• ارسال به تمام کشور
  • پشتیبانی خدمات
  • ضمانت کیفیت

چگونه از خودکار تبلیغاتی بیشترین بهره را ببرید

چگونه از خودکار تبلیغاتی بیشترین بهره را ببرید
چکیده این مطلب : انتشار : 1401/07/23 0 نظر 63 بازدید

 

 

بازاریابی با خودکار راهی عالی برای نشان دادن نام خود در بین گروه زیادی از مخاطبین است، به خصوص اگر یک شرکت کوچک یا استارت آپ هستید

چگونه از خودکار تبلیغاتی بیشترین بهره را ببرید

خودکارها می توانند بخشی جدایی ناپذیر از یک استراتژی بازاریابی مقرون به صرفه باشند و می توانند برای اکثر مشاغل به خوبی کار کنند. وقتی به این فکر می‌کنید که چند بار از یک خودکار استفاده می‌شود و هر چند وقت یک بار آن را به دیگران قرض داده‌اند، به زودی متوجه می‌شوید که شرکت شما چقدر می‌تواند با این هدیه تبلیغاتی در معرض دید قرار بگیرد. هزینه تمام شده ی خودکار تبلیغاتی در بسیاری از مدل ها پایین است، بنابراین، بازاریابی با خودکار راهی عالی برای نشان دادن نام خود در بین گروه زیادی از مخاطبین است، به خصوص اگر یک شرکت کوچک یا استارت آپ هستید. خودکار تبلیغاتی فلزی یا پلاستیکی معمولاً همیشه به صورت عمده فروخته می شوند. در مقایسه با سایر کمپین های تبلیغاتی مانند خبرنامه های ایمیلی یا تبلیغات رادیویی، قلم ها به دلیل نسبت بهتر هزینه بر بازدید،  بسیار محبوب تر و مقرون به صرفه تر هستند.

خودکار مدیریتی تبلیغاتی شیفر

برای مثال، خودکارها را با کارت‌های ویزیت مقایسه کنید. یک کارت ویزیت از یک شخص جدید می‌گیرید، با احترام به آن نگاه می‌کنید، سپس در بهترین حالت آن را تا ابد به انتهای کشو میز یا کیف خود  می‌سپارید. اما یک خودکار چیزی است که مردم هر روز در زندگی خود از آن استفاده می کنند. حتی با وجود اینکه خود را در عصر دیجیتالی تر می یابیم، قلم همچنان یکی از لوازم کلاسیک پر استفاده است.

پتانسیل بازاریابی خود را به حداکثر برسانید

اکنون اگر تصمیم گرفته‌اید و می‌خواهید از خودکار تبلیغاتی به عنوان بخشی از بازاریابی خود استفاده کنید، باید پاسخ چند سؤال کلیدی را برای خود پیدا کنید تا مطمئن شوید که پتانسیل بازاریابی آن ها را به حداکثر می‌رسانید. در اینجا 3 نکته وجود دارد که باید در نظر بگیرید:

خودکار تبلیغاتی فلزی پورتوک

انتخاب قلم مناسب برای کسب و کار شما

امروزه قلم های زیادی در دسترس هستند، از انواع خودکار مدیریتی درجه یک گرفته تا خودکار های توپی استاندارد. اگرچه آنها عملکرد یکسانی را انجام می دهند، اما شگفت انگیز است که قلم ها چقدر می توانند متفاوت باشند. انتخاب قلم مناسب برای اهداف تجاری شما یک تصمیم مهم است که باید بر اساس تعدادی از عوامل از جمله اهداف بازاریابی شما اتخاذ گردد.

هنگام انتخاب قلم حتماً مخاطبان هدف خود را در نظر بگیرید. خودکار تبلیغاتی باید برای گروه مشتریانی که به دنبال جذب آن هستید جذاب باشد. برای مثال، اگر با جامعه فناوری اطلاعات سروکار دارید، از خودکار تبلیغاتی تاچ دار استفاده کنید که می‌تواند به خوبی با صفحه‌نمایش رایانه و دستگاه‌های تلفن همراه تعامل داشته باشد.

