پنجشنبه 13 بهمن 1401

  • delivery ارسال به تمام کشور
  • support پشتیبانی خدمات
  • reward ضمانت کیفیت

ارتقاء کسب و کار با استفاده از هدایای تبلیغاتی

ارتقاء کسب و کار با استفاده از هدایای تبلیغاتی
چکیده این مطلب : انتشار : 1401/01/31 0 نظر 520 بازدید

 

 

در انتخاب هدایای تبلیغاتی کاربردی بودن هدیه ، جنس بدنه که قابلیت چاپ را داشته باشد ، و دوام محصول حرف اول را می زند . هدیه ای انتخاب نمایید که با استفاده مستمر از آن در طول روز ، اسم شما به صورت ناخودآگاه در ذهن مخاطب یادآوری شود .

   ارتقاء کسب و کار با استفاده از هدایای تبلیغاتی

   در گذشته به دلیل نبودن فضای رقابتی شدید بین کسبه ، شروع یک کسب و کار جدید و یا گسترش کسب و کار امری نسبتا ساده بود . ولی امروزه با توجه به گسترش فضای مجازی و راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی و افزایش شدید رقابت بین فروشندگان برای افزایش فروش و جذب مشتری ، ارتقاء کسب و کار به نظر کاری بسیار دشوار تر و زمان برتر از گذشته می رسد . شرکت های مختلف روش های متفاوتی را جهت ارتقاء کسب و کارشان ، افزایش فروش و جذب مشتری وفادار به کار می گیرند . مانند در نظر گرفتن تخفیف های مناسبتی ، بازاریابی و ارسال یک ویزیتور متبحر به همراه نمونه محصولات شرکت  برای مشتریان و ارتباط مستقیم با آنها ، ارتباط غیر مستقیم و معرفی کالا و محصولات از طریق تماس تلفنی و ... . در میان تمامی این اقدامات ، بهترین و کم دردسرترین راه استفاده از هدایای تبلیغاتی می باشد .

   لازم است در ابتدا به معرفی کلمه هدایای تبلیغاتی بپردازیم . هدیه تبلیغاتی به هر نوع کالا و محصول اطلاق می شود که برند یک شرکت روی آن چاپ شده باشد . این کالا ممکن است یک خودکار تبلیغاتی باشد ، یا لیوان تبلیغاتی ، جاکلیدی تبلیغاتی ، فلش تبلیغاتی ، پاوربانک تبلیغاتی و ... و هر محصولی که قابلیت چاپ بر روی آن وجود داشته باشد . در حقیقت هدایای تبلیغاتی مانند یک کارت ویزیت می توانند اطلاعات شرکت شما را بسیار موثرتر از کارت ویزیت مبادله کنند .

   اکنون که با عنوان هدیه تبلیغاتی آشنا شدید ، ببینیم چگونه می توان به وسیله انواع هدایای تبلیغاتی رونق کسب و کار را بیشتر کرد . همان طور که پیش تر اشاره شد یک هدیه تبلیغاتی در صورتی که با دقت نظر انتخاب شده باشد ، می تواند به عنوان کارت ویزیت شما روزانه در معرض دید افراد زیادی قرار گیرد . مزیت هدیه تبلیغاتی نسبت به کارت ویزیت این است که این هدایا از بین کالاهای کاربردی انتخاب می شوند که روزانه کاربرد زیادی داشته باشند . کارت ویزیت همیشه در کیف و یا کیف پول شما قرار می گیرد و بجز شما ، کسی به آن دسترسی ندارد . ولی با چاپ لوگو بر روی یک هدیه تبلیغاتی و اهدای آن به مشتریان خود ، علاوه بر اینکه لوگو و نام شما در ذهن مشتری باقی می ماند ، مشتری شما با استفاده روزانه از هدیه تبلیغاتی ، خود مبلغی برای برند شما می شود . از این رو هر چه این هدایای تبلیغاتی کاربردی تر باشند و مشتری شما بیشتر از آن استفاده کند و در معرض دید افراد بیشتری باشد ، برای شما سودمند تر است .

   نکته دیگری که علاوه بر کاربردی بودن هدیه تبلیغاتی باید به آن توجه داشت ، جنس بدنه هدایای تبلیغاتی است . بدنه هدیه باید به گونه ای باشد که قابلیت چاپ داشته باشد و بتوان انواع چاپ اعم از چاپ تامپو ، حک لیزر ، چاپ فلت ، چاپ سیلک و ... را جهت تبلیغات روی آن پیاده نمود . چاپ تبلیغات روی هدایای تبلیغاتی نیز باید به گونه ای جذاب و خیره کننده باشد ، که در نگاه اول به هدیه تبلیغاتی اسم و مشخصاتی که روی آن چاپ شده است ، براحتی قابل مشاهده باشد و مشخصات کلی در ذهن مشتری باقی بماند .

   وقتی در خرید هدایای تبلیغاتی نهایت دقت و توجه و سلیقه را بکار بگیرید ، در این صورت می توانید به هدیه تبلیغاتی خود به عنوان ابزار بازاریابی و توسعه شغل و کسب و کارتان نگاه کنید . زمانی که مشتری یک هدیه بی نقص و بی نظیر و با کیفیت از شما دریافت می کند ، مسلما در خریدهای بعدی ترجیح می دهد مجددا از شما خرید نماید . در صورت رضایت مشتری از شما ، قطعا در صورت نیاز شما را به آشنایان و همکاران خود نیز معرفی می نماید . و زمانی که همین روند رضایت و ایجاد مشتری وفادار ادامه دار باشد ، برند شما به افراد بیشتری معرفی می گردد . به همین صورت نام شما بین طیف بیشتری از خریداران و مشتریان مطرح می شود . به همین خاطر است که گفتیم در انتخاب هدایای تبلیغاتی نهایت دقت را بکار گیرید . یک هدیه تبلیغاتی ساده ، اما با کیفیت با چاپ برند شما ، بهتر از چندین ویزیتور و بازاریاب حرفه ای عمل خواهد کرد . کما اینکه در هزینه هم بسیار صرفه جویی می شود .

   پس دقت داشته باشید که در انتخاب هدایای تبلیغاتی کاربردی بودن هدیه ، جنس بدنه که قابلیت چاپ را داشته باشد ، و دوام محصول حرف اول را می زند . هدیه ای انتخاب نمایید که با استفاده مستمر از آن در طول روز ، اسم شما به صورت ناخودآگاه در ذهن مخاطب یادآوری شود .

نظرات