• ارسال به تمام کشور
  • پشتیبانی خدمات
  • ضمانت کیفیت

مقالات

 آنچه باید در مورد هدیه دادن و هدایای تبلیغاتی بدانید

آنچه باید در مورد هدیه دادن و هدایای تبلیغاتی بدانید

زمانی که ارتباطات مستمر در زندگی و تجارت حرف اول را بیان میکند، هدیه دادن به یک هنر واقعی تبدیل خواهد شد. این امر هم در مورد زندگی شخصی و هم در دنیای تجارت صدق می کند و بسیار بیشتر از مبادله ی یک شئ ساده است. به همین دلیل است که هدیه دادن به بخشی از ارتباطات تبدیل شده است، زیرا با یک هدیه پیامی را نیز منتقل می کنیم.

7 بازدید ادامه ...
چرا هدایای  تبلیغاتی کار می کنند

چرا هدایای تبلیغاتی کار می کنند

    چرا هدایای تبلیغاتی یکی از اولین تکنیک‌های تبلیغاتی مورد استفاده در نظر گرفته می‌شوند و چرا با توجه به پیشرفت تکنولوژی هنوز هم وجود دارند. اگر یک دقیقه به خانه یا محل کار خود نگاه کنید، احتمالاً خواهید دید که حداقل یک محصول تبلیغاتی دارید. با توجه به مطالعه تاثیرگذاری تخصص های تبلیغاتی (ASI)، اقلام تبلیغاتی همچنان پربازدیدترین شکل تبلیغات در بین مصرف کنندگان هستند.

16 بازدید ادامه ...
تاثیر هدایای تبلیغاتی در ارتقای کسب و کار

تاثیر هدایای تبلیغاتی در ارتقای کسب و کار

ما در عصر اینترنت، هوش مصنوعی و فناوری های دیجیتالی زندگی می کنیم. به این ترتیب، به نظر می رسد بازاریابی آنلاین تنها چیزی است که بازاریابان هنگام تلاش برای جذب مشتریان جدید به آن فکر می کنند. با توجه به اینکه بسیاری از بازاریابان تلاش های بازاریابی خود را به شیوه آنلاین انجام می دهند، استفاده از محصولات تبلیغاتی به عنوان راهکاری بسیار موثر برای ارتقای یک تجارت گاها نادیده گرفته می شود.

30 بازدید ادامه ...
رقابت هدایای تبلیغاتی با شیوه های نوین تبلیغات

رقابت هدایای تبلیغاتی با شیوه های نوین تبلیغات

    برندها در بازار تجارت جهانی هر ساله میلیاردها دلار را صرف تلاش برای تأثیرگذاری بر مصرف کنندگان می کنند. ایالات متحده به تنهایی سالانه حدود 298 میلیارد دلار هزینه تبلیغاتی دارد و به عنوان یکی از بزرگترین بازارهای تبلیغات در جهان شناخته شده است.مدل بازاریابی سنتی که در سال 1898 توسط یکی از بنیانگذاران تبلیغات، الیاس سنت المو لوئیس، توسعه یافت، فرآیند تصمیم گیری مصرف کننده را به چهار مرحله کلیدی محدود می کند: آگاهی، علاقه، میل و اقدام (AIDA). این مدل به استراتژی های بازاریابی کمک می کند تا مصرف کننده را در هر مرحله از فرآیند تصمیم گیری هدایت کنند.

37 بازدید ادامه ...
حقایق جالب توجه در مورد هدایای تبلیغاتی

حقایق جالب توجه در مورد هدایای تبلیغاتی

    استفاده از هدایای تبلیغاتی جهت بازاریابی در تمام جهان امری مرسوم است. باید دید چه فوایدی در استفاده از این اقلام وجود دارد که جزء برترین روش های تبلیغات به حساب می آیند و توسط بازار یابان و مشتریان مورد استقبال قرار می گیرند. محصولات تبلیغاتی را می توان در هرجایی مشاهده کرد.

35 بازدید ادامه ...
لزوم اثربخش بودن روش های تبلیغاتی

لزوم اثربخش بودن روش های تبلیغاتی

    هر شرکتی جهت معرفی فعالیت و کسب و کار خود در راستای فروش بیشتر محصولات و ارائه خدمات بیشتر نیاز به ابزاری قوی دارد که این کار را به صورت هدفمند برایش انجام دهد. امروزه این ابزار قدرتمند با نام تبلیغات شناخته می شود که به نوعی کار بازاریابی را برایش انجام می دهد.

61 بازدید ادامه ...
ارتقاء کسب و کار با استفاده از هدایای تبلیغاتی

ارتقاء کسب و کار با استفاده از هدایای تبلیغاتی

    در انتخاب هدایای تبلیغاتی کاربردی بودن هدیه ، جنس بدنه که قابلیت چاپ را داشته باشد ، و دوام محصول حرف اول را می زند . هدیه ای انتخاب نمایید که با استفاده مستمر از آن در طول روز ، اسم شما به صورت ناخودآگاه در ذهن مخاطب یادآوری شود .

