پنجشنبه 13 بهمن 1401

 • delivery ارسال به تمام کشور
 • support پشتیبانی خدمات
 • reward ضمانت کیفیت

ایده های هدایای تبلیغاتی برای نمایشگاه

ایده های هدایای تبلیغاتی برای نمایشگاه
چکیده این مطلب : انتشار : 1401/05/28 0 نظر 195 بازدید

 

 

هدایای تبلیغاتی یک راه عالی برای افزایش آگاهی از برند حتی پس از اتمام رویداد است. بعلاوه، آن ها می توانند وفاداری مشتریان فعلی به برند را افزایش دهند

ایده های هدایای تبلیغاتی برای نمایشگاه

از جعبه های پر از شکلات با شکل های مختلف گرفته تا خودکار فلزی، فلش و بطری‌ آب مارک دار، بگ یا کیف و ... کالاهایی که به عنوان هدایای تبلیغاتی می توان از آن ها استفاده نمود آن قدر زیاد هستند که انتخاب اقلام تبلیغاتی تجاری مناسب را می‌توانند سخت کنند. اقلام تبلیغاتی چه هستند، و چرا باید از هدایای تبلیغاتی استفاده کنید و چگونه یک مورد مناسب را برای برند خود انتخاب می کنید؟ این مقاله را مطالعه کنید و لیست ایده‌های هدایای تبلیغاتی مفید ما را ببینید تا به شما کمک کند تا بهترین هدیه را برای رویداد بعدی خود انتخاب کنید.

هدایای تبلیغاتی برای نمایشگاه

هدیه تبلیغاتی چیست؟

بیایید با اصول اولیه شروع کنیم. آیتم های تبلیغاتی تجاری که به عنوان هدایای تبلیغاتی نیز شناخته می شوند، کالاهایی هستند که با یک لوگو،پیام و یا راه ارتباطی چاپ و اختصاصی می شوند و در بازاریابی استفاده می شوند. این محصولات برای تبلیغ یک شرکت به صورت رایگان به مخاطبین اهدا می شوند.
چرا باید از هدایای شرکتی استفاده کنیم؟ هدایای تبلیغاتی یک راه عالی برای افزایش آگاهی از برند حتی پس از اتمام رویداد است. بعلاوه، آن ها می توانند وفاداری مشتریان فعلی به برند را افزایش دهند. تعدادی از ایده‌ های هدایای تبلیغاتی برای نمایشگاه، همایش و سایر رویدادها را ببینید و از آن ها در رویداد بعدی خود استفاده نمایید:

 • بگ تبلیغاتی
 • خودکارهای تبلیغاتی فلزی
 • دفترچه یادداشت تبلیغاتی
 • ماگ سرامیکی تبلیغاتی
 • فلش تبلیغاتی
 • کیف مدیریتی چرمی
 • کیف سمیناری
 • خودکار مدیریتی تبلیغاتی
 • ست مدیریتی تبلیغاتی

تمامی این موارد شامل مدل هایی متنوع در بازه قیمتی متفاوت و باکیفیت تضمین شده می باشد. خودکار های تبلیغاتی مدیریتی و لوکس از برندهای معتبری همچون شیفر، یوروپن، کراس، ایپلمات، پیرکاردین و ملودی در مجموعه آراگیفت موجود است.

هدایای تبلیغاتی برای نمایشگاه

نحوه انتخاب اقلام تبلیغاتی مناسب

شما آیتم های زیادی به عنوان هدایای تبلیغاتی دیده اید، اما چگونه می توانید هدایای مناسب برای کسب و کار خود انتخاب کنید؟

هزینه را در نظر بگیرید

ممکن است احساس کنید صرف هزینه برای خرید این کالاها منطقی نیست. اما، هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی اگر به درستی انتخاب و توزیع شوند، می توانند در مخاطب علاقه بیشتری برای بازدید از غرفه شما ایجاد کند. لازم نیست که محصولی گران باشد، می‌توانید با خرید هدایای تبلیغاتی ارزان و فقط به عنوان تشکر از بازدیدکنندگان کار خود را پیش ببرید و یا از هدایای تبلیغاتی خاص در تعدادی کمتر و برای افراد خاص استفاده نمایید.

از هدایای تبلیغاتی مرتبط با کار خود استفاده کنید

دادن یک هدیه مرتبط با نوع کسب و کار خود یا سلیقه بازدیدکنندگان واقعاً مهم است. تلاش بیشتر برای اطمینان از اینکه هدیه شما ارزش های برند شما را به تصویر می کشد و با آنچه مخاطبان شما می خواهند مرتبط است، می تواند کمک کند تا مطمئن شوید نام تجاری شما در پایان رویداد و حتی مدت ها بعد از آن به خاطر سپرده می شود.

ایده هدایای تبلیغاتی برای نمایشگاه

هدیه دادن یک خودکار تبلیغاتی فلزی ممکن است کمی کلیشه ای باشد، اما دلیلی وجود دارد که خودکارها اولین انتخاب هستند. خودکار یک محصول آزمایش شده با نتیجه ای عالی در صنعت هدایای تبلیغاتی است. بله، ممکن است کمی کسل کننده به نظر برسد، اما همه ما هنوز خودکارها را در کشو میز یا جای قلمی روی میز کار خود داریم. فقط مطمئن شوید قلمی را انتخاب می‌کنید که جوهری روان و بدون قطع شدن دارد و کیفیت بدنه آن خوب است. در غیر این صورت نتیجه معکوس خواهد داشت!

هدایای تبلیغاتی را شخصی سازی کنید

همیشه اطمینان حاصل کنید، مسیر های ارتباطی شما بر روی اقلام تبلیغاتی با کیفیت چاپ شوند و تمام تلاش خود را بکنید تا مطمئن شوید که آن ها به پل ارتباطی مشتریان با شما تبدیل گردند.
اگر می‌توانید لوگوی خود را نیز به هدیه تبلیغاتی اضافه کنید، در این صورت می توانید مطمئن شوید که مشتری می‌تواند شما را به خاطر بیاورد. این بهترین حالت فراخوانی برای نام تجاری است و ارزش آن را دارد که گزینه های چاپ را با تامین کننده بررسی کنید.

برجسته شوید!

هر نوع هدیه تبلیغاتی که انتخاب می کنید، به یاد داشته باشید که هدیه شما در کنار هدایای رقبای شما خواهد بود. اگر به دنبال خاطره سازی ماندگار هستید، باید هدایای تبلیغاتی خود را از دیگران متمایز کنید. در صورت امکان کمی متفاوت از جمعیت باشید تا کلید موفقیت را به دست بیاورید.

جمع بندی نهایی

آیتم های تبلیغاتی زیادی برای انتخاب وجود دارد. در نهایت، شما باید محصولاتی مناسب را بر حسب ارتباط با رویداد و در چارچوب بودجه تعیین شده انتخاب کنید.به مخاطب هدف خود فکر کنید. نیازها و سلایق آن ها را شناسایی کنید. آیا نیاز به تهیه لوازم التحریر اداری برای دفتر خود دارند؟ یا باید با هدایای سازگار با محیط زیست، مخاطبان را جذب کنید؟
هدیه‌ای که نشان‌دهنده برند شماست، چیزی است که بهترین واکنش را در روز دریافت می‌کند و پس از سپری شدن رویداد، بهترین یادآوری کننده برند شما خواهد بود.

نظرات