پنجشنبه 20 بهمن 1401

  • delivery ارسال به تمام کشور
  • support پشتیبانی خدمات
  • reward ضمانت کیفیت

ارزش پنهان هدایای تبلیغاتی

ارزش پنهان هدایای تبلیغاتی
چکیده این مطلب : انتشار : 1401/05/24 0 نظر 162 بازدید

 

 

هدایای تبلیغاتی ارزش زیادی برای یک برند دارند، زیرا این توانایی را دارند که ارزش ویژه برند را بهبود بخشند و مشتریان فعلی یا مشتریان بالقوه را به سمت خرید هدایت کنند. به عنوان مثال مشخص شد که ماگ تبلیغاتی در تبلیغات موثرتر از تبلیغات رادیو و تلویزیون هستند.

ارزش پنهان هدایای تبلیغاتی

شاید از خود بپرسید آیا هدایای تبلیغاتی هنوز هم مفید هستند؟

منطقی است که فکر کنیم در عصر دیجیتال، استفاده از هدایای تبلیغاتی دیگر جایگاهی ندارد، اما گزارش جدید Sage ثابت کرده است که این تصوری نادرست است. مشخص شده است که هدایای تبلیغاتی ارزش زیادی برای یک برند دارند، زیرا این توانایی را دارند که ارزش ویژه برند را بهبود بخشند و مشتریان فعلی یا مشتریان بالقوه را به سمت خرید هدایت کنند. به عنوان مثال مشخص شد که ماگ تبلیغاتی در تبلیغات موثرتر از تبلیغات رادیو و تلویزیون هستند.

هدایای تبلیغاتی تا چه اندازه بر مخاطبین تاثیر گذار خواهند بود؟

از بین افرادی که یک کالای تبلیغاتی به آنها داده شده بود، 53٪ هنوز حداقل یک بار در هفته از آن استفاده می کنند و 60٪ اعتراف می کنند که آن را برای دو سال نگه داشته اند. 55 درصد از مردم قبل از دریافت هدیه خود، مشتری شرکت بوده اند، در حالی که 85 درصد پس از دریافت هدایای تبلیغاتی آغاز به خرید محصولات یا دریافت خدمات آن شرکت نموده اند. همین نکته ثابت می کنند که محصولات تبلیغاتی چقدر قدرت دارند.

ارزش هدایای تبلیغاتی
با توجه به اینکه بسیاری از کسب‌وکارها بیشتر بودجه خود را به سمت تبلیغات دیجیتالی هدایت می‌کنند، اقلام تبلیغاتی اغلب نادیده گرفته می‌شوند. با این حال، آنها ابزار بسیار مؤثری در افزایش شناخت برند هستند. 89٪ از مردم با این موافق هستند و اعلام می کنند که می توانند برند چاپ شده بر روی یک هدیه تبلیغاتی را که در دو سال گذشته دریافت کرده اند، به خاطر بیاورند.
اقلام تبلیغاتی یکی از قدیمی‌ترین استراتژی‌های تبلیغاتی بوده و تأثیر روانی بسیار زیادی دارند. وقتی کالایی به ما هدیه می شود، پاسخ طبیعی ما این است که در ازای آن چیزی بدهیم. اغلب این منجر به فروش می شود، یا در جامعه امروزی باعث می شود که در رسانه های اجتماعی در باره ی برند شما صحبت کنند. به این شکل به صورتی بهتر و بیشتر در رسانه های اجتماعی نیز دیده خواهید شد.


بهتر است از چه نوع هدایای تبلیغاتی استفاده کنیم؟

متخصصان بازاریابی به این باور رسیده اند که استفاده از هدایای تبلیغاتی باکیفیت در کنار سایر اشکال تبلیغاتی بسیار مثمر ثمر خواهد بود و 83 درصد از آن ها اعلام کرده اند که قصد دارند برای دریافت نتایج بهتر از تلاش های خود، بودجه ی خرید هدایای تبلیغاتی را افزایش دهند. وقت آن رسیده است راه هایی را در نظر بگیرید که کسب و کار شما می تواند از کالاهای اختصاصی برای تبلیغ استفاده کند. همانطور که هدایای تبلیغاتی باکیفیت می توانند مفاهیم مثبت یک نام تجاری را در ذهن مخاطب پر رنگ کنند، اقلام بدون کیفیت تاثیر معکوس خواهند داشت.

