پنجشنبه 13 بهمن 1401

  • delivery ارسال به تمام کشور
  • support پشتیبانی خدمات
  • reward ضمانت کیفیت

خودکارهای تبلیغاتی مناسب برای استفاده روزمره

خودکارهای تبلیغاتی مناسب برای استفاده روزمره
چکیده این مطلب : انتشار : 1401/09/21 0 نظر 115 بازدید

 

 

هیچ راه بهتری برای معرفی نام تجاری شما وجود ندارد و خودکار تبلیغاتی به عنوان بهترین هدیه تبلیغاتی معرفی می گردد.

خودکارهای تبلیغاتی مناسب برای استفاده روزمره

به هر طرف که نگاه کنید، بانک ها، رستوران ها و حتی در مغازه های خیابانی خرده فروشی یک خودکار تبلیغاتی خواهید دید. در واقع، قلم‌های تبلیغاتی همانند یک فروشگاه بزرگ و به یاد ماندنی به‌ طور مداوم در ذهن ما می‌مانند. این نشان می دهد که هیچ راه بهتری برای معرفی نام تجاری شما وجود ندارد و خودکار تبلیغاتی به عنوان بهترین هدیه تبلیغاتی معرفی می گردد.

آیا خودکارها در عصر مدرن هنوز مورد نیاز هستند؟

بسیاری از مردم معتقدند با افزایش استفاده از تبلت ها، رایانه ها و سایر فناوری های پیشرفته، دیگر جایی برای خودکارهای تبلیغاتی وجود ندارد، اما اینطور نیست. تقریباً همه افراد حداقل یک بار در هفته وقت خود را صرف جستجوی خودکار در خانه خود می کنند. این یکی از آن مواردی است که می دانید. قطعا صدها مورد از موارد مصرف خودکار را سراغ دارید اما در صورت نیاز هرگز نمی توانید به موقع یک خودکار را پیدا کنید و اینجاست که اهمیت داشتن خودکار برای شما مشخص می گردد. ممکن است نیاز فوری به نوشتن مطلبی داشته باشید، یا دوست شما مشغول گفتن شماره تلفنی به شما باشد و گوشی موبایلتان برای یادداشت نمودن آن شماره تلفن در دسترس نباشد، یا حتی هنگام رفت و آمدهای روزمره نگاهتان به مطلبی روی یک بیلبورد تبلیغاتی بیفتد و نیاز به یادداشت کردن آن داشته باشید، و در موارد بسیار زیاد مشابه احتیاج به یک قلم داشته باشید. بدین گونه اهمیت داشتن چند خودکار ساده برای شما ملموس می شود.

خودکار مدیریتی تبلیغاتی پیرکاردین Marshal

خودکار مدیریتی تبلیغاتی پیرکاردین Marshal

خودکارها هنوز هم به صورت روزانه استفاده می شوند، چیزهایی وجود دارد که نمی توانید آنها را روی رایانه قرار دهید. به عنوان مثال، طرح های سریع یا لیست خرید. نه تنها انجام آنها در رایانه دشوار است، بلکه چاپ کردن آن نیز هزینه خواهد داشت.

مزایای استفاده از خودکارهای تبلیغاتی در کمپین های بازاریابی شما

خودکارهای شخصی ارزان قیمت مقرون به صرفه بوده و استفاده از آنها ساده است. نه تنها این، بلکه بسیار مفید نیز هستند. اگر به دقت در مورد آن فکر کنید، بسیاری از مواقع نیاز به استفاده از خودکار وجود دارد، حتی زمانی که خارج از منزل هستید و در حال خرید هستید. طبق یک نظرسنجی ASI، افراد به طور متوسط پنج بار در روز از خودکارها استفاده می کنند که ارزش هزینه های تبلیغاتی که برای خرید و شخصی سازی  آنها انجام شده است را نشان می دهد.

