سه شنبه 8 آذر 1401

  • ارسال به تمام کشور
  • پشتیبانی خدمات
  • ضمانت کیفیت

هدایای تبلیغاتی در رویدادها و سمینارها

هدایای تبلیغاتی در رویدادها و سمینارها
چکیده این مطلب : انتشار : 1401/05/04 0 نظر 125 بازدید

 

 

تهیه هدایای تبلیغاتی خوب هنگام سازماندهی یک رویداد بسیار مهم است. یک بگ هدیه که حاوی هدایا و اقلام تبلیغاتی است، به استاندارد مورد انتظار شرکت کنندگان در رویدادهای تجاری و حرفه ای تبدیل شده است. استفاده از این محصولات بهره وری و بازده رویداد شما را افزایش می دهد.

هدایای تبلیغاتی در رویدادها و سمینارها

بسیاری از سازمان دهندگان همایش ها و سمینار ها جزء ثابتی از مشتریان هدایای تبلیغاتی ما هستند. آن ها انواع رویدادهای سرگرمی، ورزشی، و رویدادهای تجاری و حرفه ای را سازماندهی می کنند. ما سال ها با افراد و شرکت های زیادی برای آماده سازی و سازماندهی رویدادهای تجاری و حرفه ای همکاری کرده ایم. هدایای تبلیغاتی بخش مهمی از هر همایش هستند، زیرا در محل برگزاری بسیار مورد توجه قرار می‌گیرند و حتی پس از رویداد نیز اثری طولانی مدت دارند. ما در گروه هدایای تبلیغاتی آراگیفت در انتخاب هدیه، طراحی، چاپ و تحویل محصولات تبلیغاتی برای نمایشگاه ها، کنفرانس ها، سمینار ها و غیره پشتیبانی قابل اعتمادی را ارائه می دهیم.
ما در طی سال ها فعالیت خود، تجربیات ارزشمندی را در تهیه هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی به دست آورده ایم که خوشحال می شویم با شما به اشتراک بگذاریم.
تهیه هدایای تبلیغاتی خوب هنگام سازماندهی یک رویداد بسیار مهم است. یک بگ هدیه که حاوی هدایا و اقلام تبلیغاتی است، به استاندارد مورد انتظار شرکت کنندگان در رویدادهای تجاری و حرفه ای تبدیل شده است. استفاده از این محصولات بهره وری و بازده رویداد شما را افزایش می دهد. علاوه بر این، دیدگاه مخاطبان شما را، حتی بعد از رویداد نسبت به تجارت شما تقویت می کند.

هدایای تبلیغاتی با کیفیت برای رویداد خود را در سایت آراگیفت به سرعت و به راحتی انتخاب کرده و سفارش دهید.
تحقیقات PPAI (انجمن بین المللی محصولات تبلیغاتی) نشان می دهد که هدایای تبلیغاتی با کیفیت نتایج بهتری نسبت به تبلیغات تلویزیونی یا رادیویی دارند. به عنوان مثال، آنها دریافتند که ماگ تبلیغاتی بسیار مؤثرتر از تبلیغات رادیویی یا تلویزیونی هستند، به طوری که 57٪ از مردم یک تبلیغ کننده را روی لیوان تبلیغاتی به یاد می آورند، در حالی که این یادآوری فقط 32٪ برای یک تبلیغ رادیویی یا فقط 28٪ برای یک تبلیغ تلویزیونی وجود دارد.

هدایای تبلیغاتی پر فروش در رویدادهای حرفه ای

1. خودکار تبلیغاتی: انواع خودکار تبلیغاتی فلزی و یا پلاستیکی اولین گزینه برای هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی هستند. شما می توانید از میان بیش از 500 مدل انواع خودکار تبلیغاتی موجود در سایت آراگیفت، محصول مورد نیاز خود را با هر سلیقه و بودجه ای انتخاب کنید.وجود انواع خودکار تبلیغاتی فلزی ساده یا خودکار تبلیغاتی مدیریتی و طیف گسترده ای از خودکار تبلیغاتی پلاستیکی تا انواع خودکار تبلیغاتی لوکس، از برندهای معتبر و با کیفیتی تضمین شده، آراگیفت را به مرجعی تخصصی در زمینه ی محبوب ترین هدایای تبلیغاتی یعنی خودکار تبدیل کرده است.

