سه شنبه 27 مهر 1400

دسترسی سریع به محصولات

مقالات

لیوان تبلیغاتی

لیوان تبلیغاتی

     یکی از هدایای تبلیغاتی بسیار پرفروش و به صرفه ، لیوان تبلیغاتی سرامیکی یا ماگ تبلیغاتی است . لیوان تبلیغاتی با دارا بودن فضایی بسیار عالی جهت چاپ ، گزینه ای بی نظیر جهت تبلیغات  می باشد . از ماگ تبلیغاتی در نمایشگاه ها بسیار زیاد استفاده می شود . اهدای یک لیوان تبلیغاتی به مشتریان، در طول روز می تواند برند شما را در معرض دید افراد زیادی قرار دهد .

0 بازدید ادامه ...
پاوربانک تبلیغاتی

پاوربانک تبلیغاتی

    تلفن های همراه بخشی مهمی از زندگی روزمره ما را تشکیل می دهند .  امروزه با افزایش چشمگیر استفاده از تلفن های هوشمند ، مشکل کاهش و اتمام باتری گوشی برای همه کاربران مسئله ساز است . استفاده از اینترنت همراه در ساعاتی که در منزل نیستید ، این مشکل را دو چندان می کند. میزان استفاده از باتری گوشی ، معمولا بیشتر از چیزی ست که باتری برای آن طراحی شده است .

157 بازدید ادامه ...
فلش تبلیغاتی

فلش تبلیغاتی

  با پیشرفت و توسعه تکنولوژی در دهه اخیر ، وسیله کارآمدی مانند فلش مموری براحتی جای خود را در میان کاربران باز کرده است . فلش مموری به واسطه کم حجم بودن ، قابلیت حمل آسان و ظرفیت های گوناگون براحتی جای سی دی ، دی وی دی و فلاپی دیسک و ... را گرفته است .

160 بازدید ادامه ...
خودکار تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی

      با توجه به رشد تکنولوژی همچنان بسیاری از انسان ها برای انجام کارها و یادداشت برداری و امور مکاتبه ای نیازمند خودکار میباشند. پس بهتر است اجازه دهید لوگوی شما بنویسد . 

2,966 بازدید ادامه ...
انواع هدایای تبلیغاتی

انواع هدایای تبلیغاتی

    هدایای تبلیغاتی دارای تنوع بسیار زیادی است . بطور کلی هر کالایی که بتوان بعنوان هدیه ، با چاپ لوگو و مشخصات شخصی به مشتریان داد ، می تواند یک هدیه تبلیغاتی باشد .

5,058 بازدید ادامه ...
تبلیغات و هدایای تبلیغاتی

تبلیغات و هدایای تبلیغاتی

    دراین مقاله سعی شده تا با نگاهی کوتاه و گذرا بر تاریخ تبلیغات و هدایای تبلیغاتی  اهمیت و تاثیر این صنعت را در افزایش فروش محصولات و خدمات و شناساندن هرچه بیشتر نام های تجاری به مشتریان معرفی نماییم.

2,313 بازدید ادامه ...