پنجشنبه 13 بهمن 1401

  • delivery ارسال به تمام کشور
  • support پشتیبانی خدمات
  • reward ضمانت کیفیت

فواید خودکار تبلیغاتی

فواید خودکار تبلیغاتی
چکیده این مطلب : انتشار : 1401/06/26 0 نظر 171 بازدید

خودکار تبلیغاتی اولین انتخاب در بین محصولات تبلیغاتی هستند و بازاریابی با خودکارها نشان دهنده راهی منحصر به فرد برای افزایش آگاهی از برند است. همچنین خودکار می تواند منعکس کننده پیام تجارت و محصول شما باشد.

فواید خودکار تبلیغاتی

هنگام بررسی و خرید محصولات مناسب هدایای تبلیغاتی برای بازاریابی و برند سازی، هرگز خودکار تبلیغاتی را فراموش نکنید. خودکار تنها بخش کوچکی از هزینه های تبلیغاتی شما را در بر خواهد گرفت، اما سودی بسیار بیشتر برای شما به ارمغان می آورند. اگر از خود می پرسید که چطور و چگونه؟ خوب است به خواندن این مقاله ادامه دهید و با مزایای این محصول آشنا شوید و ببینید چرا خودکار پرفروش ترین هدیه تبلیغاتی است و اینکه از کجا خودکار تبلیغاتی باکیفیت بخریم؟

 اولین سوالی که باید پاسخ داده شود این است، چرا به هدایای تبلیغاتی نیاز دارید؟
با وجود اینکه شما به دنیای دیجیتال دسترسی دارید، چرا باید به یک هدیه فیزیکی توجه کنید؟

 خوب، در اینجا سه دلیل خوب، برای شروع وجود دارد!

مردم عاشق هدایای تبلیغاتی هستند، در این دوره که شبکه های اجتماعی فراوانی برای تعامل انسان ها وجود دارد، به هر کجا که نگاه کنیم، تبلیغات فراوانی از محصولات گوناگون خواهیم دید. اگر در فیس‌بوک یا یوتیوب هستید، ویدیو های شما توسط تبلیغات قطع می‌شود و بین پست‌ های دوستانتان، تبلیغات انواع شرکت‌ ها را مشاهده خواهید کرد. وقتی در حال جستجو در اینترنت هستید، تبلیغات از همه جا ظاهر می شود. از سوی دیگر، وقتی در خیابان های شهر قدم می زنید، بیلبوردها و آگهی ها همه جا هستند. وقتی هر مجله یا روزنامه ای را باز می کنید، متوجه می شوید که تبلیغات تقریباً بیشتر از محتوا هستند. بنابراین، واضح است که مردم از دیدن و شنیدن تبلیغات خسته خواهند شد.

در این زمان است که هدایای تبلیغاتی قدرت خود را نشان خواهند داد. افراد زیادی اهمیت این محصولات را از یاد برده اند و به مشتریان یا شرکای خود هدیه تبلیغاتی نمی دهند، بنابراین شما کمی متفاوت خواهید بود. به جای آزار دادن ذهن مخاطب با انبوه تبلیغات دیجیتالی، می‌توانید راه دیگری را در پیش بگیرید و یک محصول تبلیغاتی به آن‌ها بدهید تا از آن در زندگی روزمره خود استفاده کنند.

محصولات تبلیغاتی شناخت مخاطب از برند را افزایش خواهند داد. همچنین بسیاری از افرادی که هدایای تبلیغاتی را از شما دریافت می کنند حدودا تا دو سال برند شما را به خاطر خواهند داشت. علاوه بر این، هنگامی که آن ها به محصولی  از جنس تولیدات شما نیاز داشته باشند، به لطف آن هدیه تبلیغاتی، کسب و کار شما اولین چیزی است که آن ها  بررسی می کنند.

بازگشت سرمایه شگفت انگیز - چرخه عمر یک خودکار تبلیغاتی فلزی چند ماه است. این بدان معناست که مخاطبی که شما هدف قرار داده اید پیام تبلیغاتی شما را هر روز تا ماه ها می بیند. اگر خودکارهای چاپی را به صورت عمده خریداری کنید، قیمت تمام شده آن ها پایین تر خواهد بود و آن قلم ها با قیمتی ناچیز به صدها و هزاران نفر خواهند رسید.

