• ارسال به تمام کشور
  • پشتیبانی خدمات
  • ضمانت کیفیت

چگونه هدایای تبلیغاتی خود را ارزشمند کنید

چگونه هدایای تبلیغاتی خود را ارزشمند کنید
چکیده این مطلب : انتشار : 1401/07/22 0 نظر 57 بازدید

هدایای تبلیغاتی ارزان ترین شکل تبلیغات است. این مطالعه همچنین نشان داد که افراد کمتر از 55 سال، محصولات تبلیغاتی را به سایر انواع تبلیغات ترجیح می دهند و تبلیغات اینترنتی و موبایلی را کمتر از همه دوست دارند

چگونه هدایای تبلیغاتی خود را ارزشمند کنید

بر اساس مطالعات صورت گرفته توسط  Advertising Speciality Impressions در سال 2016، میزان تاثیر انواع روش های تبلیغاتی بر روی 100 هزار مصرف کننده با استفاده از فاکتورهای مختلف مورد سنجش قرار گرفت، نتیجه این مطالعه این بود، هدایای تبلیغاتی ارزان ترین شکل تبلیغات است. این مطالعه همچنین نشان داد که افراد کمتر از 55 سال، محصولات تبلیغاتی را به سایر انواع تبلیغات ترجیح می دهند و تبلیغات اینترنتی و موبایلی را کمتر از همه دوست دارند. بنابراین شاید بهتر است هرچه سریعتر استفاده از هدایای تبلیغاتی را در برنامه های بازار یابی خود قرار دهید و نسبت به خرید این کالاها اقدام نمایید.
خوبی قرار دادن لوگوی خود بر روی اقلام هدیه این است که مردم پس از دریافت یک هدیه تبلیغاتی از شما ماه ها یا سال ها برند شما را به یاد می آورند. پس باید در انتخاب محصول تبلیغاتی بسیار دقت کنید و هدایای تبلیغاتی با کیفیت را خریداری کنید تا مشتریان شما را به شکلی مناسب به خاطر بیاورند.
در نظر داشتن توصیه های زیر که از سوی مشتریان و بازاریابان مطرح شده اند، در ارائه محصولی مفید و ارزشمند به مشتری موثر خواهد بود.

خودکار مدیریتی تبلیغاتی شیفر

5 توصیه مشتریان و بازاریابان در ارائه محصولات مفید

1.پیام ضمنی یک هدیه تبلیغاتی را مد نظر قرار دهید باشید

مایکل مونتگومری، یک مشاور مدیریت غیرانتفاعی و اقتصادی، اعتراف می کند که او مسئول انتخاب بدترین کالای تبلیغاتی در دوران حرفه ای خود بوده است. این محصول چراغ قوه ای بود که در یک نمایشگاه بزرگ تجاری از طرف بخش توسعه اقتصادی یک شرکت خدمات عمومی در صنعت برق توزیع شد. "یکی از گیرندگان با تعجب به آن نگاه کرد و گفت: "پیام این محصول این است، به میشیگان بیایید، جایی که حتی شرکت برق فکر می‌کند شما به یک چراغ قوه نیاز دارید." این یک پیام ضمنی منفی بود که کالای تبلیغاتی انتخاب شده به مخاطب القاء کرد.
اگر در این فکر هستید که چه کالایی را به عنوان هدایای تبلیغاتی انتخاب کنید؟ حتما در ابتدا به پیام مرتبط با محصول یا خدمات خود فکر کنید.
مونتگومری در نمایشگاهی دیگر از محصولاتی استفاده کرد که به گفته ی خود نتایج بسیار بهتری در بر داشت و پیام خوبی را به مخاطب انتقال می داد. این ست هدایای تبلیغاتی مجموعه ای از سه محصول با آرم آیووا بود: کرم ضد آفتاب، توپ ساحلی و عینک آفتابی.
پیام این محصولات این بود: در آیووا، آینده آنقدر روشن است که به سایه‌ها نیاز خواهید داشت. این یک تبلیغ عالی بود که مخاطبین را بر روی نکات مثبت آیووا متمرکز کرد، حتی در حالی که این ایالت تلاش می کرد پس از یک فاجعه طبیعی اوضاع خود را بهبود بخشد.

