پنجشنبه 20 بهمن 1401

  • delivery ارسال به تمام کشور
  • support پشتیبانی خدمات
  • reward ضمانت کیفیت

نقش هدایای تبلیغاتی در برند سازی

نقش هدایای تبلیغاتی در برند سازی
چکیده این مطلب : انتشار : 1401/05/30 0 نظر 225 بازدید

 

پایدارترین ارتباط در بازاریابی، ارتباط عاطفی است. اگر بتوانید به مشتریان خود احساس تعلق و ارتباط واقعی با برند خود بدهید، مشتری مادام العمر خواهید داشت.

نقش هدایای تبلیغاتی در برند سازی

در دنیای تجارت امروز، پیروی از مسیرهای تبلیغاتی سنتی و انتظار به دست آوردن نتایج عالی کافی نیست. بازاریابی سنتی مطمئناً مکان و زمان خود را دارد، اما تقریباً هر جمعیتی که در برابر شما قرار گرفته، انتظار برندسازی واقعی و شخصی‌تر را دارد که نمی‌توانید از طریق روش‌های سنتی به دست آورید. پایدارترین ارتباط در بازاریابی، ارتباط عاطفی است. اگر بتوانید به مشتریان خود احساس تعلق و ارتباط واقعی با برند خود بدهید، مشتری مادام العمر خواهید داشت. مقاله امروز قرار است ارزش احساسات را به شما آموزش دهد و اینکه چگونه می توانید با هدایای تبلیغاتی حس رضایت خاطر مشتریانتان را به دست بیاورید.

برندینگ با هدایای تبلیغاتی

چرا ارتباطات عاطفی ضروری هستند؟

روش‌های تبلیغات سنتی‌تر بر تاکتیک‌های ساده‌ای مانند نشانه‌های بصری و منطق تکیه می‌کنند تا نشان دهند چرا برند X بهتر از برند Y است. ذاتاً هیچ مشکلی در این مورد وجود ندارد، اما محدودیت‌های سختی برای این نوع تبلیغات وجود دارد که می‌تواند شما را از مسیر دلخواه خارج کند.

به این سه شرکت فکر کنید:

  1. استارباکس
  2. اپل
  3. آدیداس

فقط خواندن هر نام احتمالاً مجموعه ای قدرتمند از احساسات را برانگیخته است، اینطور نیست؟ برخی احتمالا مثبت بودند و ممکن است برخی از احساسات منفی نیز وجود داشته باشد. در هر صورت، شما یک واکنش قوی و احساسی به هر شرکتی احساس می‌کنید، و این به دلیل برندسازی آنها است.
ارتباطات عاطفی می توانند بسیار فراتر از بخش عقلانی مغز انسان به نظر برسند، به این معنی که برندسازی دقیق می تواند به ناخودآگاه مصرف کننده نفوذ کند و یک پیوند عمیق و شخصی ایجاد کند. وقتی یک برند بتواند شخصیتی متمایز ایجاد کند که با مخاطبان هدفش ارتباط برقرار کرده، می تواند با سرعتی تصاعدی رشد کند. برای ایجاد این شخصیت باید همسان با گروه هدف اندیشید و عمل کرد. با تولید محصولات باکیفیت یا توزیع هدایای تبلیغاتی خاص و کاربردی در رویداد های مختلف به آن ها احترام گذاشت و با تصاحب قلب مشتریان آن ها را به برند خود وفادار سازید.

برندینگ با هدایای تبلیغاتی

نحوه ایجاد محتوای شخصی و برند

بهترین راه برای ایجاد این نوع محتوا این است که با داستان برند خود شروع کنید. نام تجاری شما از کجا سرچشمه گرفته است؟ چه مشکل یا تجربه ای باعث ایجاد این ایده شد که در کسب و کار شما شکل گرفت؟ برای چه جمعیتی ارزش قائل هستید؟ تمام نکات و نکات خاصی را که برند شما را به شما تبدیل می کند، شناسایی کنید. از آنجا می توانید شخصیت برند خود را بسازید. سپس می توانید از این شخصیت برند به عنوان سکوی پرشی برای ایجاد کالاهای سفارشی و هدایای تبلیغاتی منحصر به فرد استفاده کنید که پایگاه مصرف کننده شما را درگیر می کند.
مردم از برند هایی خرید می‌کنند که معتقدند بهترین نسخه آن‌ها یا کسی که می‌خواهند باشند را نشان می‌دهد. این به این معنی است که شما باید انگشت خود را روی نبض مخاطبان هدف خود قرار دهید تا کالاهای متفکرانه و سفارشی ایجاد کنید که با آنها صحبت کند و احساساتی را که منجر به وفاداری به برند می شود، برانگیزد.

هدایای تبلیغاتی

در اینجا سه مرحله ساده برای ایجاد یک برند محبوب وجود دارد:

  1. نام تجاری شما باید از کلمات "واقعی" و واژگانی استفاده کند که با مصرف کنندگان شما طنین انداز شود. از کلمات هوشمندانه و با نشاط استفاده کنید. از جمعیت شناسی مخاطبان هدف خود برای هدایت انتخاب زبان خود و طرز بیان اهدافتان استفاده کنید و حتما سلیقه ی آن ها در انتخاب محصولات تبلیغاتی سفارشی خود مد نظر قرار دهید.
  2. از بیان هدف خود نترسید. داستان برند شما هر چه باشد، مطمئن باشید که معنی آن در هر کاری که انجام می دهید می درخشد. هرچه داستان برندتان پرشورتر و معتبرتر باشد به ایجاد ارتباطات قوی و پایدار با افرادی که با همان عملکرد همسو هستند کمک می کند.
  3.  موردی هیجان انگیز ایجاد کنید. مشتریان خود را نسبت به کاری که برند شما انجام می دهد درگیر و هیجان زده نگه دارید و تجربه ای در مورد برند منحصر به فردی که ایجاد کرده اید ایجاد کنید. یکی از بهترین روش های در این مورد این است که از اقلام مرتبط با کسب وکار خود به عنوان هدایای تبلیغاتی مفید استفاده نمایید. به عنوان مثال درب بازکن ها ی چاپ شده برای شرکت هایی که نوشیدنی تولید می کنند و یا استفاده از آفتابگیر برای شرکت های خودرو سازی یا مرتبط با خودرو سازی.

ساده ترین راه برای شروع ارتباط با مخاطبان خود در سطح احساسی، ارائه یک هدیه تبلیغاتی جذاب است.

باید مطمئن شوید که کالایی سفارشی یا یک هدیه تبلیغاتی با کیفیت بالا ارائه می کنید که باعث می شود مصرف کنندگان شما احساس کنند بخشی از چیزی منحصر به فرد و خاص هستند. دعوت از مشتریان خود به این احساس که بخشی از برند شما هستند و «در باشگاه» هستند، پیوندی عمیق و عاطفی ایجاد می‌کند که از هر تفکر منطقی پیشی می‌گیرد و باعث می‌شود آنها برای کسب اطلاعات بیشتر بازگردند.شما می توانید انواع هدایای تبلیغاتی باکیفیت و ارزان و کاربردی تا محصولات مدیریتی و لوکس را از گروه هدایای تبلیغاتی آراگیفت تهیه نمایید. تنها کافیسن با ما تماس بگیرید.

نظرات