مشاهده همه خودکارهای تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی

2. بگ تبلیغاتی: وجود کیف یا ساک دستی سبک با قابلیت حمل ساده و آسان در رویدادهای حرفه ای ضروری هستند، از این بگ ها برای جمع آوری و حمل آسان کاتالوگ ها و یا نمونه اجناس و کارت های جمع آوری شده در نمایشگاه می توان استفاده کرد. قرار دادن چند هدیه در این بگ ها نیز بسیار موثر خواهد بود زیرا محصولات تبلیغاتی ارائه شده در داخل آنها، سطح و ارزش کاملاً جدیدی پیدا می کنند. شما می توانید، بگ تبلیغاتی پارچه ای دوختی و باکیفیت را از سایت آراگیفت تهیه کنید.

مشاهده همه ساک دستی های تبلیغاتی

ساک دستی تبلیغاتی

3. فلش تبلیغاتی: انواع فلش تبلیغاتی توسط سازمان دهندگان یا شرکت کنندگان در همایش ها، معمولاً برای ارائه ی داده های قابل حمل صوتی یا تصویری و یا سایر فایل ها مانند کاتالوگ دیجیتالی استفاده می شوند. ما در گروه هدایای تبلیغاتی آراگیفت این محصولات را با لوگو یا پیام‌های تبلیغاتی شما تجهیز می‌کنیم. انواع فلش تبلیغاتی کریستالی با چاپ سه بعدی یا فلش تبلیغاتی فلزی یا چرمی با چاپ لیزر که در بسته بندی شیک ارائه می شوند یک محصول تبلیغاتی کار بردی و جذاب برای این رویداد ها خواهند بود.

مشاهده همه فلش های تبلیغاتی

فلش تبلیغاتی

4. دفترچه یادداشت و فولدر: قاعدتا هر شرکت کننده برای یادداشت مطالب ارزشمندی که در کنفرانس ها و یا سمینار ها ارائه می شود نیاز به کاغذ خواهد داشت. شما می توانید با مشاهده و سفارش انواع دفترچه یادداشت تبلیغاتی با کیفیت و یا فولدر چرمی( برای قراردادن کاغذ و خودکار) با ابعاد و رنگ های مختلف در سایت آراگیفت از این فرصت عالی بهترین نتیجه را کسب کنید. 

مشاهده همه دفترچه یادداشت های تبلیغاتی

دفترچه یادداشت تبلیغاتی

آیا شما برگزار کننده ی یک همایش هستید؟ پس هرگز در زمان برگزاری آن ها، هدایای تبلیغاتی را فراموش نکنید.

هنگام سازماندهی رویدادهای حرفه ای، به احتمال بسیار زیاد به این اقلام نیاز پیدا خواهید کرد:

  •  خودکار
  • فلش
  • دفترچه یادداشت
  • بگ
  • فولدر

برای اینکه هزینه شما بیشترین نتیجه را به همراه داشته باشد، هدایای تبلیغاتی برای همه شرکت کنندگان را فراموش نکنید. بهتر است سلایق و نیاز های شرکت کنندگان را شناسایی نموده و با توجه به آن ها اقدام به خرید نمایید. محصولات تبلیغاتی دیده شدن نام تجاری شما را افزایش می دهند و مدت ها پس از پایان رویداد، وابستگی به شرکت شما را تقویت می کنند. شرکت کنندگان هدیه شما را تا 7 ماه نگه می دارند. 73 درصد از مردم حداقل هفته ای یک بار از محصولات تبلیغاتی شما استفاده می کنند. 83 درصد از مردم شما را به یاد خواهند آورد و بعداً از شما خرید خواهند کرد. مطالعات همچنین نشان داده است که هدایای تبلیغاتی به گیرندگان هدیه احساس مطلوبی از شرکت شما می دهد.
اسپانسر یک رویداد می تواند فرصت خوبی برای شرکت یا برند شما ایجاد کند تا شرکای تجاری موجود و آینده را به سمت شما بکشاند. هدایای تبلیغاتی روشی مقرون به صرفه و مردم پسند برای تبلیغات هستند، بنابراین عاقلانه است که از آنها نهایت استفاده را ببرید.

نظرات