سه شنبه 15 آذر 1401

  • ارسال به تمام کشور
  • پشتیبانی خدمات
  • ضمانت کیفیت

هدایای تبلیغاتی مناسب روز معلم

هدایای تبلیغاتی مناسب روز معلم
چکیده این مطلب : انتشار : 1401/01/23 0 نظر 638 بازدید

 

 

   در تقویم کشور ما یکی از روزهای مهم و تاثیر گذار ، روز دوازدهم اردیبهشت معروف به روز معلم است . جشن گرفتن این روز یکی از رویدادهای جذاب و رایجی است که هر سال در مدارس صورت می پذیرد . در این روز دانش آموزان به پاس قدردانی از زحمات معلمین ، انواع هدایای تبلیغاتی را برای آنها در نظر می گیرند . خرید هدیه برای معلم ها یکی از لذت بخش ترین کارهایی است که در دورن تحصیل انجام داده ایم . 

   

در تقویم کشور ما یکی از روزهای مهم و تاثیر گذار ، روز دوازدهم اردیبهشت معروف به روز معلم است . جشن گرفتن این روز یکی از رویدادهای جذاب و رایجی است که هر سال در مدارس صورت می پذیرد . در این روز دانش آموزان به پاس قدردانی از زحمات معلمین ، انواع هدایا را برای آنها در نظر می گیرند . خرید هدیه برای معلم ها یکی از لذت بخش ترین کارهایی است که در دورن تحصیل انجام داده ایم . انتخاب هدیه برای آموزگارانی که دوستشان داشتیم و از جان و دل برای تعلیم و تربیت ما وقت گذاشتند و جشن گرفتن یک روز به نام معلم های عزیز ، بدون شک از اتفاقات هیجان انگیز دوران تحصیل برای همه دانش آموزان است تا به آنها یادآوری شود که همیشه به یاد آنها هستیم .

   یکی از معایب اهدای هدیه توسط دانش آموزان در روز معلم این است که در یک مدرسه دانش آموزان با سطح معیشتی متفاوت حضور دارند و ممکن است خرید هدیه برای برخی از دانش آموزان سخت باشد و از این رو این رسم برای آنها آزار دهنده باشد . این مسئله می تواند به راحتی توسط مدارس مورد بررسی و پیگیری قرار بگیرد . به این صورت که خود مدیریت مدارس جهت خرید هدایای تبلیغاتی برای معلمین اقدام نمایند . در این میان می توان از کمک های دانش آموزان نیز بهره گرفت . در این صورت تمامی معلمین از هدایای مشابه و با کیفیت یکسان برخوردار می شوند و احساس ناراحتی برای هیچ یک از دانش آموزان باقی نمی ماند .

   در انتخاب هدایای تبلیغاتی برای معلمین باید توجه داشت هدیه مناسب با نیاز معلمین خریداری شود و همچنین به گونه ای باشد که یادآور خاطرات خوب مدرسه برای آنها باشد . بطوریکه با دیدن آن هدیه خاطراتی خوب از مدرسه ، همکاران و دانش آموزان برای معلم تداعی شود . در این مقاله به معرفی بهترین هدایای تبلیغاتی که مناسب معلمین و اساتید است می پردازیم .

- ست خودکار ، روان نویس و خودنویس تبلیغاتی

   یک خودکار تبلیغاتی یا روان نویس تبلیغاتی یا خودنویس شیک ، همراه همیشگی یک معلم در مدرسه یا محیط بیرون از مدرسه است . قلم یک معلم ، معرفی کننده اعتبار و شخصیت او است . انواع خودکار تبلیغاتی با برندهای مختلف ، اشکال گوناگون و در رنگبندی های متعدد را می توان برای اهدا به معلمین عزیز در نظر گرفت . و از آنجایی که قلم جزء پرکاربرد ترین ابزار برای معلمین است ، می تواند یک انتخاب عالی جهت هدایای تبلیغاتی معلمین باشد . انواع خودکار تبلیغاتی یوروپن ، شیفر ، کراس ، ایپلمات ، ملودی ، پورتوک و ... با حک نام معلمین را می توان برای اهدا به این عزیزان در نظر گرفت .

- لیوان سرامیکی تبلیغاتی

   لیوان نیز از هدایای تبلیغاتی پرکاربرد و پر طرفدار است . بعد از اتمام یک کلاس و جهت رفع خستگی ، نوشیدن چای یا قهوه در لیوان شخصی خودتان که با اسم خود شما تزئین شده است ، لذت دیگری دارد . به طور کلی نوشیدن انواع نوشیدنی در لیوان تبلیغاتی که اسم شما بر روی آن چاپ شده و مختص خود شماست ، همیشه لذت بخش خواهد بود .

- جعبه پذیرایی تبلیغاتی

   جهت نظم دادن به سرویس پذیرایی ، وجود یک جعبه پذیرایی برای هر بانوی ایرانی لازم است که از آن برای نظم دادن به بسته های انواع نوشیدنی ، بیسکوییت ، دمنوش ، آجیل و خشکبار و سایر خوراکیها می توان استفاده نمود . اهمیت داشتن این هدایای تبلیغاتی در این است که وسایل پذیرایی شما همیشه و به صورت مرتب و منظم در اختیار میهمان شما قرار دارد و میهمان قادر به پذیرایی از خود است .

- هدایای تبلیغاتی الکترونیک

   یک فلش تبلیغاتی می تواند به مراتب از هر نوع هدیه دیگری برای یک معلم کاربردی باشد . با توجه به هوشمند بسیاری از مدارس ، معلمین اطلاعات خود را بر روی فلش براحتی برای استفاده جابجا می کنند و همیشه منبع وسیعی از اطلاعات را به همراه خود دارند .

- کتب نفیس تبلیغاتی

   به عنوان یک هدیه تبلیغاتی نوستالژی و همیشه دوست داشتنی ، می توان به کتن نفیس تبلیغاتی اشاره نمود . دیوان حافظ ، گلستان و بوستان سعدی ، شاهنامه ، قرآن و ... از مواردی است که از قدیم الایام مورد توجه اهالی فرهنگ و هنر بوده و از همین رو جزو هدایای تبلیغاتی است که می توان برای معلمین در نظر گرفت .

- صنایع دستی تبلیغاتی

   این دسته از هدایای تبلیغاتی همیشه مورد توجه اکثر افراد جامعه هستند . معلمین جزو افرادی هستیند که قطعا زحمت فراوان جهت تولید و عرضه صنایع دستی را درک می کنند و ارج می نهند .

- ساعت تبلیغاتی

   اعم از ساعت رومیزی تبلیغاتی یا ساعت دیواری تبلیغاتی . از لوازم واجب و ضروری در هر خانه است . مدارس می توانند با چاپ نام و لوگوی مدرسه و یک شعار زیبا ، روز معلم را با اهدای یک ساعت تبلیغاتی به معلمین خود تبریک بگویند.

- کیف پول تبلیغاتی

   انواع کیف پول چرمی را در رنگبندی متفاوت و زیبا در میان هدایای تبلیغاتی جهت روز معلم می توان در نظر گرفت . کیف پول نیز یکی از اقلام کاربردی است که چاپ یک تبلیغ بر روی آن می تواند این هدیه تبلیغاتی را ماندگار نماید .

بسیاری از هدایای تبلیغاتی دیگر را می توان بسته به میزان شناخت مدیران مدرسه از معلمین خود در نظر گرفت . در این مقاله به پرکاربردترین و پر بازدیدترین هدایای تبلیغاتی اشاره نمودیم .

نظرات