : 1401/10/06 0 نظر 59 بازدید

چرا از هدایای تبلیغاتی برای افزایش آگاهی مردم از برند خود استفاده نکنید؟ با توجه به تاثیر مثبت هدایای تبلیغاتی بر موقعیت برند شما در بازار، این قطعا یک راه امتحان شده و موفقیت آمیز است!

داشتن یک استراتژی بازاریابی خوب در راه اندازی یک کسب و کار موفق بسیار مهم است و باید هدایای تبلیغاتی را نیز در آن قرار دهید، زیرا می توانید از آنها برای افزایش آگاهی از برند خود در دراز مدت استفاده کنید. در میان سیل همه هدایای تبلیغاتی موجود در بازار، احتمالاً این سوال برای شما پیش می آید که چرا اصلاً از هدایای تبلیغاتی برای افزایش به اصطلاح آگاهی برند خود استفاده می کنید.
مانند بسیاری از مشاغل، تمرکز و بودجه تبلیغاتی شما بر روی سایر فعالیت های بازاریابی است. مانند تبلیغات در مجلات، رادیو، تبلیغات آنلاین و غیره. با این حال، سوال صحیح تر باید این باشد: چرا از هدایای تبلیغاتی برای افزایش آگاهی مردم از برند خود استفاده نکنید؟ با توجه به تاثیر مثبت هدایای تبلیغاتی بر موقعیت برند شما در بازار، این قطعا یک راه امتحان شده و موفقیت آمیز است!

نحوه درک انواع مختلف افراد از تبلیغات

انسان ها موجوداتی هستند که با حواس بیشتری احساس می کنند. با این حال، ما در نحوه درک اطلاعات فردی یکسان نیستیم. برخی از افراد بصری تر هستند، برخی دیگر بیشتر شنیدنی هستند. اما همه ما دوست داریم تبلیغات را به دست بگیریم. هدف همه کارآفرینان این است که تا حد امکان مشتریان جدید به دست آورند و خود را به خوبی در بازار قرار دهند.

هدیه تبلیغاتی

روش های تبلیغاتی که به درستی انتخاب شده اند، البته به این امر کمک خواهند کرد. برخی از رادیو، تلویزیون، و برخی دیگر به تبلیغات روزنامه متوسل  می شوند. در این میان بازاریابان مدرن بر تبلیغات آنلاین تمرکز می کنند، اما بسیاری هدایای تبلیغاتی را فراموش می کنند. اگرچه این نوع تبلیغات در بین مردم به بهترین وجه پذیرفته شده است. و همچنین از نظر مالی گزینه بسیار بهتری نسبت به موارد ذکر شده در بالا می باشد.


قبلا در مقالات متعددی در گذشته در مورد هدایای تبلیغاتی نوشته ایم. در مقاله ای با عنوان نحوه تشخیص و انتخاب انواع مختلف محصولات تبلیغاتی ، راه های انتخاب یک هدیه تبلیغاتی برای کسب و کار خود را برای انجام بهترین حرکت ممکن بخوانید.

با این حال، اگر هنوز با این موضوع سر و کار دارید که چرا هدایای تبلیغاتی را در شرکت خود معرفی می کنید و برای آنها هزینه و بودجه اختصاص می دهید و چگونه آگاهی از برند را دقیقاً به خاطر آنها ایجاد می کنید، ادامه مطلب را بخوانید.

هدیه تبلیغاتی یا کارت ویزیت؟

اگر این مطلب را با استفاده از یک مورد واقعی توضیح دهیم، این را به بهترین وجه درک خواهید کرد.
تصور کنید به دنبال عکاسی هستید تا در سه ماه از رویداد شما عکاسی کند. شما شروع به جمع آوری پیشنهادها می کنید و ترتیب اولین جلسات را می دهید. عکاسانی که در لیست کوتاه قرار گرفتند و با آنها آشنا شدید سبک عکاسی مشابهی دارند، قیمت قابل مقایسه ای دارند، و هیچ کدام از آنها از نظر بصری به گونه ای که شما به یاد داشته باشید برجسته نبودند.

