دوشنبه 29 اسفند 1401

  • delivery ارسال به تمام کشور
  • support پشتیبانی خدمات
  • reward ضمانت کیفیت

خودکار تبلیغاتی یوروپن

خودکار تبلیغاتی یوروپن
چکیده این مطلب : انتشار : 1400/09/10 0 نظر 480 بازدید

 

 

برند یوروپن یکی از معروف ترین و پر طرفدار ترین و شناخته شده ترین  نوشت افزار موجود در بازار هدایای تبلیغاتی است . برند یوروپن در سال 1999 میلادی در زمانی متولد و عرضه  شد که واحد پول اروپا ( یورو ) در بازارهای مالی جهانی شناخته شد . این برند تولید کننده انواع خودکار ، روان نویس و خودنویس می باشد که به صورت تک ، جفتی و یا ست سه تایی با جعبه های شیک و گاها نفیس در بازار عرضه می گردد . مجموعه هدایای تبلیغاتی آراگیفت ارائه دهنده انواع خودکار تبلیغاتی یوروپن ، خودنویس و روان نویس تبلیغاتی یوروپن با تضمین کیفیت می باشد .

 

   یکی از مهم ترین و اصلی ترین ویژگی های هدایای تبلیغاتی ، ماندگاری هدیه است . یک هدیه سازمانی زمانی ماندگار است که در وهله اول برای شخص پرکاربرد باشد . ثانیا هنگامی که مخاطب از آن استفاده می کند حس لذت بخشی به او تداعی شود . علاوه بر این زمان که برند شما بر روی هدایای تبلیغاتی ثبت شده باشد ، هدیه شما قطعا ماندگار خواهد شد . این ویژگی ها اصلی ترین ویژگی های هدایای تبلیغاتی می باشند .

   در واقع هدایای تبلیغاتی به نوعی سرمایه گذاری جهت جذب مشتری بیشتر و افزایش فروش برای شما محسوب می شود . اثر اصلی هدایای تبلیغاتی ماندگار شدن برند شما در ذهن مشتری می باشد .در انتخاب هدایای تبلیغاتی باید بسیار هوشمندانه عمل کرد . گاهی برای هدیه تبلیغاتی هزینه کمی صرف می شود ولی محصولی که انتخاب می شود بسیار کاربردی است و مخاطب روزانه از آن استفاده می کند . زمانی که یک هدیه تبلیغاتی ماندگار دریافت کرده باشید ، هر چند این هدیه از نظر ارزش مالی خیلی با ارزش نباشد ، ولی چون کاربردی است و در طی روز بارها و بارها از آن استفاده می کنید ، به نوعی هدیه ماندگار تبدیل می شود .

   یکی از هدایای تبلیغاتی که سالهاست انواع و اقسام گوناگون آن مورد استفاده شرکت ها و سازمان ها قرار می گیرد ، خودکار تبلیغاتی است . خودکار تبلیغاتی در برندهای مختلف و در رنج قیمتی بسیار متفاوت در بازار هدایای تبلیغاتی عرضه می گردد . در این میان می توان به خودکار هایی با برندهای معروف دنیا اشاره نمود که شامل قلم های کلکسیونی و نفیس نیز می باشند . مانند قلم های ماندگار فوراور ، خودکار تبلیغاتی شیفر ، خودکارهای لوکس کراس ، خودکارهای ارزشمند پیرکاردین و ... . تمامی این خودکار به عنوان خودکار تبلیغاتی با ثبت برند روی بدنه ، هدیه ای ارزشمند و ماندگار به شمار می آیند .

    در این میان برند یوروپن یکی از معروف ترین و پر طرفدار ترین و شناخته شده ترین  نوشت افزار موجود در بازار هدایای تبلیغاتی است . برند یوروپن در سال 1999 میلادی در زمانی متولد و عرضه  شد که واحد پول اروپا ( یورو ) در بازارهای مالی جهانی شناخته شد . این برند تولید کننده انواع خودکار ، روان نویس و خودنویس می باشد که به صورت تک ، جفتی و یا ست سه تایی با جعبه های شیک و گاها نفیس در بازار عرضه می گردد .

   محبوبیت این برند به دلایلی همچون رنج قیمتی بسیار گسترده ، تنوع زیاد محصولات ، خدمات پس از فروش و همچنین بسته بندی های شکیل این هدایای تبلیغاتی است . انواع خودکار تبلیغاتی یوروپن با قیمتهای مناسب تر جهت هدایای سازمانی و نمایشگاهی و کارمندان با رنگبندی زیبا و کیفیت بالا به فروش می رسد . و همچنین خودکارهای لوکس و قلم کلکسیونی که برای افراد خاص و مدیران عالی رتبه در نظر گرفته شده و با بسته بندی های شکیل ارائه  می شوند . تمامی محصولات این برند با جعبه عرضه می گردند .

   یکی از دلایل محبوبیت برند یوروپن ، تولید قلم های خاص کلکسیونی و فرهنگی می باشد . که در بازار هدایای تبلیغاتی ایران می توان به قلم خیام ، از مفاخر و شعرای ایرانی نیز در تهیه و تولید این مدل از خودکار تبلیغاتی ایهام گرفته شده است . از این جمله می توان به قلم یوروپن مدل های منشور کوروش ، خودنویس و روان نویس خیام ، خودنویس تبلیغاتی حافظ ، خودکار تبلیغاتی فردوسی ، قلم مولانا و ... نام برد .

   در میان انواع خودکار تبلیغاتی ، برند یوروپن به نسبت سایر برندهای معروف به دلیل قیمت مناسبتر ، درخواست بیشتری دارد . خودکار تبلیغاتی تک برند یوروپن با طراحی زیبای بدنه و رنگبندی زیبا را می توان برای مدیران و یا کارمندان رده بالا خریداری نمود . این خودکار تبلیغاتی فلزی هدیه ای مناسب و درخور توجه است که با حک لوگو روی بدنه آن می توان این محصولات را به هدیه ای ماندگار تبدیل نمود .

   خودکارهای با قیمت بالاتر که در دسته هدایای تبلیغاتی خاص و لوکس قرار دارند به صورت تک نیز به فروش می رسند . قطعات اکثر این خودکارهای تبلیغاتی آبکاری طلا شده است . نوک خودنویس ها  یا گیره خودکار تبلیغاتی و خودنویس تبلیغاتی طلای 18 عیار است . در خودنویس و روان نویس تبلیغاتی خیام کل بدنه آبکاری طلا است . این هدایای تبلیغاتی ارزشمند برای میهمانان خارجی و افراد خاص مورد استفاده قرار می گیرند .

   بطور کلی انواع خودکار تبلیغاتی یوروپن برای افرادی که به دنبال نوشت افزار شیک و پر زرق و برق هستند گزینه ای مناسب است . خودکار تبلیغاتی فلزی با بدنه محکم و با دوام ، ظاهر زیبا و شکیل که می توان به مدت طولانی از استفاده از آنها لذت ببرید .

نظرات