دفترچه یادداشت تبلیغاتی یوروپن

شما همچنین باید در نظر داشته باشید که مخاطب هدف مورد نظر شما در چه سطحی می باشد. اگر با مدیران هیئت مدیره ملاقات می کنید، بهتر است خودکار مدیریتی تبلیغاتی، با کیفیت بالاتر را انتخاب کنید. از طرف دیگر، اگر یک برنامه آموزشی را با تعداد زیادی از افراد اجرا می‌کنید، به احتمال زیاد اقلام تبلیغاتی بیش از یک آیتم می‌شود، بنابراین استفاده از یک خودکار تبلیغاتی ارزان‌تر بسیار منطقی تر خواهد بود. حتی می‌توانید در کنار قلم‌ها از یک دفترچه یادداشت تبلیغاتی نیز استفاده کنید.

به این فکر کنید که خودکار ها توسط مشتری برای چه کاری استفاده خواهند شد. آیا آن ها مدیران تجاری هستند که اسناد را امضا می کنند و می نویسند یا خلاقانی که ایده ها را یادداشت می کنند یا مفاهیم جدید را ترسیم می کنند؟ این ملاحظات باید در نظر گرفته شود تا هدایای تبلیغاتی شما به چیزی فراتر از یک کالای ساده تبدیل شود.

خودکار تبلیغاتی مدیریتی ایپلمات

همچنین حتماً در نظر داشته باشید که می خواهید قلم شما چه نوع جوهری داشته باشد. قلم‌های چند منظوره با گزینه‌های رنگی مختلف برای بخش‌های آموزشی و پزشکی مناسب هستند، زیرا می‌توان از رنگ‌ های مختلف برای نشان دادن یا برجسته کردن اطلاعات مختلف استفاده کرد. گزینه های دیگر عبارتند از خودکار تبلیغاتی فلزی، خودنویس و روان نویس.

توزیع را در نظر بگیرید

اکنون که انباری از خودکارهای تبلیغاتی دارید، مهم است که نحوه توزیع آن ها را در نظر بگیرید. یک راه مقرون ‌به ‌صرفه برای توزیع خودکارهای پلاستیکی تبلیغاتی ارزان‌ این است که آن ها را به صورت شخصی تحویل دهید. در جلسات مشتری، کنفرانس ها، رویدادهای و برای بازدیدکنندگان دفتر. این تحویل شخصی مفهوم یک هدیه را منتقل می کند و واقعاً می تواند به اطمینان از یادآوری تعامل شما کمک کند. اگر بودجه ای برای توزیع پستی دارید، این نیز می تواند یک روش تحویل موثر باشد. در مورد ارسال خودکار تبلیغاتی مدیریتی و لوکس به عنوان هدیه در زمان عید یا مناسبت ها از طریق شرکت های مختلف پستی یا پیک مطمئن نیز فکر کنید.

خودکار مدیریتی تبلیغاتی کراس

هدایای تبلیغاتی خود را از آراگیفت تهیه کنید

خودکارهای چاپ شده راهی ساده، مقرون به صرفه و کاربردی برای رساندن نام خود به مشتریان، تامین کنندگان یا شرکای احتمالی هستند. صرف نظر از مخاطب یا بودجه شما، خودکار تبلیغاتی یک گزینه کم هزینه و موثر برای هدایای تبلیغاتی هستند.
طیف گسترده‌ای از خودکارها و ابزارهای نوشتاری ما را مورد بررسی قرار دهید تا ببینید کدام یک از آن ها برای کمک به شما در افزایش آگاهی از برندتان مفید و کارآمدتر است. اگر به اطلاعات بیشتری نیاز دارید یا سؤال خاصی دارید، با هدایای تبلیغاتی آراگیفت با شماره 02155591285 ، تماس بگیرید یا پیام خود را از طریق واتس اپ همین خط برای ما ارسال نمایید.

نظرات