خودکار تبلیغاتی فلزی

خودکار تبلیغاتی پرفروش ترین محصول تبلیغاتی است، اما چرا؟

مطمئناً، هدایای تبلیغاتی محبوب هستند، و پتانسیل بالایی در برندسازی و بازاریابی دارند، اما چرا باید خودکارهای چاپی سفارشی را انتخاب کنید؟ پاسخ ساده است – زیرا در سراسر جهان آن ها اولین انتخاب در بین محصولات تبلیغاتی هستند و بازاریابی با خودکارها نشان دهنده راهی منحصر به فرد برای افزایش آگاهی از برند است. همچنین خودکار می تواند منعکس کننده پیام تجارت و محصول شما باشد.

وقتی نوبت به هدایای تبلیغاتی می رسد، ارزش واقعی آن ها در قیمت نیست، بلکه به تاثیری است که بر احساس مخاطب خواهند گذاشت. هر کسی می تواند یک خودکار بخرد، اما مردم همچنان دوست دارند آن را به عنوان هدیه تبلیغاتی دریافت کنند. مهمتر از آن، به لطف قلم ها، آن ها به حامیان برند شما تبدیل می شوند. آن ها فقط از آن خودکار در محل کار، مدرسه یا خانه استفاده نمی کنند بلکه مایلند با دیگران در مورد چگونگی دریافت هدیه و شرکتی که آن اهدا کرده صحبت کنند.

قلم تبلیغاتی مدیریتی ایپلمات

چرا خودکار تبلیغاتی در ایجاد ارتباط موثر با مشتری اینقدر تاثیرگذار است؟

بیش از 50 درصد از مصرف کنندگان قلم های تبلیغاتی دارند، و این یک واقعیت است. کسب‌ و کارها می‌دانند که این بهترین راه برای به دست آوردن سود بیشتر است، زیرا خودکارها بهترین نسبت هزینه در ازای هر نمایش را ارائه می‌دهند. بهتر از هر کمپین PPC، بهینه سازی موتور جستجو یا تبلیغات فیس بوک. خودکار تبلیغاتی ثابت می کند که هدایای تبلیغاتی ارزش سرمایه گذاری را دارند.

مزایای خودکار تبلیغاتی چیست؟

1. قیمت

وقتی صحبت از قیمت به میان می‌آید، هیچ چیز نمی‌تواند بهتر از یک خودکار تبلیغاتی پلاستیکی باشد. آن ها برای شروع ارزان هستند. این بدان معنی است که شما برندسازی و تبلیغات ارزانی را روی کالایی که بادوام است انجام می دهید. تنها چیزی که باید در مورد آن به شما هشدار دهیم این است که انتظار نداشته باشید با انتخاب ارزان ترین گزینه موجود نتایج فوق العاده ای بگیرید. مطمئن شوید که مدلی را انتخاب کنید که ظاهر خوبی داشته باشد، چیزی که خسته کننده نباشد و مشتریان آن را ارزشمند بدانند. خودکارهای باکیفیت هنوز هم وقتی به صورت عمده سفارش می دهید بسیار مقرون به صرفه هستند و تأثیر مثبت دائمی بر مشتریان شما خواهند گذاشت. اگر با صرف مقداری هزینه بیشتر اقدام به خرید خودکار تبلیغاتی فلزی کنید نتایج بهتری دریافت خواهید کرد. همچنین این مورد را مد نظر قرار دهید که برای شرکای تجاری یا مدیران باید از خودکار تبلیغاتی مدیریتی استفاده نمود.

2. انتخاب ها

اینجاست که کار هیجان انگیز می شود. شما انتخاب های زیادی دارید. خودنویس تبلیغاتی، روان نویس، خودکار تبلیغاتی فلزی، مداد، خودکار تبلیغاتی ارزان، هایلایتر، خودکار تبلیغاتی مدیریتی، خودکار لوکس. می توانید مدل های زیادی در طرح و قیمت های مختلف را بررسی کنید، یک طرح خوب ایجاد کنید و قلم مناسب را برای مخاطبان خود انتخاب کنید، قطعا با واکنش های بسیار مثبت روبرو خواهید شد.

