پنجشنبه 20 بهمن 1401

 • delivery ارسال به تمام کشور
 • support پشتیبانی خدمات
 • reward ضمانت کیفیت

استراتژی های تبلیغاتی با هدایای تبلیغاتی

استراتژی های تبلیغاتی با هدایای تبلیغاتی
چکیده این مطلب : انتشار : 1401/06/16 0 نظر 154 بازدید

 

 

ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه هر نوع کسب و کاری می تواند از محصولات ما برای کمک به افزایش وفاداری مشتری و رشد فروش خود استفاده کند.

استراتژی های تبلیغاتی با هدایای تبلیغاتی

در این مقاله تلاش شده است تا نکات مهم برای استفاده مؤثر از محصولات تبلیغاتی در بازاریابی را با شما در میان بگذاریم. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه هر نوع کسب و کاری می تواند از محصولات ما برای کمک به افزایش وفاداری مشتری و رشد فروش خود استفاده کند.
در ابتدا باید دید که آیا این مقاله برای شما مفید خواهد بود یا خیر. اگر به سوالات زیر پاسخ مثبت دهید، ما می توانیم به شما کمک کنیم تا کسب و کار خود را برای موفقیت تبلیغ کنید.

آیا مشتریان بیشتری می خواهید؟
آیا رابطه شخصی قوی‌تر بین شما و مشتریانتان باعث افزایش فروش می‌شود؟
آیا روش های سنتی تبلیغات نتایج ضعیفی دارند؟
آیا کارکنان شما مهم هستند و آیا برای کمک به موفقیت شما باید به آنها پاداش داده شود؟
آیا یک مشتری خوشحال بهترین فروشنده شماست؟

اگر پاسخ شما به این سوالات منفی بود، توصیه می کنیم تا همچنان با ما همراه باشد، شاید موارد عنوان شده در این مقاله بتواند در تغییر دیدگاه شما تاثیر گذار باشد و با اهمیت هدایای تبلیغاتی بیشتر آشنا شوید.
اگر پاسخ شما مثبت باشد، یعنی اصول موفقیت در تجارت را می شناسید و در این راه می توانیم تا به رشد و موفقیت شما کمک کنیم. کاملا بدیهی است که:

 

 1. هر کسب و کاری برای بقا به مشتریان جدید نیاز دارد.
 2. تجارت مبتنی بر روابط شخصی خوب است.
 3. جلب توجه خریداران به طور فزاینده ای دشوار است.
 4. عملکرد کارکنان اغلب مستقیماً به میزان احساس ارزشمندی آنها مربوط می شود.
 5. یک مشتری خوشحال بسیار موثرتر از شما این خبر را منتشر می کند.

خوب، حالا دقیقاً چگونه می توانیم به شما کمک کنیم؟  آراگیفت طیف وسیعی از هدایای تبلیغاتی را عرضه می کند. از طریق استفاده از این محصولات، ما یک راه حل بازاریابی متناسب با شما و کسب و کارتان ارائه خواهیم کرد.

هدایای تبلیغاتی ارزان

محصولات تبلیغاتی چیست؟

ممکن است این سوال برای شما ایجاد شود، از چه کالایی می توان به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده کرد؟ هر محصولی، از خودکار تبلیغاتی گرفته تا ماگ تبلیغاتی، کلاه تبلیغاتی گرفته تا دستگاه بخور یا تقریبا هر کالای دیگری را می توان به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده نمود و ما می توانیم لوگو یا پیام شما را روی آن ها چاپ کنیم.