خودکار تبلیغاتی مدیریتی یوروپن

2.با محصولات تبلیغاتی ارزان ارزش برند خود را بی ارزش نکنید

اگر یک پیتزا فروشی کوچک از مگنت یخچال به منظور هدایای تبلیغاتی استفاده کند قابل توجیح است، اما یک شرکت خودروسازی لوکس به هیچ عنوان نباید اجناسی مانند تی شرت های ارزان قیمت و ضعیف را به مشتری بدهد.  قطعا شما نمی خواهید مشتریانتان به صورت آگاهانه کیفیت محصولات شما را با هدایای بی کیفیت مقایسه کنند. ارزش کسب و کار خود را با هدایای تبلیغاتی خاص و باکیفیت به دیگران نشان دهید.
محصولات شیک و باکیفیت علاوه بر اثر گذاری مضاعف بر روی مخاطب مدت زمان بیشتری نیز عمر کرده و تعداد بازدید بیشتری خواهد گرفت. پس ارزش هزینه بر بازدید بسیار خوبی خواهد داشت.

هدایای تبلیغاتی باکیفیت را از کجا تهیه کنیم؟

شما می توانید با بررسی هدایای تبلیغاتی موجود در سایت آراگیفت به تعداد زیادی از محصولات باکیفیت و هدایای تبلیغاتی مدیریتی  ولوکس دسترسی داشته باشید و بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

فلش تبلیغاتی

3.سلیقه ی گروه هدف را شناسایی کنید

طبق تحقیقات Advertising Specialty Impressions  در کالیفرنیا تقریباً از هر 10 کالیفرنیایی 6 نفر کلاه آرم دار تبلیغاتی را دور می اندازد. با این حال، در فلوریدا تقریباً هشت نفر از هر 10 نفر حداقل یک بار در هفته از کلاه آرم دار استفاده می کنند.
این مساله در فرهنگ های مختلف و مکان های مختلف امری ثابت است. پس با شناسایی محصولات مرتبط با سلایق فرهنگی یا نیازهای مکانی و زمانی مشتریان بالقوه را به مشتریان ثابت تبدیل کنید.
شاید شما نتوانید همه را راضی کنید، بنابراین خرید انواع مختلف هدایای تبلیغاتی برای افراد و سلایق مختلف می تواند به شما کمک کند تا در طول زمان شانس خود را برای جلب رضایت بخش بزرگی از مخاطبان خود افزایش دهید.

4. از محصولاتی استفاده کنید که ارتباط عاطفی با مشتریان شما ایجاد کند

برایان کلیتون، مدیر عامل GreenPal (یک سرویس مراقبت از چمن مستقر در نشویل، تنسی) می‌گوید که او کسب ‌وکار خود را با این باور شروع کرده است که هدیه هدر دادن پول است. اما شریک او با یک هدیه تبلیغاتی  هوشمندانه و ارزان نظر او را تغییر داد. تمام مشتریان شرکت گرین پال که در ملک خود سگ یا حیوان خانگی نگهداری می کردند باید این قضیه را به شرکت اطلاع می دادند. در عوض از طرف شرکت یه اسباب بازی مخصوص سگ ها که به شکل استخوان بود دریافت می کردند که با یک روبان تزئین شده بود و یک کارت تشکر به آن وصل بود.

خودکار تبلیغاتی فلزی پورتوک

کلایتون می‌گوید: به دلیل پیام های فراوان برای تشکر و سپاسگزاری از طرف مشتریان که در اینستاگرام، فیسبوک و توییتر دریافت کردم، ثابت شده که در این مورد اشتباه می کنم و استفاده از هدایای تبلیغاتی بسیار مفید است. این پیام ها ترافیک زیادی برای وب‌ سایت ما ایجاد کرد و همچنین باعث شد در وب سایت خدماتی Yelp نظرات مثبتی برای ما ثبت گردد، تمام این ها به دلیل ارسال یک هدیه تبلیغاتی کوچک بود.
اقلام تبلیغاتی بهترین راه برای برقراری ارتباط با مشتریان است. این مساله بارها و بارها توسط کمپانی های کوچک و بزرگ ثابت شده است. اگر می پرسید که از کجا هدایای تبلیغاتی ارزان و باکیفیت تهیه کنیم؟ ما به شما پیشنهاد می کنیم که سری به سایت آراگیفت بزنید تا جواب خود را پیدا کنید.

5. از هدایای تبلیغاتی متناسب با تجارت خود استفاده کنید

این تفاوت ایجاد می کند که شرکت شما چه چیزی را می فروشد و آن را به چه کسی می فروشد. هدایایی که یک شرکت پوشک به مادران جوان هدیه می‌دهد باید با هدایای تبلیغاتی یک تولیدکننده فولاد که برای شرکت‌ های خودرو سازی ارسال می‌کند متفاوت باشد.
از محصولاتی استفاده کنید که مرتبط با کسب و کار شما است و زمانی که مخاطب به آن نگاه می کند سریعا متوجه تجارت شما شود.
شکی نیست که هدایای تبلیغاتی تاثیر ماندگاری دارند. پس آن ها را هوشمندانه انتخاب و استفاده کنید.

نظرات