بر خلاف سایر هدایای تبلیغاتی که ممکن است انتخاب کنید، خودکارها بسیار کوچک و سبک هستند و بنابراین به راحتی در جیب و کیف حمل می شوند. مردم اغلب به شخص دیگری نیز خودکار قرض می دهند، که به این معنی است که نام تجاری شما ممکن است از این هم بیشتر رویت شود. این احتمال وجود دارد که قلم شما تا زمانی که در نهایت جوهر آن به اتمام برسد، رد و بدل شود. این را نمی توان در مورد سایر هدایای تبلیغاتی گفت. این بدان معناست که نام تجاری شما حتی بیشتر از آنچه در ابتدا فکر می کردید روی این هدیه تبلیغاتی گسترش یافته است و در معرض دید طیف گسترده ای از افراد قرار خواهد گرفت.

خودکار تبلیغاتی فلزی

طیف وسیعی از خودکارهای تبلیغاتی برای انتخاب وجود دارد. مثل همیشه، آنها می توانند به بازار هدف شما بسیار کمک کنند (که البته این مسئله به جایی که قلم ها را توزیع خواهید کرد هم بستگی دارد ). شما می‌توانید خودکار تبلیغاتی مدیریتی را انتخاب کنید که هدایای تبلیغاتی خاص و ارزشمندی برای شرکت‌ها و افراد خاص هستند. یا شاید خودکار تبلیغاتی پلاستیکی که قیمت مناسبی دارند و می‌توانند در تیراژ بالا در نمایشگاه‌ های تجاری توزیع شوند. خودکار تبلیغاتی فلزی نیز گزینه ای مناسب برای سمینارها و همایش ها است که مزیت های بیشتری نسبت به خودکار تبلیغاتی پلاستیکی دارد. خودکارها به قدری کوچک هستند که می توان آنها را به راحتی حتی از طریق پست توزیع کرد.

برای هر هدفی از برندینگ شما، خودکار داریم!

خودکار فلزی تبلیغاتی در طرح ها و رنگ های بسیار متنوع در بازار هدایای تبلیغاتی وجود دارند. شما می توانید انواع مختلف این هدایای تبلیغاتی را در سایت آراگیفت مشاهده بفرمایید. خودکار تبلیغاتی با بدنه های مقاوم و با کیفیت و مغزی پلاستیکی یا فلزی بسیار روان و تضمین شده را می توانید در سایت ما خریداری نمایید. این هدیه تبلیغاتی با بدنه فلزی ضد زنگ ایده آل برای مشتریان شرکتی شما می باشد. یک خودکار فلزی تبلیغاتی با چاپ یا حکاکی با طرح و برند شما ماندگار خواهد شد.

خودکار مدیریتی تبلیغاتی Melody55

خودکار مدیریتی تبلیغاتی Melody55

برای مشتریان خاص تر خود می توانید از خودکار مدیریتی تبلیغاتی استفاده نمایید. انواع خودنویس، روان نویس یا خودکار مدیریتی تبلیغاتی با برندهای مختلف را در سایت هدایای تبلیغاتی آراگیفت ببینید و انتخاب کنید. این قلم های مدیریتی به صورت تکی، جفتی و سه تایی قابل خریداری می باشند.

اگر کمپین شما به دنبال هدف قرار دادن مدارس و یا دانشگاه ها است، پس چرا خودکار تبلیغاتی پلاستیکی را انتخاب نکنید؟ از آنجا که خودکار پلاستیکی بسیار سبک است، می تواند برای محصلان و دانشجویان که ارتباط زیادی با قلم دارند، گزینه ای مناسب باشد.

به طور کلی اگر به دنبال یک هدیه تبلیغاتی هستید که پیام کسب و کار شما را به راحتی منتشر کند، به دنبال خودکار تبلیغاتی باشید. خودکارهای تبلیغاتی بسیار متنوع و به عنوان محصولات تبلیغاتی بسیار محبوب هستند. برای یافتن خودکار تبلیغاتی مناسب خود، بخش خودکار تبلیغاتی فلزی، خودکار تبلیغاتی پلاستیکی و خودکار تبلیغاتی مدیریتی ما را در وب سایت آراگیفت بررسی کنید.

نظرات