160 بازدید ادامه ...
لیوان تبلیغاتی سرامیکی

لیوان تبلیغاتی سرامیکی

    یکی از به صرفه ترین و جذاب ترین هدایای تبلیغاتی ، لیوان تبلیغاتی یا ماگ تبلیغاتی است . لیوان های تبلیغاتی در انواع مختلف در بازار هدایای تبلیغاتی موجود هستند . لیوان تبلیغاتی سرامیکی ، لیوان تبلیغاتی پلاستیکی ، لیوان تبلیغاتی فلزی ، لیوان تبلیغاتی یخی یا شیشه ای و ... . در این مقاله به معرفی ماگ تبلیغاتی سرامیکی و نوع چاپ بر روی آن می پردازیم .

162 بازدید ادامه ...
هدایای تبلیغاتی مناسب روز معلم

هدایای تبلیغاتی مناسب روز معلم

       در تقویم کشور ما یکی از روزهای مهم و تاثیر گذار ، روز دوازدهم اردیبهشت معروف به روز معلم است . جشن گرفتن این روز یکی از رویدادهای جذاب و رایجی است که هر سال در مدارس صورت می پذیرد . در این روز دانش آموزان به پاس قدردانی از زحمات معلمین ، انواع هدایای تبلیغاتی را برای آنها در نظر می گیرند . خرید هدیه برای معلم ها یکی از لذت بخش ترین کارهایی است که در دورن تحصیل انجام داده ایم . 

230 بازدید ادامه ...
عید نوروز و هدایای تبلیغاتی مناسب نوروز

عید نوروز و هدایای تبلیغاتی مناسب نوروز

    عید نورورز یکی از کهن ترین و مهمترین اعیاد و آئین های سنتی ما ایرانیان است که هر ساله توسط تمامی ایرانیان جشن گرفته می شود . یکی از رسوم زیبا ، لذت بخش و دوست داشتنی که در این عید باستانی صورت می پذیرد عیدی دادن است . عموما بزرگان جمع به کوچکترها عیدی می دهند . این رسم زیبا علاوه بر خانواده ها ، در سایر قسمت های جامعه نیز رواج دارد . بدین صورت که شرکت ها ، نهاد ها و سازمان های دولتی یا خصوصی و ... علاوه بر هدیه های نقدی زیادی که به مناسبت عید نوروز برای کارمندان خود در نظر می گیرند ، این فرصت را غنیمت شمرده و و هر سال به مناسبت این رویداد مهم و به بهانه عید نوروز ،  هدایای تبلیغاتی مختلفی را برای مشتریان یا کارمندان خود فراهم می نمایند .

325 بازدید ادامه ...
هدایای تبلیغاتی اقتصادی

هدایای تبلیغاتی اقتصادی

  هدایای تبلیغاتی یکی از روشهای نوین تبلیغات در بازار فروش محصولات است . شرکت های مختلف با توجه به حیطه فعالیت خود و همچنینی با توجه به نیاز مشتریان خود ، اقدام به خرید کالاهایی می نمایند که بتوانند در زمان ها و مواقع خاص به مشتریان و یا حتی به کارکندان خود اهدا نمایند . هدایایی که هزینه های آن برای خود خریدار به صرفه بوده و برای مشتری یا کارمندان نیز کاربردی باشد ، طبیعتاً مورد توجه بیشتری قرار خواهد گرفت . 

282 بازدید ادامه ...
تاثیر هدایای تبلیغاتی

تاثیر هدایای تبلیغاتی

      زمانیکه یک شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به شروع یک فعالیت یا تاسیس یک شرکت می نماید ، در ابتدای کار به نظر می رسد که راه بسیار طولانی و دشواری در پیش رو دارد . شناخته شدن یک شرکت تازه تاسیس میان مشتریان نیازمند تلاش مداوم و پیگیریهای متعدد می باشد . مرسوم ترین روشی که در سالهای اخیر در سرتاسر دنیا جهت افزایش فروش رشد چشمگیری داشته ، استفاده از هدایای تبلیغاتی است . شناخت و معرفی محصول ،برند و عنوان تجاری متداول ترین دلیل بکار گیری کالاهای تبلیغاتی جهت بازاریابی و  تبلیغات است . هدایای تبلیغاتی بصورت جهانی جهت تبلیغ محصول ، عناوین شرکتها ، برندهای مختلف و ... مورد استفاده قرار می گیرند .