چرا باید هدایای تبلیغاتی استفاده کنیم؟

در صنعت تبلیغات، اثربخشی یک تبلیغ با موارد زیر سنجیده می شود:
در دسترس چند مخاطب قرار می گیرد؟ چند بار دیده می شود؟ آیا مخاطبان با آن ارتباط بر قرار می کنند؟ آیا آن ها به یاد دارند که پیام تبلیغ چه بود؟ آیا آنها را وادار به خرید می کند؟
در میان گزینه های تبلیغاتی ما نمی‌توانیم به هیچ روش دیگری فکر کنیم که به اندازه هدایای تبلیغاتی در زمان ارائه به مخاطبین در ضمن ایجاد حسن نیت و حس قدردانی، منجر به فروش بیشتر ‌شود. یک آیتم کم هزینه مانند بگ تبلیغاتی، خودکار تبلیغاتی یا ماگ تبلیغاتی می تواند بارها و بارها برند شما را در معرض دید مخاطبین قرار دهد. لوگو و یا پیام شما (شاید چیزی به سادگی شماره تلفن شما) همیشه در دسترس مشتریان خواهد بود. آن ها مجبور نخواهند شد به دنبال محصول یا خدمات شما در جای دیگری جستجو کنند.
با دادن یک کالای شیک و باکیفیت مانند ست های تبلیغاتی، کالاهای الکترونیک یا محصولات چرمی و یا خودکار تبلیغاتی مدیریتی، به مشتریان فعلی نشان می دهید، که از آن ها قدردانی می کنید، و آن ها در پاسخ با خرید دوباره از شما تشکر خواهند کرد. علاوه بر این، مدت های زیادی با محصولاتی که پیام و لوگوی شما روی آن ها چاپ شده کار می کنند. هدایای تبلیغاتی توان تبدیل مشتریان بالقوه به مشترین دائمی را نیز دارند.

مشتریان و کارکنان برتر برای کسب و کار ما بسیار مهم هستند و برای شما نیز حتما به همین صورت خواهند بود. مطالعات نشان داده است که کارکنان شاد، کارکنان بسیار مفید تری هستند. ارائه یک هدیه ساده که هزینه ای بسیار کمتر از حقوق کارمندان دارد در آن ها احساس شادی به وجود آورده و راندمان کاری آن ها را بهبود می بخشد. برخی از موفق‌ترین شرکت‌هایی که می‌شناسیم، در به وجود آوردن حس رضایت در کارکنان سرمایه گذاری داشته اند و به کارمندان خود نشان می‌دهند که از آن ها قدردانی می‌شود. چرا آن ها از هدایای تبلیغاتی برای قدردانی کردن استفاده می کنند؟ تحسین کلامی خوب است اما هدیه دادن برای تحسین بسیار قدرتمندتر است.

برندینگ با هدیه تبلیغاتی

شش دلیل برای اینکه محصولات تبلیغاتی کار می کنند


محصولات تبلیغاتی هدفمند هستند. شما مخاطب را انتخاب می کنید. هیچ کدام از هدایای تبلیغاتی به سطل زباله نمی رسند، مردم آنها را از دست نمی دهند زیرا هدایای کاربردی هستند.

طول عمر / ارزش

یک محصول تبلیغاتی با کیفیت خوب برای سال ها توسط مشتری شما استفاده می شود. هیچ رسانه دیگری به این اندازه در معرض دید مشتریان قرار نمی گیرد. هزینه هر هدیه در برابر تعداد مشاهده ای که می گیرد را با سایر روش ها محاسبه نمایید.

تعهد

تجارت خوب مبتنی بر روابط است. دادن هدایای تبلیغاتی به مشتریان این روابط را تقویت می کند و تعهدی را در قبال انجام تجارت با شما و کسب و کار شما ایجاد می کند.

تطبیق پذیری

محصولات تبلیغاتی برای همه مشاغل بزرگ و کوچک و تمامی سلایق وجود دارد. فرقی نمی کند که برای چه نوع تجارتی و برای کدام مخاطب به دنبال هدیه تبلیغاتی هستید. با توجه به اینکه بیشتر محصولات تبلیغاتی از پرکاربردترین کالاها در جامعه هستند برای هر کسب و کاری مناسب خواهند بود. همچنین وجود انواع مختلف کالاها از خودکار تبلیغاتی ساده تا انواع هدایای تبلیغاتی مدیریتی و لوکس کار را برای انتخاب یک آیتم تبلیغاتی مناسب برای تمام سلایق بسیار آسان نموده است.

بودجه انعطاف پذیر

از هدایای تبلیغاتی ارزان تا اقلام لوکس و گران قیمت ما محصولاتی داریم که متناسب با همه بودجه ها هستند. محصولات ارزانی همانند خودکار تبلیغاتی، ماگ تبلیغاتی یا بگ تبلیغاتی برای خرید در تعداد زیاد و اثر گذاری بر تعداد بیشتری از مخاطبین مناسب هستند. اقلامی مثل خودکار تبلیغاتی مدیریتی، ست های الکترونیک یا چرم و یا خودکار لوکس و کلکسیونی نیز مناسب مدیران و افرادی هستند که برای شما بسیار اهمیت دارند.

