• delivery ارسال به تمام کشور
  • support پشتیبانی خدمات
  • reward ضمانت کیفیت

چه زمانی از خودکار تبلیغاتی برای تبلیغ یک تجارت استفاده می شود

چه زمانی از خودکار تبلیغاتی برای تبلیغ یک تجارت استفاده می شود
چکیده این مطلب : انتشار : 1401/10/18 0 نظر 14 بازدید

از نظر فنی اگر فردی از قلم استفاده کند به راحتی نام شرکت یا لوگوی چاپ شده را می بیند. این یک یادآوری ظریف در مورد وجود این برند به مخاطب می دهد. 

نه تنها در ذهن مشتری، بلکه در ذهن باقی کسب و کارها ماندگار شوید!

شرکت کردن در رویداد ها و نمایشگاه ‌های تجاری یکی از فعالیت‌ هایی است که بیشتر کسب‌ وکارها دوست دارند انجام دهند، زیرا این کار فرصتی عالی را برای شرکت‌ ها فراهم می‌کند تا محصولات و خدمات خود را به مردم ارائه دهند، به علاوه اینکه مشتریان و مخاطبین بسیاری به منظور بازدید از محصولات شرکت ها و مقایسه ی آن ها با یکدیگر در این نوع گردهمایی ‌ها جمع خواهند شد.
برای تبلیغ نام تجاری و معرفی آن به عموم از شیوه های مختلفی استفاده می شود. با توجه به شرایطی همچون گرد همایی ها که در آن صاحبان مشاغل این شانس را دارند تا مردم را به صورت مستقیم از محصولات و خدمات خود مطلع کنند، استفاده از هدایای تبلیغاتی می تواند بسیار موثر باشد.

خودکار تبلیغاتی ارزان

این نوع گردهمایی ها که در آن شرکت ها و مشتریان بالقوه در یک مکان با یکدیگر ملاقات می کنند همیشه بسیار مهم است. به همین دلیل است که باید با آمادگی کامل و استفاده از تمام پتانسیل تبلیغاتی در این همایش های یک الی چند روزه شرکت نمود. مدیران شرکت ها می خواهند تا نام کسب‌ وکار خود را به بهترین شکل در ذهن بازدیدکنندگان خود حک کنند و برای انجام این کار، ترفندهای مختلفی مانند برگزاری قرعه کشی بین شرکت کنندگان، تخفیف گزاری ویژه بر روی محصولات در زمان برگزاری همایش و غیره انجام می‌شود، اما به دلیل تعداد بالای برند های شرکت‌کننده، ممکن است شرکت‌کنندگان به راحتی یک برند را فراموش نمایند.

پیشنهاد میکنیم بخوانید :
راهنمای استفاده از هدایای تبلیغاتی در نمایشگاه
خودکار تبلیغاتی، هدیه تبلیغاتی ایده آل برای استارت آپ ها

با این وجود، روشی وجود دارد که این روزها هر کسب‌ وکاری در حال استفاده از آن است تا در هر جا که می‌روند، به آسانی شرکت خود را به مردم معرفی کنند. این امر از طریق استفاده از هدایای تبلیغاتی و یکی از بهترین اقلام این کالاها یعنی خودکار تبلیغاتی میسر است. استفاده از قلم‌ ها به عنوان یک هدیه تبلیغاتی بسیار رایج می باشد و تقریبا همیشه جزء اولین انتخاب ها می باشند. شاید تصور کنید این آیتم بسیار تکراری و خسته کننده شده باشد اما با وجود تمام این موارد، شرکت‌ ها همچنان از آن ها استفاده می‌کنند.

چرا خودکار تبلیغاتی را بهترین هدیه تبلیغاتی میدانند؟

به دلیل اثربخشی آن هنگام تبلیغ یک تجارت، به علاوه این واقعیت که آن ها در مقایسه با سایر موارد تبلیغاتی هزینه کمتری دارند. اگر در رویدادهای تجاری شرکت کرده اید، احتمالاً به یاد دارید که حداقل یک یا دو خودکار از شرکت های مختلف به خانه برده اید. لوگو و برند شرکت ها بر روی اکثر آن ها حک می شود.

ماندگار ترین تبلیغات

اینگونه است که این خودکارها کمک می کند تا نام تجارت خود را به راحتی ارتقا دهد. از نظر فنی اگر فردی از قلم استفاده کند به راحتی نام شرکت یا لوگوی چاپ شده را می بیند. این یک یادآوری ظریف در مورد وجود این برند به مخاطب می دهد.  تا زمانی که مدام از خودکار تبلیغاتی استفاده شود، دیر یا زود، مردم شروع به یادآوری کسب و کار خواهند کرد. تحقیقات نشان می‌دهد که هرگاه یک شرکت صد قلم را به دست مشتریان می‌دهد، نه تنها نام تجاری خود را به صد نفر عرضه می‌کند، بلکه به دلیل دست به دست شدن مداوم این خودکارها، شرکت می‌توانند نام برند و اطلاعات تجاری خود را حداقل به دویست تا سیصد نفر نشان دهند.

چرا مشتریان از دریافت خودکار تبلیغاتی استقبال می کنند؟

  اول از همه، خودکارها همیشه در هر کجا که هستید استفاده می شوند. حتی با وجود اینکه روش‌های دیجیتالی برای یادداشت برداری وجود دارد به نظر می رسد ترکیب کلاسیک قلم و کاغذ هرگز از بین نخواهد رفت. به‌علاوه، ابزارهای نوشتن به‌ویژه در طول جلسات به‌کار گرفته می‌شوند. وقتی یک خودکار تبلیغاتی فلزی از مواد باکیفیت ساخته شده باشد و جریان جوهر نرمی داشته باشد و از نظر طراحی و ارگونومی برای کاربران مناسب باشد، مردم ارزش این هدیه تبلیغاتی را بیش از پیش درک خواهند کرد، استفاده از هدایای تبلیغاتی با کیفیت بالا به مشتریان نشان می دهد که شرکت مورد نظر به کیفیت محصولات و خدمات خود نیز اهمیت می دهد.

پیشنهاد میکنیم بخوانید :

چرا هدایای تبلیغاتی برای تجارت مهم هستند؟
خودکار تبلیغاتی بهترین گزینه در کمپین های بازاریابی

خودکار تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی را از کجا بخریم؟

شما می توانید بهترین قلم های تبلیغاتی را از سایت آراگیفت تهیه نمایید. خوش نام ترین برند های بازار هدایای تبلیغاتی را در سایت آراگیفت مشاهده نموده و مقایسه کنید. خودکار تبلیغاتی فلزی پورتوک هدیه ای مناسب برای مشتران شماست. قلم هایی با کیفیت و ارزان.
اگر به دنبال یک قلم عالی برای مشتریان خاص خود هستید سری به بخش خودکار مدیریتی تبلیغاتی در سایت ما بزنید. بهترین ست ها و قلم های مدیریتی از برند های یوروپن، شیفر، ایپلمات، ملودی و... گزینه های مناسب برای افراد مشکل پسند می باشد.

برای خرید خودکار تبلیغاتی ارزان و بهترین قلم های مدیریتی تبلیغاتی با ما تماس بگیرید.

نظرات