دوشنبه 29 اسفند 1401

  • delivery ارسال به تمام کشور
  • support پشتیبانی خدمات
  • reward ضمانت کیفیت

با ماگ تبلیغاتی نام تجاری خود را در ذهن همه ماندگار کنید

با ماگ تبلیغاتی نام تجاری خود را در ذهن همه ماندگار کنید
چکیده این مطلب : انتشار : 1401/12/08 0 نظر 17 بازدید

در مقایسه با برخی از تبلیغات رسانه‌ای پرهزینه، لیوان‌های چاپ شده، نمایش بیشتری نسبت به هزینه صرف شده دارند. همچنین، به ندرت دور انداخته می شوند و پراستفاده هستند.

از آنجایی که امروزه صنایع مختلف بیش از حد در رقابت هستند، ارائه اقلام تبلیغاتی به شرکت شما در برابر رقبا برتری خواهد داد. با طراحی های منحصر به فرد، شرکت شما می تواند متمایز از سایر شرکت ها باشد. چاپ تبلیغاتی همچنین می تواند به عنوان هدیه برای مشتریان شما باشد. این یکی از بهترین راه ها برای نشان دادن قدردانی و حسن نیت شما در بین مشتریان است. البته هیچ شرکتی نمی تواند انکار کند که اقلام تبلیغاتی یکی از مقرون به صرفه ترین راه های بازاریابی هستند. عملکرد اقلام شما واقعاً مورد قدردانی مشتریان شما خواهد بود.

در استفاده های روزمره، برند خود را در ذهن ها ثبت کنید


اقلام تبلیغاتی می توانند تاثیری ماندگار بر مشتریان شما بگذارند. به این دلیل که هدایای تبلیغاتی چاپ شده بادوام هستند و برای استفاده روزمره مناسب هستند. مشتریان بالقوه هر زمان که از این اقلام تبلیغاتی استفاده می کنند، این شانس را دارند که با نام یا لوگوی شرکت شما آشنا شوند.

لیوان سرامیکی تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی باید حاوی نام تجاری یا لوگوی شرکت به صورتی کاملاً قابل مشاهده باشد. به هر حال، هدف تبلیغات همین است و افزایش آگاهی از برند و یادآوری برند در بین مصرف کنندگان است. اقلام تبلیغاتی مانند لیوان های شخصی بسیار متنوع و مناسب برای استفاده روزانه هستند، چه در خانه، چه در اداره، چه در ماشین و تقریباً در همه جا. استفاده از لیوان های حک شده در طول جلسات و کنفرانس ها راهی عالی برای تقویت برندسازی به همکاران و مشتریان است. اهدای آن به مصرف کنندگان، آن را راهی موثر برای نمایش برند شما و رساندن آن به مخاطبان گسترده تر می کند.

انتخاب لیوان تبلیغاتی چه مزیتی برای برند ما دارد؟

به طور خلاصه، همه از لیوان استفاده می کنند، به همین دلیل است که آنها بهترین هدایای تبلیغاتی هستند که می توانند استراتژی برندسازی را تقویت کنند. تخصص تبلیغات چندین مطالعه نشان داده اند که لیوان های شخصی سازی شده چقدر از نظر تبلیغات موثر هستند. لیوان های چاپ شده برای برندسازی مشاغل در طول کنفرانس ها و رویدادها عالی هستند. آن ها را می توان به عنوان هدایای تبلیغاتی همراه با سایر اقلام خریداری شده به عنوان قدردانی از حمایت مستمر به مشتریان اهدا کرد. همچنین می توان آن ها را به عنوان مشوق به کارکنان اعطا کرد و حتی نام و عکس هر یک از کارمندان را بر روی لیوان شخصی آن ها چاپ نمود.

چگونه لیوان تبلیغاتی مناسب و خوش قیمت تهیه کنم؟

ماگ تبلیغاتی در واقع یک کالای تبلیغاتی داغ و محبوب است، اما با این حال باید انواع مختلف لیوان های موجود در بازار را بررسی کنید و بهترین گزینه را انتخاب نمایید. شما باید لیوانی را انتخاب کنید که مناسب مخاطب هدف باشد تا کمپین تبلیغاتی شما موثرتر واقع گردد. انواع لیوان‌های سرامیکی ساده سفید و رنگی در بازار موجود هستند که می‌توانید به راحتی آرم شرکت خود را روی بدنه آن چاپ کنید. لیوان‌های لاته برای مخاطبان جوان ایده‌آل‌تر هستند، می توان از فنجان های چاپ شده نیز در دفتر کار استفاده نمود. اگر می خواهید مسافران و افرادی که همیشه در حال حرکت هستند را هدف قرار دهید، انواع لیوان پلاستیکی مناسب تر هستند.

خرید لیوان تبلیغاتی

صاحبان شرکت و سازمان ها مطمئناً به دنبال هدایای تبلیغاتی ارزان و مقرون به صرفه هستند. هزینه کم به ازای هر عدد ماگ تبلیغاتی، آن ها را برای خرید به صورت عمده، مناسب می کند. فضای بزرگ اطراف لیوان  فضایی مناسبی برای تبلیغات است. در واقع می توانید مطمئن باشید که از این اقلام مقرون به صرفه نهایت استفاده را خواهید برد. برای اطلاع از قیمت لیوان سرامیکی تبلیغاتی با ما در آراگیفت تماس بگیرید.

در مقایسه با برخی از تبلیغات رسانه‌ای پرهزینه، لیوان‌های چاپ شده، نمایش بیشتری نسبت به هزینه صرف شده دارند. لیوان های تبلیغاتی به ندرت دور انداخته می شوند مگر اینکه در شرایط بدی قرار داشته باشند و دیگر قابل استفاده نباشند. دریافت کنندگان این کالا به طور مداوم از آن در خانه یا محل کار خود استفاده می کنند و در واقع شرکت شما را در موقعیتی سودمند قرار می دهند. قرار گرفتن در دید مخاطبان به صورت طولانی مدت باعث می شود تا افراد بیشتری اجازه دیدن برند شما را داشته باشند، برند شما را بشناسند و بهتر از آن قدردانی کنند.
با انتخاب بهترین هدایای تبلیغاتی از سایت آراگیفت بر روی بخش بزرگی از مخاطبان تاثیر بگذارید و از آن ها مشتریانی دائمی بسازید.

نظرات