314 بازدید ادامه ...
خودکار تبلیغاتی یوروپن

خودکار تبلیغاتی یوروپن

    برند یوروپن یکی از معروف ترین و پر طرفدار ترین و شناخته شده ترین  نوشت افزار موجود در بازار هدایای تبلیغاتی است . برند یوروپن در سال 1999 میلادی در زمانی متولد و عرضه  شد که واحد پول اروپا ( یورو ) در بازارهای مالی جهانی شناخته شد . این برند تولید کننده انواع خودکار ، روان نویس و خودنویس می باشد که به صورت تک ، جفتی و یا ست سه تایی با جعبه های شیک و گاها نفیس در بازار عرضه می گردد . مجموعه هدایای تبلیغاتی آراگیفت ارائه دهنده انواع خودکار تبلیغاتی یوروپن ، خودنویس و روان نویس تبلیغاتی یوروپن با تضمین کیفیت می باشد .

285 بازدید ادامه ...
فلش تبلیغاتی کارتی

فلش تبلیغاتی کارتی

    فلش کارتی تبلیغاتی از انواع فلش ارزان موجود در بازار هدایای تبلیغاتی است . مزیت فلش تبلیغاتی کارتی نسبت به سایر فلش های تبلیغاتی در این است که لوگوی شما بر روی فضای قابل توجهی چاپ می شود . فلش کارتی تبلیغاتی را می توانید به راحتی در کیف پول خود در کنار سایر کارت های بانکی قرار دهید و همیشه همراه داشته باشید .

361 بازدید ادامه ...
خودکار تبلیغاتی فلزی

خودکار تبلیغاتی فلزی

       خودکار تبلیغاتی یکی از پر فروش ترین هدایای تبلیغاتی موجود در بازار است . خودکار تبلیغاتی در دو نوع پلاستیکی و فلزی به دلیل قیمت مناسب و به صرفه ، اهمیت و محبوبیت زیادی بین مشتریان هدایای تبلیغاتی دارند . در این مقاله نگاهی داریم به خودکار تبلیغاتی فلزی و انواع مختلف آن .

301 بازدید ادامه ...
خودکار تبلیغاتی پلاستیکی

خودکار تبلیغاتی پلاستیکی

    اکثر شرکت ها و سازمان ها جهت تبلیغات ، به دنبال هدایای تبلیغاتی ارزان و به صرفه هستند . تا بتوانند با صرف هزینه اندک ، تبلیغات مورد قبولی ارائه دهند . یکی از هدایای تبلیغاتی ارزان و بسیار پر کاربرد ، خودکار تبلیغاتی پلاستیکی است .در واقع می توان از خودکار پلاستیکی به عنوان ارزان ترین و پر فروش ترین هدایای تبلیغاتی نام برد . در این مقاله مفصلا راجع به خودکار پلاستیکی تبلیغاتی مطالعه بفرمایید .

332 بازدید ادامه ...
پاوربانک تبلیغاتی

پاوربانک تبلیغاتی

    تلفن های همراه بخشی مهمی از زندگی روزمره ما را تشکیل می دهند .  امروزه با افزایش چشمگیر استفاده از تلفن های هوشمند ، مشکل کاهش و اتمام باتری گوشی برای همه کاربران مسئله ساز است . استفاده از اینترنت همراه در ساعاتی که در منزل نیستید ، این مشکل را دو چندان می کند. میزان استفاده از باتری گوشی ، معمولا بیشتر از چیزی ست که باتری برای آن طراحی شده است .

503 بازدید ادامه ...
فلش تبلیغاتی

فلش تبلیغاتی

  با پیشرفت و توسعه تکنولوژی در دهه اخیر ، وسیله کارآمدی مانند فلش مموری براحتی جای خود را در میان کاربران باز کرده است . فلش مموری به واسطه کم حجم بودن ، قابلیت حمل آسان و ظرفیت های گوناگون براحتی جای سی دی ، دی وی دی و فلاپی دیسک و ... را گرفته است .

450 بازدید ادامه ...
خودکار تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی

      با توجه به رشد تکنولوژی همچنان بسیاری از انسان ها برای انجام کارها و یادداشت برداری و امور مکاتبه ای نیازمند خودکار میباشند. پس بهتر است اجازه دهید لوگوی شما بنویسد . 

3,315 بازدید ادامه ...
انواع هدایای تبلیغاتی

انواع هدایای تبلیغاتی

    هدایای تبلیغاتی دارای تنوع بسیار زیادی است . بطور کلی هر کالایی که بتوان بعنوان هدیه ، با چاپ لوگو و مشخصات شخصی به مشتریان داد ، می تواند یک هدیه تبلیغاتی باشد .

5,794 بازدید ادامه ...
تبلیغات و هدایای تبلیغاتی

تبلیغات و هدایای تبلیغاتی

    دراین مقاله سعی شده تا با نگاهی کوتاه و گذرا بر تاریخ تبلیغات و هدایای تبلیغاتی  اهمیت و تاثیر این صنعت را در افزایش فروش محصولات و خدمات و شناساندن هرچه بیشتر نام های تجاری به مشتریان معرفی نماییم.

2,570 بازدید ادامه ...