• ارسال به تمام کشور
  • پشتیبانی خدمات
  • ضمانت کیفیت

چگونه یک خودکار تبلیغاتی مناسب برای برند خود انتخاب کنید

چگونه یک خودکار تبلیغاتی مناسب برای برند خود انتخاب کنید
چکیده این مطلب : انتشار : 1401/08/10 0 نظر 60 بازدید

فکر می کنید انتخاب خودکار تبلیغاتی مناسب برای تبلیغاتی موثر کاری آسان است؟ قطعا!  تا زمانی که این نکات  را در نظر بگیرید، می توانید درست تصمیم گرفته و انتخاب کنید

چگونه یک خودکار تبلیغاتی مناسب برای برند خود انتخاب کنید

خودکارهای تبلیغاتی... آن ها را درست انتخاب کنید!

فکر می کنید انتخاب خودکار تبلیغاتی مناسب برای تبلیغاتی موثر کاری آسان است؟ البته که اینطور است، تا زمانی که این سه مورد را در نظر بگیرید، می توانید درست تصمیم گیری کرده و انتخاب کنید:

  1. اطمینان حاصل کنید که قلم به بهترین شکل برند شما را نمایش می دهد.
  2. مطمئن شوید که قلم مناسبی برای استفاده مشتریانتان انتخاب می کنید.
  3. مطمئن شوید که قلم به شما در دستیابی به اهدافتان کمک می کند (خواه افزایش فروش، افزایش آگاهی از برند یا پاداش دادن به وفاداری کارکنان).

چگونه خودکار تبلیغاتی مناسب را برای مخاطب مناسب انتخاب کنیم؟

هنگام انتخاب خودکارهای تبلیغاتی خود، باید در نظر داشته باشید که آن ها برای استفاده چه کسانی هستند. اگر این هدیه برای مشتری اصلی شما باشد، قلم تبلیغاتی انتخابی شما با محصولی که برای کمپین بازاریابی برند استفاده می کنید متفاوت خواهد بود. دسته بندی های مختلفی از خودکار وجود دارد که برای مشتریان و موقعیت های مختلف مناسب هستند. انتخابی هوشمندانه ضامن موفقیت دو چندان شما در امر تبلیغات خواهد بود.

خودکار مدیریتی شیفر

1. خودکار تبلیغاتی مدیریتی:

این خودکارها معمولاً قیمت بالاتری دارند و به عنوان یک هدیه ویژه به مشتریان کلیدی و در حجم کمتر داده می شوند. این قلم ها از موادی با کیفیت بالا ساخته شده و از طراحی خاص و منحصر به فردی برخوردارند. همچنین این محصولات عمدتا در بسته بندی های بسیار شیک عرضه می شوند. در برخی از مدل های این نوع خودکار تبلیغاتی از فلزات گران بها نیز استفاده. سایت گروه هدایای تبلیغاتی آراگیفت بهترین مکان برای مشاهده و خرید این گروه از هدایای تبلیغاتی می باشد. قلم های شیک و لوکس یوروپن، شیفر، ایپلمات، کراس و ملودی را در سایت ما مشاهده نمایید.

قلم مدیریتی تبلیغاتی ایپلمات

خرید قلم مدیریتی تبلیغاتی ایپلمات

خودکار مدیریتی تبلیغاتی کراس

خرید خودکار مدیریتی تبلیغاتی کراس

ست قلم مدیریتی یوروپن

خرید ست قلم مدیریتی یوروپن

2. خودکار تبلیغاتی فلزی:

خودکار تبلیغاتی فلزی به عنوان هدیه تبلیغاتی ارزان مناسب مشتریان عادی تر و یا کارمندان شرکت می باشد. این نوع قلم ها نیز به خوبی وظیفه خود را انجام می دهند. این خودکارها بسیار ارزان تر از خودکار تبلیغاتی مدیریتی هستند و می توان آن ها را در تیراژ بالا تهیه و بین افراد بیشتری توزیع کرد. انواع مدل های مختلف خودکار فلزی تبلیغاتی پورتوک موجود در سایت اراگیفت، بهترین گزینه ها را در برابر شما قرار خواهد داد.

خودکار فلزی تبلیغاتی پورتوک 113

خرید خودکار فلزی تبلیغاتی پورتوک 113

خودکار فلزی تبلیغاتی پورتوک 127

خرید خودکار فلزی تبلیغاتی پورتوک 127

خودکار فلزی تبلیغاتی پورتوک 170

 

خرید خودکار فلزی تبلیغاتی پورتوک 170


3. خودکارهای پلاستیکی:

این قلم های تبلیغاتی رایج ترین نوع از این دسته هدایای تبلیغاتی هستند، این کالا برای ایجاد آگاهی از برند در بین انبوهی از مخاطبان بسیار عالی هستند. این خودکارها را می‌توان به هر کسی که می‌بینید داد، زیرا  از ارزان‌ترین هدایای تبلیغاتی می باشند.

خودکار تبلیغاتی پلاستیکی

خرید خودکار پلاستیکی تبلیغاتی

چرا انتخاب خودکار تبلیغاتی مناسب، مهم است؟

قرار دادن خودکارهای تبلیغاتی در دسته بندی های مختلف مهم است زیرا باید بودجه خود را با میزان تبلیغات مورد نیاز مقایسه کنید. اگر بودجه کمی دارید و نیاز به تبلیغ برای عموم مردم دارید، سرمایه گذاری روی خودکارهای پلاستیکی به جای خودکارهای مدیریتی ایده خوبی خواهد بود.
همچنین مهم است که جایگاه شرکت خود را در نظر بگیرید، زیرا در انتخاب خودکار تبلیغاتی مناسب تاثیر زیادی خواهد داشت. به عنوان مثال، اگر شما یک شرکت معروف و بزرگ هستید، چیزی جز بهترین ها نباید ارائه دهید، قاعدتا در این مورد اگر از یک محصول ارزان و ساده استفاده کنید نتیجه ی خوبی نخواهید گرفت. خودکار تبلیغاتی مدیریتی یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی برای این موارد می باشد.

قلم تبلیغاتی شما می تواند قدرتمندتر از هر نوع تبلیغی باشد، بنابراین برای انتخاب یک هدیه تبلیغاتی مناسب، فاکتورهای کلیدی ذکر شده را مد نظر قرار دهید. پس از خواندن این مقاله، ممکن است فکر کنید که انتخاب یک خودکار تبلیغاتی مناسب به این سادگی نیست، اما نگران نباشید، اگر می خواهید بدانید کدام خودکار تبلیغاتی برای شرکت شما مناسب است، فقط با ما تماس بگیرید.

اگر به دنبال یافتن خودکار تبلیغاتی مناسب خود هستید، به بخش خودکار فلزی تبلیغاتی و خودکار مدیریتی تبلیغاتی در وب سایت ما نگاهی بیندازید، برای هر سلیقه ای و هر مقدار بودجه، قلمی مناسب وجود دارد. ما مطمئن هستیم که قلم مناسب را پیدا خواهید کرد!

نظرات