• ارسال به تمام کشور
  • پشتیبانی خدمات
  • ضمانت کیفیت

نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران

نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران
چکیده این مطلب : انتشار : 1400/09/18 0 نظر 727 بازدید

 

 

نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران

مکان برگزاری : محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

تاریخ نمایشگاه : 23 - 26 آذر ماه 1400

مجری نمایشگاه : شرکت راهبرد توسعه تجارت آراد

تلفن : 88502930-021

مدیر ناظر : آقای عسگری 21912200-021

وبسایت : www.iranlabexpo.ir

استفاده از هدایای تبلیغاتی در تمامی ادوار گذشته مورد توجه افراد بوده است و به عنوان یکی از مهمترین راههای افزایش مشتری و افزایش فروش اهمیت ویژه ای را دارد . هدایای تبلیغاتی شامل انواع گوناگون لوازمی است که می تواند بسیار کاربردی باشد . انتخاب هوشمندانه هدایای تبلیغاتی می تواند شما را هر چه بیشتر به هدفتان نزدیک کند .

شرکت در نمایشگاه های بین المللی فرصتی استثنایی است برای معرفی محصولات . محلی که می توانید هر ساله میزبان بسیاری از افراد و شرکتهای داخلی و خارجی باشید . از این رو نمایشگاه های بین المللی نقش به سزایی در فروش و معرفی شما خواهد داشت. در این میان نقش هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی در تبلیغات بسیار واضح و مشخص است . هدایای تبلیغاتی در رنج قیمت متفاوت در بازار ارایه می گردد . از هدایای تبلیغاتی ارزان و پرکاربرد مانند خودکار تبلیغاتی فلزی ، خودکار پلاستیکی تبلیغاتی ، جاکلیدی تبلیغاتی و ... گرفته تا ست لوکس مدیریتی و هدایای تبلیغاتی خاص که شرکتها بسته به نوع نمایشگاه و مشتریان خود ، سعی در انتخاب بهترین و به صرفه ترین موارد می نمایند .

هدایای تبلیغاتی آراگیفت با طیف گسترده ای از هدایای تبلیغاتی شما را در نهمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران همراهی می نماید .

مطالب مرتبط