• delivery ارسال به تمام کشور
  • support پشتیبانی خدمات
  • reward ضمانت کیفیت

قلم تبلیغاتی عالی برای مخاطبان شما

قلم تبلیغاتی عالی برای مخاطبان شما
چکیده این مطلب : انتشار : 1401/09/21 0 نظر 135 بازدید

 

 

خودکار تبلیغاتی کالای ساده و در عین حال بسیار موثر را به عنوان یک سرمایه گذاری مطمئن در تبلیغات تجاری می باشد.

قلم تبلیغاتی عالی برای مخاطبان شما

حتما شنیده اید که می گویند قلم قدرتمندتر از شمشیر است.  پس چرا این کالای ساده و در عین حال بسیار موثر را به عنوان یک سرمایه گذاری مطمئن در تبلیغات تجاری خود در نظر نگیرید؟ علیرغم سبک زندگی آنلاین محور ما، اکثریت قریب به اتفاق مردم همچنان به صورت روزانه از خودکار استفاده می‌کنند. اگر قصد دارید تا از خودکار تبلیغاتی برای بازاریابی خود استفاده کنید با ما همراه باشید تا تجربیات خود را با شما در میان بگذاریم.

فرقی ندارد، چه برای دانش‌آموزی که برای نوشتن مطالب و تکالیف درسی خود به خودکار نیاز داشته باشد و  یا مدیری که برای امضای اسناد به قلم های نفیس و باکیفیت و خودکار مدیریتی نیاز دارد، ما بهترین خودکار تبلیغاتی را برای کمک به بهبود تجربه نوشتن آن ها و همچنین متمایز کردن کسب‌ و کار شما در اختیار داریم.
البته، در این مطلب تعداد کمی از محصولات ما به شما معرفی خواهد شد، برای دیدن تمام محصولات ما، از بخش های خودکار تبلیغاتی و خودکار تبلیغاتی مدیریتی دیدن کنید.

خودکار تبلیغاتی فلزی پورتوک 152

خودکار تبلیغاتی فلزی پورتوک 152

خودکار تبلیغاتی مناسب برای دانش آموزان

برای نوشتن پاسخ ها در یک امتحان انگلیسی و یا در حال حل معادلات در کلاس شیمی، با مجهز کردن دانش آموزان به خودکارهایی زیبا، روان و با کیفیت، به آن ها کمک می کنید تا با آرامش و لذت بیشتری  کارهای خود را انجام دهند. با در نظر گرفتن این موضوع، طیف وسیع خودکارهای تبلیغاتی پلاستیکی ارزان ما می تواند راه حل مناسبی برای شما باشد.  
علاوه بر این، برای دانش‌آموزان در مقاطع بالا و دانشجویان می توان از بهترین خودکارهای تبلیغاتی فلزی موجود در سایت آراگیفت استفاده کرد. همچنین خودکار تبلیغاتی به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی ایده آل برای دانشجویان دانشگاهی که می خواهند یادداشت برداری کنند، بسیار کاربردی و هدیه ای عالی برای استفاده در رویدادهای دانشجویی می باشد.

خودکار تبلیغاتی عالی برای کارمندان اداری

در محیط های اداری به قلم هایی نیاز دارند که به اندازه کارمندانی که از آن ها استفاده می‌کنند دارای ظاهری عالی و کارآمد باشند. برای کارمندان اداری انواع خودکار تبلیغاتی فلزی از برندهایی ماندد پورتوک، ملودی، یوروپن و ... گزینه های مناسبی هستند. با حک شدن لوگوی کسب و کار شما در کنار آن، یک آیتم فوق العاده برای همکاران یا مشتریان شما ایجاد می شود.

استفاده از یک خودکار تبلیغاتی یک شکل ساده و لی با کیفیت برای اعضای یک شرکت، ظرافت شرکتی را به جلسات با مشتریان اضافه می کند. در همین حال، مشتریان با دریافت چنین خودکاربا کیفیتی تحت تأثیر قرار خواهند گرفت. ظاهر این هدایای تبلیغاتی بسیار برای مخاطب مهم است. علاوه بر این، این هدایای تبلیغاتی واقعاً مقرون به صرفه هستند و قیمت آنها از 20 هزار تومان برای هر قلم شروع می شود.

