پنجشنبه 13 بهمن 1401

  • delivery ارسال به تمام کشور
  • support پشتیبانی خدمات
  • reward ضمانت کیفیت

چرا کسب و کارهای کوچک باید از هدایای تبلیغاتی استفاده کنند؟

چرا کسب و کارهای کوچک باید از هدایای تبلیغاتی استفاده کنند؟
چکیده این مطلب : انتشار : 1401/06/28 0 نظر 136 بازدید

 

 

هزینه خرید یک کالای تبلیغاتی و چاپ لوگوی خود بر روی آن، در برابر میزان اثر گذاری روش تبلیغاتی و افزایش سودی که می تواند برای شرکت شما به همراه داشته باشد، یک سرمایه گذاری کوچک با سودی زیاد خواهد بود.

چرا کسب و کارهای کوچک باید از هدایای تبلیغاتی استفاده کنند؟

اگر صاحب یک کسب و کار کوچک هستید، محصولات تبلیغاتی می توانند به افزایش فروش شما، افزایش آگاهی از برند شما، افزایش وفاداری به برند و تمجید از سایر تلاش های بازاریابی شما کمک کنند. بسیاری از روش های تبلیغاتی نیاز به هزینه ای بالا دارند که برای شرکت های تازه تاسیس توجیهی ندارند. در مقابل برای خرید هدایای تبلیغاتی نیاز به مبلغی به مراتب کمتر از سایر روش های تبلیغاتی خواهد بود.هزینه خرید یک کالای تبلیغاتی و چاپ لوگوی خود بر روی آن، در برابر میزان اثر گذاری روش تبلیغاتی و افزایش سودی که می تواند برای شرکت شما به همراه داشته باشد، یک سرمایه گذاری کوچک با سودی زیاد خواهد بود. از این رو ما به شما توصیه می کنیم که حتما استفاده از هدایای تبلیغاتی را مد نظر قرار دهید.

هدایای تبلیغاتی

چرا از هدایای تبلیغاتی استفاده کنیم؟

مشتریان عاشق دریافت کالاهای تبلیغاتی هستند، فقط کافیست به نتایج نظرسنجی BPMA نگاه کنید!

مزایای هدایای تبلیغاتی عبارتند از:

  • برای مدت طولانی نگه داشته می شود، گاهی اوقات بیش از یک سال.
  • یکی از بهترین راه ها برای تشویق مشتریان بالقوه به اقدام.
  • راهی عالی برای افزایش آگاهی و توجه به برند شما.
  • راهی ارزان و کم سرمایه برای شروع بازاریابی واقعی برای کسب و کار خود.
  • یکی از بهترین روش های تبلیغاتی برای اینکه مشتریان کسب و کار شما را به خاطر بسپارند.

شما برای رشد کسب و کار خود باید کاری بیشتر از تبلیغات شفاهی و ساده انجام دهید، به خصوص زمانی که چنین روش موثری می تواند هزینه کمی داشته باشد. هدایای تبلیغاتی ارزان و باکیفیت خود را از میان محصولات متنوع موجود در آراگیفت تهیه نمایید.

هدیه تبلیغاتی خاص

از کجا هدایای تبلیغاتی بخریم؟

اگر در هر مرحله از فرآیند تهیه محصولات تبلیغاتی مایل به مشاوره هستید، می توانید با گروه هدایای تبلیغاتی آراگیفت تماس بگیرید، ما با خوشحالی به شما کمک خواهیم کرد. شما می توانید از طریق تماس با شماره 021.55591285 یا ارسال پیام از طریق واتس اپ با ما در ارتباط باشید.
ایجاد یک کمپین محصولات تبلیغاتی می تواند راهی ساده اما موثر باشد. با ارائه خدمات طراحی به صورت رایگان که در مجموعه آراگیفت انجام می شود، برای به دست آوردن یک محصول زیبا و با کیفیت نیاز به صرف انرژی و زمان نخواهید داشت. قطعا هدایای تبلیغاتی باکیفیت ما مورد توجه مشتریان شما قرار خواهد گرفت و آن را دوست خواهند داشت و تا مدتها از آن استفاده خواهند کرد.

بهترین هدیه تبلیغاتی چیست؟

برای پیدا کردن بهترین هدایای تبلیغاتی در ابتدا اهداف کمپین تبلیغاتی خود را مشخص کنید. انجام این کار به تصمیم گیری در مورد تعداد و نوع محصولات مورد نیاز شما کمک می کند. یک محصول مرتبط را انتخاب کنید. اگر نمی توانید محصولی مرتبط با تجارت خود را پیدا کنید، توصیه می کنیم با یک آیتم محبوب کار خود را پیش ببرید. چیزی مانند یک خودکار تبلیغاتی فلزی که بارها توسط افراد متعددی استفاده خواهد شد و بازدهی عالی در سرمایه گذاری برای شما خواهد داشت. بهترین خودکار های تبلیغاتی فلزی را از میان مدل های مختلف برند پورتوک انتخاب کنید. این خودکارها، هدایای تبلیغاتی ارزان اما محبوب و موثر خواهند بود.

سفارش هدیه تبلیغاتی

تعداد مورد نظر خود را انتخاب کنید. با توجه به اهدافتان، از چند هدیه تبلیغاتی لوکس، گران قیمت یا هدایای تبلیغاتی مدیریتی استفاده کنید یا می توانید تعداد زیادی هدایای تبلیغاتی ارزان و اقلام کوچکتر را تهیه کنید. برای مثال، اگر می‌خواهید چند مشتری کلیدی دیگر به دست آورید، باید روی تعدادی پاوربانک تبلیغاتی چاپ شده با لوگو سرمایه‌گذاری کنید تا مخاطب خود را تحت تاثیر قرار دهید.پیشنهاد ویژه ما در این مورد استفاده از ست ها و خودکارهای تبلیغاتی مدیریتی باکیفیتی همچون برندهای یوروپن، شیفر، ایپلمات،پیرکاردین و کراس می باشد. شما می توانید تعداد محدودی از این محصولات را به یک کنفرانس تجاری در صنعت خود ببرید و با شناسایی مشتریان بالقوه و خاص آن ها را به مشتریان ثابت و همیشگی خود تبدیل نمایید.

فقط کافیست با ما تماس بگیرید و یا محصولات سایت آراگیفت را مشاهده نمایید، محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایید لوگو یا اطلاعات خود را برای ما ارسال کنید. ما بعد از دریافت فایل شما، تصویری از جانمایی فایل چاپی با ابعاد مناسب بر روی محصول انتخابی جهت تایید و ادامه کار برای شما ارسال خواهیم کرد. بعد از تایید باقی کار را به ما بسپارید ما یک هدیه تبلیغاتی باکیفیت با چاپی زیبا را برای شما آماده و ارسال خواهیم کرد. اکنون می توانید شروع به توزیع آن ها کنید و از مزایای هدایای تبلیغاتی بهره مند شوید.

نظرات