خودکار تبلیغاتی پلاستیکی

3. وفاداری مشتری

به لطف قلم های چاپی، می توانید پایگاهی از مشتریان وفادار بسازید. آن ها به سادگی برند شما را به خاطر نمی آورند، هنگامی که خودکار تبلیغاتی باکیفیت ممتاز خود را به آن ها بدهید، شما را به عنوان یک تجارت با کیفیت بالا که به جزئیات توجه می کند به یاد خواهند آورد.

4. در معرض دید بودن روزانه

اگر مدل مناسبی را انتخاب کنید و برندسازی را به درستی انجام دهید، خودکارهای چاپی شما در بیشتر مواقع مورد توجه افراد قرار می گیرد. یک خودکار تبلیغاتی خوب می تواند برای مدت طولانی دوام بیاورد، و یک خودکار زیبا چیزی است که مردم مایلند هر روز از آن استفاده کنند و به محل کار خود ببرند، جایی که دیگران بتوانند آن را ببینند.

خودکار تبلیغاتی پلاستیکی

5. تطبیق پذیری و عملی بودن

قانون طلایی هر هدیه تبلیغاتی خوب این است، محصولی را به مشتریان هدیه کنید که نیاز دارند، چیزی که بتوان به طور مکرر از آن استفاده کرد. برخی از کسب و کارها تمایل دارند اقلامی را که مسیر آن ها به سطل زباله یا پشت کشو ختم می شود، به مردم عرضه کنند. اینجا است که متوجه می شویم چرا خودکار تبلیغاتی محبوب ترین محصول تبلیغاتی است؟! همه ما به صورت روزانه می نویسیم و از خودکارها استفاده زیادی می شود، پس همیشه باید در دسترس باشند.

در پایان

نکته اینجاست، هر آن چیزی که می‌خواهید با برندسازی و یا کمپین‌های بازاریابی خود به دست بیاورید، خودکار تبلیغاتی قطعاً به شما کمک می‌کنند تا سریع‌تر خواسته ی خود را محقق کنید. اگر مطمئن شوید که نیاز مخاطب را به درستی شناسایی کرده اید و از محصولی باکیفیت استفاده کنید و یک طرح خوب بر روی آن چاپ کنید، وفاداری مشتری و یک تبلیغ طولانی مدت و مقرون به صرفه برای شرکت خود را تضمین خواهید کرد.

خودکار تبلیغاتی فلزی پورتوک

از کجا ارزان ترین هدایای تبلیغاتی مانند خودکار تبلیغاتی را تهیه کنیم؟

قلم های تبلیغاتی مناسب را در آراگیفت بیابید.
در آراگیفت، ما بیش از 1000 خودکار تبلیغاتی داریم که می‌توانید برای کمپین بعدی خود انتخاب کنید، از گزینه ‌های پلاستیکی ارزان قیمت گرفته تا خودکار فلزی تبلیغاتی و خودکار تبلیغاتی مدیرتی و لوکس. ما به خود افتخار می کنیم که در راه موفقیت شما در کنارتان هستیم.

بهترین خودکار تبلیغاتی فلزی چیست؟

برند های بسیاری در بازار هدایای تبلیغاتی وجود دارند که برای چاپ تبلیغات و هدیه دادن مناسب هستند. یکی از بهترین برندهایی که می توانیم به شما معرفی کنیم خودکار تبلیغاتی فلزی پورتوک می باشد. محصولات این برند به دلیل تعدد طرح و رنگ، متناسب با تما سلیقه ها می باشند. در میان محصولات این برند هدایای تبلیغاتی ارزان را میتوان پیدا کرد.

چه خودکاری به عنوان خودکار تبلیغاتی مدیریتی شناخته می شود؟

مطرح ترین برند هایی که هدایای تبلیغاتی مدیریتی به خصوص خودکار را ارائه میکنند عبارتند از: خودکار مدیریتی تبلیغاتی یوروپن، محصولات برند شیفر، قلم تبلیغاتی کراس، ایپلمات، ملودی، پیرکاردین، دلتا و قلم ماندگار فوراور. محصولات متنوعی از هرکدام از این برندها را میتوانید در آراگیفت مشاهده نموده و خریداری کنید.

خودنویس تبلیغاتی

نظرات