دوشنبه 29 اسفند 1401

  • delivery ارسال به تمام کشور
  • support پشتیبانی خدمات
  • reward ضمانت کیفیت

خودکار تبلیغاتی کراس (CROSS)

توضیحات

خودکار مدیریتی تبلیغاتی کراس

برند  Crossاز زمان آغاز به کار خود در سال 1846 میلادی تا به امروز برخی از بهترین ابزارهای نوشتاری شناخته شده برای بشر را ایجاد کرده است. ریچارد کراس شرکتA.T. Cross  را در سال 1846 تاسیس کرد. این خانواده در ابتدا جواهرساز بودند و تأثیر آن تجارت در سال های اولیه بر شهرت این برند بسیار مشهود بود و هنوز هم می توان آن را دید. این شرکت پیشرفت های بزرگی در فضای نوشتن ایجاد کرد، آنها پیشگامان تولید مدادهای مکانیکی مدرن و اولین خودکارهای سبک نگاری هستند.
خودکار مدیریتی کراس یک برند آمریکایی است و قلم‌های آن نمادهای نوآوری آمریکایی هستند که هنوز هم در خط مقدم نوشتن تاریخ آمریکای امروز هستند. خودکار های لوکس کراس توسط هر رئیس جمهور آمریکا از ریگان گرفته تا بایدن برای امضای قوانین رسمی استفاده شده است.
قلم های کراس در سراسر جهان طرفدارانی دارند. دلایل متعددی وجود دارد که چرا این نام تجاری فوراً در کشورهای سراسر جهان قابل تشخیص است. در ادامه به بررسی برخی از این دلایل خواهیم پرداخت:

خودکار تبلیغاتی کراس

کیفیت مواد مقاوم و طول عمر

با مراقبت و توجه مناسب، خودکار تبلیغاتی لوکس کراس میراثی است که می‌توان آن را به نسل بعدی منتقل کرد تا از آن لذت ببرند. این خودکارها به دلیل قابل اعتماد بودن و طول عمر خود شناخته شده اند، بنابراین می توانید منتظر یک عمر نوشتن لذت بخش باشید. بخشی از این شهرت به دلیل گارانتی مکانیکی Cross Lifetime است. تمام ابزارهای نوشتن کراس بدون در نظر گرفتن سن، بدون شک در برابر خرابی مکانیکی تضمین می شوند. هر قلمی از این برند که تحت این گارانتی نیاز به سرویس داشته باشد، بدون هزینه تعمیر یا تعویض می شود.

زیبایی و تنوع محصول

این برند در سراسر جهان از شهرت درخشانی برخوردار است. طرح های زیبا و مواد با کیفیت به کار رفته به این برند اجازه می دهد تا قلم هایی عالی و جذاب را به بازار عرضه کنند. هر قلم کراس حداقل 120 بار در طول تولید بازرسی می شود تا از عملکرد برتر اطمینان حاصل شود. هر ابزار 9 بار در پیکربندی‌های مختلف آزمایش می‌شود تا تضمین شود که پس از سقوط در فاصله تقریباً سه فوتی، قابل استفاده است. قبل از راه‌اندازی، تمام روکش‌های جدید تا 100 ساعت آزمایش می‌شوند تا اطمینان حاصل شود که در برابر خوردگی و محو شدن رنگ مقاوم هستند.

خودنویس کراس

قیمت قلم کراس

قیمت خودکار تبلیغاتی مدیریتی و یا خودکار لوکس کراس در میان خودکارهای لوکس بسیار مناسب و در رنج معقولی است، که این برند را به یک برند محبوب برای مبتدیان و کلکسیونرها تبدیل می کند. قلم ها طوری طراحی شده اند که به راحتی قابل پر کردن و استفاده مجدد برای یک عمر لذت هستند. کراس در 140 کشور در سراسر جهان فعالیت می کند. شارژ مجدد قلم کراس به راحتی در دسترس و ارزان است، بنابراین داشتن یک خودکار کراس درد سرهای غیرمنتظره ای ندارد.

شخصی سازی

هدیه ایده آل چیزی است که ماندگاری طولانی داشته باشد، ارتباط شخصی با گیرنده داشته باشد و یک کالای لوکس باشد که مورد نیاز مخاطب است. و بسیاری از قلم‌های Cross تمام این گزینه ها را دارا می باشند تا به یک هدیه تبلیغاتی لوکس تبدیل شوند. یک هدیه شخصی، یک هدیه متفکرانه است و یک راه عالی برای بزرگداشت مناسبتی خاص است. قلم های کراس یکی از بهترین و لوکس ترین گزینه ها برای هدایای تبلیغاتی مدیریتی و خاص می باشند.

قلم رئیس جمهور

Cross قلم روسای جمهور آمریکاست. رؤسای جمهور ریگان، کلینتون، بوش، اوباما و ترامپ به دلیل شهرت این برند در کیفیت، همگی قلم های کراس را به عنوان قلم رسمی خود انتخاب کرده اند. در زمان پرزیدنت بایدن نیز، کراس به دلیل سابقه طولانی در تهیه ابزارهای نوشتاری رسمی توسط دفتر رئیس جمهور انتخاب شد. این خودکار در رود آیلند آمریکا از قطعات خارجی و داخلی طراحی و مونتاژ شد. قلمی دقیق که مختص رئیس جمهور ساخته شده است بر اساس مشخصات وی است.
تمامی این موارد خودکار تبلیغاتی لوکس کراس را به یک گزینه ی قوی و مطمئن به عنوان هدایای تبلیغاتی مدیریتی معرفی می کند. قلمی ماندگار و کلکسیونی که در قیمت ها و طرح های مختلف ارائه می شود. انواع خودکار تبلیغاتی مدیریتی کراس را در سایت گروه هدایای تبلیغاتی آراگیفت مشاهده کنید تا با خیالی آسوده هدیه ای لوکس برای افراد خاص را از این میان انتخاب نمایید.

خودنویس کراس

خرید خودکار مدیریتی تبلیغاتی کراس

شرکت کراس ( CROSS ) سالهاست در زمینه تولید خودکار کراس فعالیت دارد . با اینهمه و با گذشت سالیان سال از آغاز فعالیت این شرکت ، در زمینه تولید خودکار تبلیغاتی فلزی روز به روز پیشرفت و خلاقیت داشته است .به همین سبب ما خودکار تبلیغاتی کراس را جزء بهترین و با کیفیت ترین هدایای تبلیغاتی خود جای داده ایم . تولید خودکار تبلیغاتی فلزی گرانبها یکی از ویژگیهای کراس می باشد . خودکار تبلیغاتی کراس در رنج قیمتی بسیار متفاوت ، می تواند به عنوان هدایای تبلیغاتی مدیریتی و بسیار خاص در نظر گرفته شود .اکثر محصولات این شرکت به صورت جفتی خونویس و خودکار تبلیغاتی ، یا روان نویس و خودکار تبلیغاتی کراس و یا خودکار تک عرضه می گردند .

مشتری گرامی لطفا جهت اطلاع از شرایط فروش و میزان تخفیفات حتما تماس حاصل فرمایید .

(نمایش بیشتر)