کاربردی بودن

هدایای تبلیغاتی موجود در آراگیفت به غیر از ارسال پیام شما در واقع کاربردهایی نیز دارند! وقتی محصولات تبلیغاتی بتوانند به مشتریان شما زمان را بگویند یا مشتریان چای خود را با آن میل کنند و یا نامه ای با آن ها بنویسند، قاعدتا برای مشتری یا کارکنان شما ارزشمند خواهند بود. به این فکر کنید که چه نوع هدایایی تبلیغاتی برای مشتری شما مفید است؟ چه پاداشی به کارکنان خود خواهید داد؟

استراتژی های تبلیغات موثر

انواع تبلیغات برای کسب و کار شما

محصولات تبلیغاتی کاربردهای مختلفی دارند. ما راه‌های اصلی استفاده کسب‌ وکارها از آن‌ها را شناسایی کرده‌ایم، یکی یا چند مورد از این روش‌ها برای شما مناسب است:

تبلیغات عمومی

آگاهی عمومی از شرکت خود را افزایش دهید و ارتباط مشتریان با تجارت خود را آسان کنید. معمولاً این محصولات دارای جزئیات نام تجاری/لوگو/شماره تماس شما هستند. هدایای تبلیغاتی کاربردی مطلوب هستند زیرا همیشه در معرض دید مشتریان شما خواهند بود.

تبلیغات خاص

شاید شما یک محصول یا خدمت جدید راه اندازی کرده اید و می خواهید توجه بازدید کنندگان در نمایشگاه تجاری را به طور خاص به آن محصول معطوف نمایید.  یک هدیه تبلیغاتی به یاد ماندنی می تواند در این شرایط به خوبی کار کند.

مشوق ها / پاداش ها

یک هدیه با هزینه متوسط یا بالا می تواند به عنوان یک انگیزه یا پاداش عمل کند. آنها می توانند در بین کارکنان شما یا برای تشویق به خرید کردن محصولات شما توسط مشتری استفاده شوند.

بازرگانی

محصولات تبلیغاتی را می توان به شکل دیگری نیز استفاده کرد. شما می توانید پیام خود را بر روی یک محصول با کیفیت و جذاب چاپ نمایید سپس در زمان برگزاری یک رویداد مانند جشن های خیریه اقدام به فورش آن محصولات به مراجعین کرده و ضمن کسب درآمد پیام خود را نیز به صورت رایگان انتقال دهید.

تبلیغات مشترک

اگر توزیع کننده دارید، یک توزیع کننده هستید، یک نماینده فروش هستید یا با یک تامین کننده یا مشتری عمده توافقات نزدیک دارید، یک تبلیغ مشترک برای شما مفید خواهد بود. می توانید از طرف مقابل خود بخواهید 50 درصد از هزینه هدایای تبلیغاتی چاپ شده با لوگوی شما و آنها را بپردازد. انجام تبلیغات مشترک و کار با هم در این پروژه شما را به هم نزدیکتر می کند.

هدیه تبلیغاتی با کیفیت

توسعه تبلیغات شما

هر کمپین تبلیغاتی با برنامه ریزی صحیح و ترکیب مناسب چند شیوه تبلیغات با یکدیگر، بهتر عمل خواهد کرد. هدایای تبلیغاتی در کنار شیوه های تبلیغاتی دیگر در این امر به شما کمک می کند تا نتایج هدفمند، به موقع و مقرون به صرفه به دست آورید.
قبل از انتخاب یک محصول برای تبلیغ برند خود، بهتر است ابتدا پاسخ این موارد را برای خود مشخص نمایید:

 1. هدف تبلیغاتی شما چیست؟
 2. مخاطبان شما چه کسانی هستند؟
 3. چگونه محصول را توزیع خواهید کرد؟
 4. پیام شما چیست؟
 5. چه کالایی برای شما مفید خواهد بود؟
 6. کدام هدیه تبلیغاتی با صنعت شما مرتبط است؟
 7. چقدر می توانید برای هدیه تبلیغاتی هزینه کنید؟

امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد. با رعایت نکات ذکر شده در این مقاله  می توانید تا تصمیمات خوبی برای خرید محصولات تبلیغاتی خود بگیرید. باعث افتخار گروه هدایای تبلیغاتی آراگیفت است تا به هر نحو ممکن به شما کمک کنند. مشاوره ما رایگان است و شما می توانید از آن استفاده کنید، خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم.
 برای مشاوره و خرید هدایای تبلیغاتی ارزان و باکیفیت با آراگیفت تماس بگیرید.

نظرات