با سرمایه گذاری بر روی هدایای تبلیغاتی کاربردی، می توانید ارزش واقعی را به سبک زندگی مخاطبان خود اضافه کنید. قبل از انتخاب محصول خود، مخاطبان هدف خود را در نظر بگیرید، چه چیزی به طور طبیعی در سبک زندگی آنها قرار می گیرد و با آنها درگیر می شود؟ خودکار، دفترچه یادداشت، USB، پاور بانک و بسیاری موارد دیگر روزانه مورد استفاده قرار می‌گیرند و یک نقطه تماس منظم با برند شما را در اختیار کاربر قرار می‌دهند.

قدرت هدایای تبلیغاتی

چرا باید از هدایای تبلیغاتی استفاده کنیم؟

دلیل اصلی استفاده از یک هدیه تبلیغاتی افزایش علاقه و آگاهی از برند است. فرآیند فکری پشت این کار ساده است، هدیه دادن، احساس قدردانی را تداعی می کند و این احساس با برندی که کالا را ارائه کرده است، در ارتباط است و آگاهی از برند را افزایش می دهد. هنگامی که یک ارتباط عاطفی برقرار می شود، مصرف کنندگان انگیزه پیدا می کنند تا ارتباط خود را با یک نام تجاری افزایش دهند. این نوع ارتباط افزایش طول عمر ارتباط مشتری با یک نام و برند تجاری را در پی خواهد داشت.

در چه زمانی از هدایای تبلیغاتی استفاده کنیم؟

زمان و مکانی که شما برای توزیع اقلام بین مخاطبان خود انتخاب می کنید، تأثیر بسزایی در میزان موفقیت کمپین خواهد داشت. بسیاری از کسب‌وکارها در همایش ها یا نمایشگاه‌هایی که طیف وسیعی از مخاطبین را در اختیار دارند و با آنها ارتباط برقرار می‌کنند، از اقلام تبلیغاتی برای هدیه دادن استفاده می‌کنند. در این موارد، هدایای تبلیغاتی انتخاب شده باید جذابیت عمومی داشته باشند.

در مناسبت های خاص از محصولات تبلیغاتی به عنوان ابزاری برای حفظ روابط با مشتری استفاده کنید، زیبایی این کار این است که می توانید از داده های کسب و کار خود استفاده کرده و هدایای تبلیغاتی خاص، متناسب با سلایق و نیاز های مشتری برای آن ها ارسال نمایید.

هدیه تبلیغاتی ارزان
طرف دیگر این کمپین های تبلیغاتی، تقویت آنها با حضور دیجیتالی است. با نگاهی به کمپین «اشتراک‌گذاری کوکا کولا»، عنصری در رسانه‌های اجتماعی وجود داشت که از مصرف‌کنندگان دعوت می‌کرد تا تصاویری از آن ها با یک کوکا کولا به اشتراک بگذارند، در حالی که این ممکن است برای کسب‌وکار شما قابل اجرا نباشد، اما الهام‌بخش است.مهم است که پیام و هدف برند خود را در نظر بگیرید و کمپین تبلیغاتی خود را برای دستیابی به این هدف طراحی کنید. یک کالای تبلیغاتی مفید و با کیفیت به عنوان یک یادآور روزانه رفتار می کند و به مخاطب این پیغام را می دهد که برند شما چیزهای زیادی برای ارائه به مصرف کننده دارد.

هدایای تبلیغاتی ارزان و باکیفیت را در سایت آراگیفت مشاهده و خرید نمایید.

نظرات