ایده هدیه تبلیغاتی ارزان

هر کدام از آنها یک کارت ویزیت برای شما گذاشتند و فقط یک نفر به جای کارت ویزیت یک خودکار به شما داد که مشخصات و اطلاعات تماسش روی آن نوشته شده بود. در بین تمام کارها و روزمرگی هایی که دارید، در چند روز فراموش می کنید که اصلاً به عکاس نیاز داشتید. با این حال، زمانی که مجبور می شوید لیست افراد و خدمات مورد نیاز در مراسم خود را یادداشت کنید، آن را به یاد می آوردید و اینجاست که این خودکار را در دست می گیرید. در نتیجه دقیقاً با عکاسی که این خودکار را به شما داده بود تماس می گیرید. بنابراین به همین راحتی این عکاس با صرف هزینه ای اندک جهت تبلیغات حرفه ی خود معامله ای با ارزش بالا انجام خواهد داد.
این تنها یک مثال خوب از این است که چرا یک هدیه تبلیغاتی امضای بسیار بهتری نسبت به کارت ویزیت است. برای مقایسه، این سوالات را نیز در نظر بگیرید. اگر از شریک تجاری کارت ویزیت کاغذی بگیرید، آن را در سطل زباله می اندازید؟ زودتر از یک خودکار تبلیغاتی یا یک USB تبلیغاتی با لوگوی روی آن؟ قطعا همین طور است!!

هدایای تبلیغاتی می توانند بسیار ارزان باشند.

تا کنون، ما در مورد خودکار تبلیغاتی صحبت کرده‌ایم، با این حال طیف هدایای تبلیغاتی ارزان تر بسیار گسترده ‌تر است. تصمیم در مورد اینکه چه چیزی بدهید، البته با شماست. از آنجایی که فقط شما می دانید که کدام هدیه بهتر با مفهوم تبلیغات شما ادغام می شود، بهترین انتخاب کننده خود شما هستید. بنابراین، دستیابی به نتایج بهینه تبلیغاتی در نهایت بستگی به انتخاب خود شما خواهد داشت.

ما تلاش کردیم و هدایای مقرون به صرفه را در یک مقاله با عنوان هدایای تبلیغاتی اقتصادی جمع آوری کردیم. قطعا پیشنهادها گسترده تر است، و شما قطعا چیزی مناسب برای خود پیدا خواهید کرد. اگر نه، ما با تجربه چندین ساله خود همیشه در خدمت شما هستیم.

هدیه تبلیغاتی ارزان

محصولات تبلیغاتی که به مشتریان یا شرکای تجاری خود می‌دهید را به چیزی کاربردی‌ تر تغییر دهید و تبلیغات خود را روی آن چاپ کنید. به عنوان مثال، اگر در تجارت فروش هستید و مشتریانی را هدف قرار می دهید که پس از خرید هفتگی به شما مراجعه می کنند، عاقلانه است که یک کیسه قابل استفاده مجدد به آنها بدهید. بر اساس تحقیقات، یک کیف با لوگو حدود 6000 بازدید خواهد داشت. اگر چیزی خاص با طراحی زیبا اهدا کنید، تعداد بیشتری از آنها را خواهد داشت زیرا برای مدت طولانی تری قابل استفاده خواهد بود. علاوه بر این، مردم ترجیح می‌دهند یک کیف خوب به جای کیفی با لوگو حمل کنند. اگر در حال تدارک یک رویداد برای شرکای تجاری خود هستید، هدایایی با مضمون کاربردی تهیه کنید که شرکای تجاری شما در خانه از آن ها استفاده می کنند.

وقتی به نفع یا مخالف یک هدیه تجاری فکر می کنید، از خود بپرسید که در واقع به چه کسی هدیه می دهید. به یک شریک تجاری به عنوان یک هدیه یا به خودتان به عنوان یک تبلیغ برای شرکای فعلی و آینده.

نظرات