خودکار تبلیغاتی یوروپن STAND

خودکار تبلیغاتی یوروپن STAND

تاثیر استفاده از خودکار تبلیغاتی برای مشتریان بالقوه در نمایشگاه

زمانی که برند خود را در یک نمایشگاه تجاری به نمایش می گذارید، یک چیز وجود دارد که می خواهید: آگاهی برای برند خود. شما می خواهید که مردم از غرفه شما بازدید کنند، کسب و کار شما را کشف کنند و در واقع برند شما را به یاد بیاورند. شما می خواهید کاری کنید که شرکت خود را در چشم آنها نشان دهید، به جای اینکه در میان غرفه های دیگری که از کنار آنها عبور کرده اند به دریای گمنامی بروید. این آرزویی دست نیافتنی نیست، درست است…؟

خوب، در واقع، نه. تحقیقات نشان می‌دهد خودکارهای تبلیغاتی می‌توانند ابزارهای بازاریابی فوق‌العاده مؤثری را همراه با هدایای تبلیغاتی مختلف دیگر بسازند. انواع خودکار تبلیغاتی فلزی ما یک خودکار تبلیغاتی خوشایند برای استفاده است که تجربه نوشتن روان را با طراحی آسان ترکیب می‌کند. با افزودن لوگو و نام تجاری شما بر روی آن، تبدیل به یک تابلوی تبلیغاتی فوق العاده می شود همچنین خودکار تبلیغاتی مدیریتی برای افراد خاصی که از غرفه شما دیدن می کنند می تواند محصولی جذاب و تاثیرپذیر باشد.

خودکار تبلیغاتی مدیریتی یوروپن مدل ROOK

خودکار تبلیغاتی مدیریتی یوروپن مدل ROOK

قلم تبلیغاتی عالی برای مخاطبانی که دوستدار محیط زیست هستند

اگر یک کسب و کار دوستدار محیط زیست را مدیریت می کنید، می توانید همان ارزش ها را در بازاریابی خود به کار ببرید. یا شاید فقط می خواهید نشان دهید که کسب و کار شما دارای مسئولیت زیست محیطی است. در هر صورت، دسته ای از خودکارهای تبلیغاتی پلاستیکی ما برای نشان دادن علاقه شما به حفظ محیط زیست، عالی است. خودکار تبلیغاتی پلاستیکی که تجزیه پذیر بوده و آسیبی به محیط زیست نمی زند. این نوع از خودکار تبلیغاتی پلاستیکی ترکیبی از فناوری مدرن با مواد سازگار با محیط زیست، از پلاستیک ABS و بامبو ساخته شده است و برای استفاده با دستگاه های صفحه لمسی و گوشی های هوشمند عالی است. با حک شدن لوگوی شما به وضوح روی آن، تبدیل به یک هدیه تبلیغاتی درخشان می شود که کسب و کار شما را با مسئولیت زیست محیطی هماهنگ می کند.

قلم تبلیغاتی مناسب برای مخاطبان تاجران

چه مشتری هدف شما یک معمار باشد که نیاز به ترسیم پلان زمین داشته باشد یا سازنده ای که در موارد متعدد نیاز به یک خودکار دارد، ما انواع خودکار تبلیغاتی فلزی حک شده با برند شما را پیشنهاد می دهیم که می توانند گزینه ی درخشانی ایجاد کنند. این دسته ار مخاطبان با افراد زیادی در طول روز سر و کار دارند و بنابراین می توانند با استفاده روزانه از خودکار تبلیغاتی ختصاصی شما، ناخودآگاه سفیر تبلیغات برند شما باشند.

خودکار و خودنویس مدیریتی ایپلمات SCHMIDTS

خودکار و خودنویس مدیریتی ایپلمات SCHMIDTS

قلم تبلیغاتی عالی برای با ارزش ترین مشتریان شما

ممکن است تجربه چندین ساله همکاری با یکدیگر را جشن بگیرید یا فقط بخواهید از مشتریان برتر خود به خاطر خدمات و پشتیبانی مستمرشان تشکر کنید. در هر مناسبت یا جشن با ارائه یک خودکار تبلیغاتی ارزشمند چاپ شده به آنها نشان دهید که از کار با آنها قدردانی می کنید. در این موارد یک خودکار تبلیغاتی مدیریتی از برندهای مطرحی همچون کراس، شیفر، ایپلمات، ملودی و ... خیلی چشمگیرتر از یک خودکار تبلیغاتی ساده است. یک خودکار تبلیغاتی مدیریتی شخصی سازی شده از طرف شما است که مشتریان شما را خیره می کند. با خودکار مدیریتی تبلیغاتی به بازاریابی خود حس لوکسی اضافه کنید.

هر یک از این هدایای تبلیغاتی مدیریتی ارزشمند در یک جعبه نفیس ارائه می شوند. تنها مشکل کوچکی که ممکن است داشته باشید این است که این هدایای تبلیغاتی آنقدر دوست داشتنی هستند که ممکن است واقعاً نخواهید هیچ یک از آنها را ببخشید ...

نظرات